dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 427 ogłoszeń

200 000 zł2 908 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilka pięknie położonych działek w Wierzbnej! Przedmiotem oferty jest działka położona na wzgórzu, piękne widoki - Wierzbna! Działka o łącznej powierzchni 29,08 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł200 m² 2 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedania dom w trakcie budowy położony w Giebułtowie gm. Mirsk. Szczegóły oferty: - budynek częściowo wykończony posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   Po generalnym remoncie! Otoczenie nieruchomości: bardzo zielone osiedle Nowy Dwór z pełną infrastrukturą, sklepami,.

Szczegóły ogłoszenia

219 600 zł1 098 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana, blisko do centrum Karpacza! Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, o powierzchni 1098 m2, zlokalizowaną w miejscowości Ściegny, niecałe parę minut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona, duża działka w Starym Wołowie, 2km od miasta Wołów i 35 km od Wrocławia. To idealna propozycja dla osób, które szukają miejsca na dom z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł40,30 m² 3 349,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w kamienicy odsuniętej od ulicy, w środkowej części Sobięcina, położonej na terenie dużego podwórka, z wygodnymi miejscami parkingowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży ładnej działki o powierzchni 1390m2, położonej w początkowej części wsi Gołocin, ok. 3 km od miasta Chojnów. Działka z wydaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł138,80 m² 9 510,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Sprzedam piękny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Legnicy na osiedlu Piekary B. Nieruchomość została wybudowana w 2014 roku i znajduje się w spokojnej, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 zł3 000 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Bolesławcu, w sąsiedztwie autostrady A4. Przestrzeń biznesowa z doskonałą lokalizacją, w strategicznym punkcie, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł300 m² 4 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedaż nr oferty: sbdoc8785 Kategoria: dom wolnostojący Lokalizacja: kunice Powierzchnia: 300 m2 Taras z ogrodem 1200m2 Domy w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu domków z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł75,16 m² 8 781,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75.16m2 usytuowane na drugim piętrze Apartamentowca z 2008 roku, położonego z bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:938 m²

NA sprzedaż dom w miejscowości Gniewomierz o powierzchni 100 m2 + 100 m2 pomieszczenia godpodarcze. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 938 m2 i wymaga kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²434 m² 25 606 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy do wynajęcia nowy moduł biurowy o pow. 434 mkw w komfortowym biurowcu znajdujący się w doskonałej lokalizacji - Centrum Wrocławia okolice pl. Powstańców Śl. Moduł jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działki budowlane w Kopalinie obok Jelcz Laskowice - bez prowizji, pełne wsparcie przy całym procesie zakupu! Zadzwoń nawet po 18:00 Wydane Warunki Zabudowy Oferuję na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł38,48 m² 15 826,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z balkonem na terenach nadodrzańskich. Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 000 zł29,10 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Kawalerka 29,1 m | 291 000 zł | Środa Śląska | 25 min pociągiem do stacji Wrocław Główny Oficjalny Dział Sprzedaży: new Place Nieruchomości, ul. Kosmonautów 222b, 54-042 Wrocław atuty oferty.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł62,10 m² 5 314,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetna inwestycja! Idealne pod wynajem! Optymalne pierwsze piętro!mieszkanie W karpaczu!cena 330000zł! Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe w centrum Karpacza. Jest to mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 150 m² 77,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 11,50 a, zlokalizowana w Juszowicach (gm. Rudna). W mpzp grunt objęty symbolem mp, który przewiduje przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane położone w Bolesławicach. Oferta dotyczy działki o powierzchni 982 m2 położonej przy drodze asfaltowej. Wszystkie działki.

Szczegóły ogłoszenia

3 474 598 zł650 m² 5 345,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż dwa budynki mieszkalne z dochodem z najmu Wrocław- krzyki - Klecina Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł900 m² 1 556 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż nieruchomości położona w Świdnicy - idealna po inwestycje! Budynek po szkole ewangelistycznej - idealny do przekształcenia np. w hotel,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia przestronne, funkcjonalne, komfortowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł73,22 m² 18 423,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 73,22 m , usytuowany w doskonałej lokalizacji, przy ul. Legnickiej, naprzeciwko Centrum Handlowego Magnolia. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł35,40 m² 3 813,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny kawalerka jednopokojowa o powierzchni użytkowej: 35, 40 m2 w miejscowości Komorniki, gmina Polkowice, powiat polkowicki. Usytuowanie środkowe pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł37,10 m² 7 277,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam najbardziej roztańczone ogłoszenie lata! Na sprzedaż lokal jak z hitów Madonny, do prowadzenia wymarzonego biznesu! Za witrynami błysk, jak w światłach dyskoteki - a to.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł179 m² 7 536,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje domu z dużymi możliwościami w Kostrzycy. Budynek z 2009r.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 776 m² 61,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1 776 m - kameralna przestrzeń pod dom z widokiem - Michałkowa W Michałkowej, w sąsiedztwie zielonych wzgórz i niedaleko zalewu rekreacyjnego, czeka działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem na ul. Starzyńskiego dla ustabilizowanej pracującej pary na wynajem długoterminowy. Mieszkanie dostępne od 4maja 2026r. Do dyspozycji Najemcy 49 m2 na I piętrze: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w samym sercu Karkonoszy Prezentowany apartament to propozycja dla osób, które cenią nowoczesny design, przestrzeń i bliskość natury, a jednocześnie szukają bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²48 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal (podwójny)zlokalizowany w biurowcu, blisko Centrum i pks/pkp. Lokal usytuowany na 2 piętrze- jasne,2 sale biurowe- o powierzchniach 31m2 oraz 17m2- idealne na samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł68 m² 11 102,94 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Wrocławia? Mieszkanie do zamieszkania o powierzchni 68 m znajduje się na 10. piętrze w 15-piętrowym bloku. Posiada trzy pokoje oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł64,46 m² 13 496,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe mieszkanie w zielonej okolicy. Bulwar Mały Książę. Nie szukaj dalej, oferta tylko W naszym biurze. Opiekun oferty: jakub Boroński tel.   Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 443 zł38,47 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy inwestycję w Głogowie na osiedlu Piastów Śląskich przy ulicy Małgorzaty Cylejskiej. Aktualnie budowany jest pierwszy z czterech zaprojektowanych budynków. Blok jest trzy.

Szczegóły ogłoszenia

436 650 zł24,72 m² 17 663,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż apartamenty typu studio - możliwość zakupu w pakiecie lub pojedynczo Zlokalizowane przy ul. Zarembowicza 35 lub 37-zaledwie 300 metrów od lotniska we Wrocławiu. Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polish/english/ukrainian wyjątkowa i prestiżowa lokalizacja - 200 m od Rynku klucze W biurze - zapraszamy na prezentacje W dogodnym terminie:) *** apartament W centrum - 2 pokoje***.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o własnym azylu z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie blisko wszystkich niezbędnych udogodnień? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy wyjątkowe działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,39 m² 69,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Szklarska Poręba, ul. Waryńskiego 1b zapraszam na wirtualną prezentację kliknij tutaj. Biuro Nieruchomości myhome oferuje do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 000 zł850 m² 30 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:251 060 m²

| na sprzedaż zrewitalizowany, zabytkowy pałac z XIX wieku , o pow. ok. 850 m2, usytuowany na działce o pow. ponad 25 ha, wraz z parkiem i sadem. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 281 zł53,29 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 53,29 m2, sprzedam, 474281 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł63,33 m² 5 289,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, wspaniały widok na panoramę Świdnicy(w tym wieżę ciśnień i katedrę). Stylowa kamienica, przy budynku parking dla lokatorów, oraz ogólnodostępny- dla wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł76 m² 4 934,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal Z dużą witryną na parterze ścisłe centrum! Lokal handlowo-usługowy w ścisłym Centrum miasta! Na powierzchnię lokalu składa się przestronna, jasna sala główna oraz dwa.