dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Tęczowa

Brzeg Dolny,dolnośląskie

1 500 zł26 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie na os. Warzyń w Brzegu Dolnym (ok.30km od Wrocławia), dla jednej lub 2-ch osób/pary max. Mieszkanie jasne, ciepłe, środkowe, ip. Blok z lat 70-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł39 m² 64,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania we Wrocławiu, maślice przy ul. Suwalskiej z miejscem parkingowym Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji Na wynajem nowe oraz elegancko urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muzealna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

434 281 zł35 m² 12 302,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

English below Chcielibyście Państwo połączyć inwestowanie z odpoczywaniem? Nie ma na to lepszego sposobu aniżeli zakup apartamentu inwestycyjnego na kameralnym osiedlu w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kazachstańska

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł32 m² 14 343,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - łazienki. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł29 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na czwartyn piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowa Góra. Dwa pokoje po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł51 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie w świetniej lokalizacji jaką jest dzielnica Wojszyce. Lokalizacja to doskonałe połączenie spokoju z bliskością istotnych punktów miejskich, tj. szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Siechnice|43mkw|ogród|laguna|miejsce parkingowe| - Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się w Siechnicach na osiedlu Laguna. Mieszkanie zostało odebrane w zeszłym miesiącu, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Lipnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

1 015 000 zł276 m² 3 681,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Szczepanów, przy ul. Lipnickiej, składająca się z prawa własności budynku mieszkalno-usługowego w zabudowie wolno stojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

780 000 zł300 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości dla siebie i rodziny? A jeśli byłaby możliwość prowadzenia niewielkiej agroturystyki? Mam coś świetnego! Zapraszam Cię na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

649 000 zł87 m² 7 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zakup bez pcc i bez prowizji. Nowa inwestycja w niedalekiej okolicy Wrocławia - w Chrząstawie Wielkiej. Domy parterowe w zabudowie bliźniaczej z możliwością dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyszyńskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

47 000 zł19 m² 2 473,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do sprzedaży garaż murowany z kanałem położony na ul. Wyszyńskiego. Posadowiony na działce o powierzchni 29,m2. ,Stan dobry. Cena do negocjacji! Opis oferty sporządzony jest na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czackiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł85 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze,mamy klucze. Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe wśród zieleni w dwurodzinnym domu na pierwszym piętrze willi.Dla pracującej bezdzietnej pary. Zwierzeta nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

788 000 zł43 m² 18 489 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł52 m² 15 136,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni 51,53 m , Mieszkanie po generalnym remoncie w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 na Jagodnie. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka z wanną i wc - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Smolec

Smolec,dolnośląskie

435 000 zł35 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Smolcu. Zadbane, odmalowane mieszkanie - gotowe pod nowego właściciela. Może posłużyć zarówno na własne potrzeby jak i na wynajem (ciekawa okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

744 992 zł58 m² 12 818,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum/ ok. Wyspy Słodowej / nowe budownictwo.|.| Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Mieszkanie się znajduje na 5 piętrze w bloku przy ul. Kaszubskiej. Okna są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

149 000 zł93 m² 1 609,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku w Boguszowie- gorcach, ul. Szkolna. Lokal w trakcie remontu cena zawiera opinie kominiarską, projekt budowlany, decyzję z pgnig.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

489 375 zł39 m² 12 616 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Expert Ds. Nieruchomości T: e: brak prowizji od kupującego Mieszkanie w Dzielnicy Księże Małe, wrocław Nr Lokalu: b 1/0/11/2a Udogodnienia: bliskość terenów zielonych, rowerownie, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Modrzewiowa

Domasław,dolnośląskie

520 000 zł1 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

For english please call or leave an inquiry Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Domasław przy ul. Modrzewiowej (ostatnia w ulicy). W tej lokalizacji znajduje się stacja pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł31 m² 13 109 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z pięknym widokiem (ekspozycja wschodnia) w dzielnicy Krzyki-Południe , ul. Drukarska (bardzo blisko do placu Powstańców Śląskich i Uniwersytetu Ekonomicznego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł105 m² 7 577,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

820 184 zł91 m² 9 019,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Proponowana inwestycja to unikatowa, minimalistyczna bryła dyskretnie wtapiająca się w kameralną zabudowę Leśnicy. Charyzmatyczna, elegancka elewacja na którą składa się wysublimowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł63 m² 12 047,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 62,82 m2 znajdujące się przy ul. Kminkowej - Lipa Piotrowska. Położone na drugim piętrze w niskim 2-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł68 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia przestronnego i słonecznego 3-pokojowego mieszkania. Lokal o powierzchni 68 m2 składa się z: - częściowo otwartej i wyposażonej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 500 zł15 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia pokoje we Wrocławiu Lokalizacje: 1. Baciarallego 2. Wyszyńskiego 133 3. Obornicka 20 4. Bajana 5 5. Gliniana 27 6. Szkocka 95 7. Strzegomska 252 Mieszkania są 2-3 pokojowe, a pokoje 1-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Twardogórska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł49 m² 12 128 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronne, 2 pokojowe słoneczne mieszkanie. W bliskim sąsiedztwie liczne sklepy osiedlowe, ch Marino, szkoła, przedszkole, żłobki, przychodnia, apteka, szpital. Pełna infrastruktura usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł37 m² 13 101,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokal o powierzchni 37,4m2 składa się z: - salonu z aneksem (20,6 m2) - sypialni (9,5 m2) - łazienki (2,8 m2) - przedpokój (2,2 m2) - balkonu (typu francuskiego) Wyłącznie dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł55 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Maślice I 54,68M2 I klimatyzacja I wysoki standard I garaż podziemny Zapraszam do wynajmu mieszkania 3 pokojowego w pełni rozkładowego na Maślicach we Wrocławiu na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

694 992 zł50 m² 13 816,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piekny apartament50m2krzyki /2 pokoje garaz/komorka!top! polecam nowe i w pełni urządzone mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Drabika (krzyki/jagodno). Nieruchomość o pow. 49,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

741 534 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru już w tym miesiacu * Możliwość wykończenia pod klucz Trójstronne mieszkanie z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 030 568 zł53 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52m2 z wyjątkową narożną logią o pow. 21,02m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 808 150 zł125 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 124,7 m2 znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym wieżowcu. Inwestycja ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Nieruchomości Optima prezentują możliwość zakupu 2 pokojowego mieszkania w odnowionym budynku przy ul. Wyczółkowskiego. Mieszkanie znajduje się na najbardziej lubianym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy w Wałbrzych przy ulicy Wolności. Lokal ma 42m2 powerzchni użytkowej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi , kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleska

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł47 m² 10 548,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż bardzo zadbane, rozkładowe mieszkanie usytuowane przy ul. Oleskiej na Zakrzowie, mieszkanie mieści się na 7 piętrze zadbanego 11 piętrowego budynku. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

614 000 zł52 m² 11 830,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komandorska 3 pokoje /rozklad/54m2! Polecamy na sprzedaż mieszkanie znajduje się w wieżowcu na pierwszej kontygnacji - wysoki parter. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowy Apartament 4 pokojowy o pow. 74,3m2 w jednej z bardzo atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pobiedna

Pobiedna,dolnośląskie

111 375 zł891 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko świeradowa zdroju! świetna lokalizacja tylko 5 km od ośrodka narciarskiego ski&sun W świeradowie zdroju. Oferta dostępna tylko W naszym biurze. Proponuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Nowa Ruda,dolnośląskie

300 000 zł75 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Nowej Rudy z ogrodem na zamkniętym osiedlu. Ul. Stefana Żeromskiego W skład mieszkania wchodzą: - przestrzenny rozkładowy przedpokój - 3 duże pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

515 928 zł46 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,48m2 z ogrodem o pow. 60,09m2! Mieszkanie znajduje się parterze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we.