dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Kostomłoty,dolnośląskie

199 500 zł903 m² 220,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kostomłoty, jarząbkowice. Działka budowlana w cichej okolicy - zabudowa jednorodzinna. Wszystkie media w drodze! mpzp Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 903 m2 , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

139 000 zł36 m² 3 840 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Boleslavia Nieruchomości proponuje mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Iwiny - Osiedle, gmina Warta Bolesławiecka. Lokal usytuowany na I piętrze w budynku jednopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

280 000 zł65 m² 4 287,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Korzystna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, w pobliżu szkoła, przedszkole oraz ogróki działkowe. Mieszkanie o dwustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

433 000 zł36 m² 12 027,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Lokal składa się z: - pokoju ok. 23m2 - osobnej kuchni ok. 7m2 - łazienki z wc - przedpokoju - balkonu Do mieszkania przynależy piwnica ok. 5 m2 Wysokość 2,9 m. W cenie mieszkania pozostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Byczyńska

Wrocław,dolnośląskie

719 995 zł60 m² 11 983,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Swojczyce | 3 pok. | rozkład | 2 balkony | Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na 1 piętrze we Wrocławiu na Swojczycach - ul. Byczyńska Pokoje: 18, 10, 10; kuchnia oddzielna: 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł34 m² 14 519 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży przestronne mieszkanie 1 pokojowe w doskonałej lokalizacj przy ul.Toruńska/Kromera we Wrocławiu.Mieszkanie znajduje się w bloku przy zbiegu 3 ulic: pl. Kromera, ul. Giżyckiej, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

493 325 zł37 m² 13 405,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz ciszy i spokoju? A może ważna jest dla Ciebie obecność zieleni? Wszystkie te rzeczy znajdziesz właśnie tutaj! 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

550 000 zł86 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Sprzedam Mieszkanie z balkonem w Obornikach Śląskich w Centrum Miasta. Charakterystyka Nieruchomości: lokalizacja: oborniki Śląskie, centrum miasta Powierzchnia: 86 m2 (użytkowa 66 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł58 m² 12 911,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lipa Piotrowska / 58m2 /taras / piwnica / M. Posto Przedstawiam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym 35 metrowym tarasem oraz dużym balkonem. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

549 900 zł46 m² 11 990,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament z pięknym widokiem na góry! Nieruchomości marles przedstawiają Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w samym sercu Szklarskiej Poręby. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

495 968 zł42 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp246-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - południowe - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja I kwartał 2025 roku - zakup od sprawdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

497 960 zł42 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp274-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 Północ - planowana realizacja I kwartał 2025 roku - zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 50M2 .JELENIA GÓRA- ZABOBRZE I Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego na Zabobrzu I w Jeleniej Górze o pow 50m2, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 000 zł91 m² 10 952,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania wykończonego "pod siebie" to jest to oferta dla Ciebie. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościelna

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł50 m² 12 209,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania mieszkanie na parterze, gdzie dźwiganie ciężkich zakupów staje się przyjemnością! Wyobraź sobie komfort, gdy po wielkim świątecznym maratonie zakupowym, z pełnymi torbami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Wrocław,dolnośląskie

708 999 zł60 m² 11 896 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn/partynice/top/wysoka/3pok/ogródek/parking! okazja! top - partynice ołtaszyn - 59,5m2 z ogródkiem - miejsce postojowe w cenie! Super lokalizacja! Mieszkanie 3 pokojowe - pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mp House Nieruchomości Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

482 000 zł35 m² 13 615,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji! Własny klub fitness! Monitoring oraz ochrona 24h! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,4mkw z balkonem 3,4m2, położenie południowe.Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastowskie

Nowa Ruda,dolnośląskie

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Odświeżone, dwupokojowe mieszkanie na półpiętrze w Nowej Rudzie - osiedle Piastowskie. Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika! koszty związane Z wynagrodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 995 zł31 m² 14 562,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Soltysowicka 30m2/2 pokoje /media miejskie! Mieszkanie składa sie z salonu z aneksem, drugiego pokoju sypialnianego i osobnej łazienki. Mieszkanie jest w pełni wyposażone: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł28 m² 14 388,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Kawalerka szczepin okazja 27m2/piwnica Polecamy na sprzedaz kawalerka Wysoki parter , 27m2 duży pokój , jasna kuchnia, duża piwnica ul. Zachodnia Mieszkanie cały czas wynajmowane od wielu lat ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

624 175 zł62 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Idealne dla Rodziny. Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

590 523 zł48 m² 12 302,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łubinowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z 2000r. o powierzchni: 64 m2 z balkonem na II p.położone w okoliach ul. Łubinowej ( Dzielnica Krzyki ) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł28 m² 22 949 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! budynek I okolica : Wrocław, ul. Traugutta 74 Apartamentowiec Angel City z 2022 r. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

595 000 zł131 m² 4 541,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

CO sprzedajemy? Oferujemy Państwu mieszkanie czteropokojowe w Legnicy. Mieszkanie rozkładowe z balkonem w kamienicy z 1920r. Gdzie znajduje się mieszkanie? Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:474 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom mieszkalny w zabudowie letniskowej, zlokalizowany we wsi Strzegomiany, w Masywie Ślęży. Budynek o powierzchni użytkowej 45 mkw. ( około 60mkw. po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 155 000 zł152 m² 7 610,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż elegancki dom w Karwianach ( Wrocław południe ) ze słonecznym ogrodem. Karwiany - miejscowość 5 minut od granic Wrocławia na południe Dom szeregówka wykończony w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zgorzelec,dolnośląskie

449 000 zł66 m² 6 752,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, mieszkanie - dom szeregowy z ogródkiem i miejscem postojowym w cenie! Bez sąsiada nad głową! Dostępne również skrajne domy z większą działką! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł50 m² 11 119,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie na Wrocławskim Zakrzowie przy ul. Zatorskiej. Lokal dwupokojowy z garderobą w pełni rozkładowy, mieszczący się na pierwszym piętrze budynku trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

896 999 zł84 m² 10 665,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko u nas! Duża witryna i wejście z ulicy! Lokal idealny pod sklep spożywczy lub monopolowy, gabinet lekarski, kancelarię! Możliwość dostawy towaru od frontu! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

689 995 zł48 m² 14 435 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie premium / z garażem, komórką top! Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Iwaszkiewicza we Wrocławiu. Mieszkanie jest przepiękne, zaprojektowane i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

744 996 zł60 m² 12 504,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piekny w centrum 3 pokoje nowy blok 60m2 /top!/hit/! Polecamy atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Uniwersytet Wrocławski - 800 m Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

699 995 zł70 m² 9 957,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gadow Maly 3 pok/70m2 lux ./ROZKLAD! TOP 3 pokojowe mieszkanie 68,70 m2 z oddzielną kuchnią, łazienką oraz osobną toaletą na 2 piętrze w niskim bloku z wyremontowaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

465 990 zł34 m² 13 677,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Blisko centrum, ok Browary Wrocławskie | 2 pok. | polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2. Lokalizacja, u zbiegu ul. Jedności Narodowej i Wyszyńskiego - plomba z lat 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł49 m² 12 872,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne klimatyzacja duża komórka lokatorska ekspozycja wschodnia wyciszone balkon zielona okolica Oferuję do sprzedania przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

310 000 zł55 m² 5 653,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w Centrum miasta, ul. Piastowska. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,6 m2 położone na IV piętrze w budynku IV piętrowym po kapitalnym remoncie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej, układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł53 m² 13 584,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

OK. Kamieńskiego | 3pok | nowe! Polecam na sprzedaż wykończone mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu w dzielnicy Psie pole ( Poświętne) ul. Michała Funka. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Oleśnica,dolnośląskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na samym Rynku! Najem Okazjonalny - czas minimalny to rok! Oferowane mieszkanie jest bardzo ciepłe i przestronne, ma wysokość 3,3 metra oraz powierzchnię 60 m2, na.