dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 423 ogłoszenia

1 120 000 zł600 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 031 m²

- oferta dostępna tylko W naszym biurze - Nieruchomości Dudek prezentują Państwu budynek gospodarczy na dużej działce budowlanej w Wojcieszycach z widokiem na góry. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 956 zł41,52 m² 12 282,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupokojowego z balkonem w cichej i zielonej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją, z ogrzewaniem miejskim! Kompleks składa się.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł47,04 m² 12 627,55 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2M z balkonem blisko tramwaju, z możliwością zakupu miejsca postojowego - Wrocław, muchobór Mały Na sprzedaż odświeżone, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł150 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Szukasz nieruchomości z historią w spokojnym, zielonym otoczeniu? Ten dom to budynek dawnego młyna, co nadaje mu wyjątkowy klimat. Położony jest tuż nad rzeką Widawą, zapewniając ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł109 m² 5 137,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży własnościowy 4 - pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 108,80m2, zlokalizowany w Legnicy na Tarninowie - okolice ulic Grunwaldzkiej i Jaworzyńskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł45,23 m² 10 391,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Młodych! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38,50 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie z ogrodem Lokalizacja: krzeczyn Mały g. Lubin Pokoje: 2 Piętro: parter Powierzchnia: 38,50m2 Powierzchnia przynależnych działek: ok. 300 m2 + ok. 280.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w spokojnej miejscowości Kalinowice Górne w gminie Ziębice. Działka ma kształt nie regularny. Powierzchnia całkowita tej działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 521 m² 177,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu Działki budowlane w Komarnie z widokiem na Śnieżkę Teraz nowa niższa - 20 000 zł Szanowni Państwo, oferujemy atrakcyjne działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł410 m² 1 585,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy budynek zabytkowy w Szczawnie Zdrój w sąsiedztwie kompleksu uzdrowiskowego. Nieruchomość posiada pełną dokumentacje projektową z pozwoleniem na budowę zakładającą adaptacje.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł103,64 m² 8 201,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Atrakcyjny dom w Mysłakowicach - nowoczesny, energooszczędny, z dużą działką! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł55,26 m² 15 019,91 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z osobną i widną kuchnią, o powierzchni użytkowej 55.26m2, z loggią 12.58m2, komórką lokatorską (2,56m2), na 4/9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł178 m² 8 370,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu dom mieszkalny z dużą, piękną, słoneczną działką położony w Łomnicy, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: maciej opuchlik Tel.   Serdecznie polecam do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie przy ulicy Krzysztofa Kolumba znanej inwestycji Olimpia port. Dwa pokoje zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! lokal użytkowy / 56,76 m / wejście od ulicy / po remoncie / ul. Krupnicza wrocław Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 56,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł46,52 m² 10 705,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogrodem, położone w kameralnym budynku o klasycznej architekturze. Układ pomieszczeń: wiatrołap - 2,27 m komunikacja - 2,38 m salon.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł77 m² 7 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i bardzo jasne mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Opitza w Bolesławcu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Zagórzu Śląskim gm. Walim. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom z dużą działką i budynkami gospodarczymi idealny do własnej aranżacji Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona na działce o powierzchni ok. 30 arów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł84 m² 27 976,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty Maciej Suwała telefon   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 84 m2, położony na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Zyndrama.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 30 m2, przy ul. Kaszubskiej. Mieszkanie jest do własnej aranżacji, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł58,05 m² 9 388,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty Zakątek Zielona Harmonia Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań w nowo powstałej, oddanej do użytku inwestycji przy ul. Stefana Batorego w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 585 300 zł73,62 m² 21 533 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji, zlokalizowanej w ścisłym Śródmieściu Wrocławia jednej z najbardziej stabilnych i pożądanych lokalizacji pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł501 m² 297,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kłodzko - Owcza Góra. Malownicza działka budowlana o powierzchni 501 m kw. położona na osiedlu domków. Działka w planie zagospodarowania przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 463 zł42,65 m² 13 023,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł52 m² 10 903,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1868

Zamieszkaj lub zainwestuj w wyjątkowe mieszkanie z duszą, położone w samym sercu Wrocławia tuż przy Dworcu Głównym i tętniącym życiem centrum miasta. Lokalizacja gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 652 zł56,93 m² 13 097,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Umów się na prezentacje aby zobaczyć potencjał Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z 2 balkonami - w stanie deweloperskim o powierzchni 56,93m Cena: 745 652,00 zł Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł95 m² 3 505,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:364 m²

Dom W cenie mieszkania! Polecam do sprzedaży niewielki budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej (środkowy segment), położony w Lubaniu przy ul. Włościańskiej. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł67,50 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect oferuje Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Zabobrzu III, w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł160 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy do sprzedaży pięć domów w zabudowie bliźniaczej położone na szczycie niewielkiego wzniesienia , z oszałamiającym widokiem na panoramę Gór Kamiennych (w dobrą pogodę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się ze świetną ofertą! Na sprzedaż duża urocza działka na przedmieściach Kłodzka, serca Ziemi Kłodzkiej. Działka o powierzchni 3930m2 posiada dostęp do ujęcia wody.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł1 517 m² 1 483,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna wojszyce mpzp pod blok wielorodzinny Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję działkę inwestycyjną o powierzchni 1519 m?, położoną przy ul. Grota-Roweckiego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł52 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które pachnie jeszcze nowością? Mamy dla Ciebie ofertę, obok której nie da się przejść obojętnie. Zapomnij o ekipach remontowych i stresie tutaj jedyne, czego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1671 m2, położoną w miejscowości Warta Bolesławiecka szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł200 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna W naszym biurze! Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Malczyce z

Szczegóły ogłoszenia

84 900 zł120 m² 707,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Oferujemy na sprzedaż udział 1/2 w historycznym domu położonym w spokojnej części Boguszowa-Gorców przy ul. Poniatowskiego 54. Podstawowe informacje: powierzchnia udziału: około 120.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zamieszkaj w wymarzonej lokalizacji Kameralna kamienica z przełomu wieków przy ul. Powstańców Śląskich Dwustronna nieruchomość, okna wypełnione zielenią Opiekun oferty: marta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł196 m² 6 030,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na sprzedaż, ok 1 km od stoku narciarskiego. W pobliżu liczne atrakcje turystyczne: ok 25 km od Karpacza tuz przy granicy z Czechami. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł128 m² 6 390,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Słoneczne, przestronne mieszkanie 2-poziomowe | blisko natury i komunikacji | Leśnica / Złotniki Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m (pow. po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie posadowione na 2 piętrze w bloku przy ulicy Wojska Polskiego. Lokalizacja w samym centrum miasta otwiera przed Tobą szereg możliwości. W najbliższym.