dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

478 000 zł32 m² 15 145,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

779 946 zł43 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 41,71m2 z balkonem 12,11m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł66 m² 20 325,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pożądana lokalizacja w połączeniu z wysoką jakością wykończenia. W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 66,37 m2 usytuowane na 7 piętrze w budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł81 m² 10 779,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy Październik 2024 Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł68 m² 11 691,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 z miejscem parkingowym w garażu (w cenie) i komórka lokatorską. Najważniejsze informacje: - meble w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

799 999 zł78 m² 10 290,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe w bardzo pożądanej lokalizacji - Klecina! Mieszkanie o powierzchni 77,74 m 2 (metraż liczony po podłodze, to około 90 m 2! ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

499 000 zł62 m² 8 025,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam mieszkanie położone w Marcinkowicach. Lokal o pow 62,18 mkw składa się z: - wiatrołap - 6,27 mkw - Pokój 12,10 mkw - Pokój dzienny + kuchnia 24,18 mkw - Pokój - 9,46 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

746 800 zł73 m² 10 189,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży rozkładowe, dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

469 504 zł37 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 36,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

708 610 zł60 m² 11 770,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Dwustronne mieszkanie z tarasem oraz balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świecie

Świecie,dolnośląskie

199 000 zł200 m² 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedaży dom wolnostojący oraz dużą stodołę do kapitalnego remontu, znajdujące się w jednej z okolicznych wsi w pobliżu Świeradowa Zdroju na Pogórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

960 000 zł102 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Świetna oferta domu w zabudowie szeregowej na Osiedlu Czarne w Jeleniej Górze Na parterze nieruchomości znajduje się: - salon z aneksem kuchennym i jadalnią, - wc, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lubin

Lubin,dolnośląskie

205 000 zł28 m² 7 400,72 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po remoncie z jasną kuchnią i balkonem w Lubinie Komfortowa kawalerka o pow. 27,7m 2 po kapitalnym remoncie, całkowicie umeblowana i wyposażona w centrum Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

11 000 zł230 m² 47,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji do biura. Do wynajęcia luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 230 m2 położony w Bielanach Wrocławskich. A luxurious semi-detached house for rent with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

99 000 zł90 m² 1 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni ok. 90 m2 , które składa się z: 1 poziom: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Mrozów,dolnośląskie

331 278 zł40 m² 8 191,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 40,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

625 006 zł56 m² 11 241,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Piękne na Krzykach z balkonem/zieleń/partynice! top! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, dwupoziomowe o powierzchni 54 m2 z balkonem oraz komórką lokatorską Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

668 999 zł53 m² 12 528,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przy rzece! | centrum- na Polance | 2 pok | Polecam na sprzedaż 2 pokojowe urocze mieszkanie dwustronne z osobną kuchnią o powierzchni 53,4 m2 zlokalizowane na wrocławskiej Polance-Różance,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Mrozów,dolnośląskie

366 119 zł48 m² 7 662,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 47,78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

200 000 zł37 m² 5 376,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum - okolice galerii cuprum Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,2m2 zlokalizowane na 4-piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe. Do każdego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

951 000 zł53 m² 17 943,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej klimatyzacja taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

729 001 zł64 m² 11 449,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł126 m² 11 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Wrocław, ołtaszyn - topowa lokalizacja idealna dla Ciebie i Twojej rodziny, w tak wyjątkowym miejscu powstaje kameralny drugi etap deweloperskiej inwestycji -dwa domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

186 000 zł34 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , o powierzchni 34 m2, w bliskiej okolicy rynku w Świebodzicach. Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

250 000 zł44 m² 5 659,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w Świebodzicach, usytuowane na parterze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 44,1m 2 składające się z pokoju z aneksem kuchennym/jadalni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

139 000 zł45 m² 3 095,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy kawalerkę w miejscowości Głuszyca. Mieszkanie doskonałe jako baza wypadowa, zlokalizowane w pobliżu licznych atrakcji oraz szlaków turystycznych. Wnętrze w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

85 000 zł14 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w cichym, zielonym zakątku Boguszowa Gorc. Powierzchnia mieszkania przy podłodze wynosi około 30 mkw, z uwagi na wysokość pomieszczeń i skosy powierzchnia formalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł49 m² 17 326,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Razem Z wyposażeniem, bez pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 49 metrów kwadratowych, położonego na 4. piętrze w nowym osiedlu Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

824 871 zł64 m² 12 788,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Świdnica,dolnośląskie

410 000 zł43 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnia oferta gotowego 2 pokojowego mieszkania z tarasem i ogródkiem Zawiszów - Świdnica Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł77 m² 12 837 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy na prezentacje 7 dni W tygodniu! Mieszkanie "z najemcami sprzedawane z całym wyposażeniem" składające się z 5 niezależnych pokoi do dyspozycji wspólna duża kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynamonowa

Wrocław,dolnośląskie

574 995 zł63 m² 9 126,90 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lipa Piotrowska/ 3 pok / balkon / nowe!. Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane dwu/trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku we Wrocławiu przy ulicy Cynamonowej. 63 m2, trzecie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł65 m² 19 984,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 65 metrów kwadratowych, w doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Mieszkanie położone jest na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

480 424 zł60 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w III kwartale 2025 Narożne mieszkanie w spokojnej okolicy. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ładna

Księginice,dolnośląskie

670 000 zł2 064 m² 324,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w Księginicach (gm. Kobierzyce). Dostępne media: - woda - prąd - kanalizacja - światłowód Do działki prowadzi nowa, asfaltowa droga gminna. W około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 400 zł74 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjionalny Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zawiszów ul. K. Wielkiego Dostępne od zaraz - salon z wyjściem na balkon - kuchnia w pełni wyposażona - dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł46 m² 4 786,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój, przy jednej z bocznych ulic odchodzących od ulicy Żeromskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

764 000 zł59 m² 12 995 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzy pokojowe mieszkanie z 2016 roku położone na najwyższym piętrze z ładnym widokiem i miejscem postojowym w podziemnym parkingu w cenie! Opiekun oferty: tel. Wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łęczycka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł79 m² 10 693 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3 pokoje. Doskonała lokalizacja 15 minut od rynku. Bardzo wysoki standard mieszkanie świeżo po remoncie. Wyłączny opiekun oferty: ciche trzypokojowe mieszkanie na Szczepinie, z którego dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł123 m² 7 916 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W sdp nieruchomości Wyjątkowe mieszkanie po remoncie dla konesera o powierzchni 122,54m2 usytuowane w pięknej kamienicy! Istnieje możliwość.