dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

75 zł/m²127 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 126 m2. Ostatni w całym kompleksie. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku handlowo usługowego. Jest to przestrzeń otwarta do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

6 750 zł66 m² 102 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie mieszkanie przestronne mieszkanie w stylu zlokalizowane na Bulwarze Staromiejskim przy ul. Jana Pawła II Lokalizacja: ul. Jana Pawła II Ilość pokoi: 3 Metraż: 66 Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł61 m² 11 786,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku, z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Trzebnica,dolnośląskie

649 000 zł67 m² 89,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: trzebnica/ ul. Św. Jadwigi Ilość pokoi: 3 Metraż: 67 m2 powierzchnia użytkowa Kuchnia: aneks Piętro: 3/3 Informacje dodatkowe: nieruchomość z 2013 roku. Wyłączność, oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 996 zł37 m² 15 176 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Zerniki. piekny 2 pok apartament/garaz /2018!top! polecamy mieszkanie w Stan idealny , całkowicie wyposażone (wysoki standard: sprzęt Bosch, baterie kludi, roca, etc) mieszkanie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Paprotna

Wrocław,dolnośląskie

12 200 zł2 440 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka o powierzchni 2440 m2. Nieruchomość położona jest na terenie przemysłowym przy ulicy Paprotnej we Wrocławiu. Powierzchnia działki jest betonowa z asfaltową drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wałowa

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł117 m² 6 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach przy ulicy Wałowej około 2 km od Psiego Pola. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

704 694 zł72 m² 9 794,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

429 990 zł24 m² 17 871,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta top! ogródek + parking / ok. Politechniki. Hydropolis / Na Grobli / plac grunwaldzki Polecam na sprzedaż gotowy do wprowadzenia apartament z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

455 000 zł76 m² 5 986,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z ogrodem w pięknej zabytkowej kamienicy w Cieplicach! Mieszkanie o pow. całkowitej 76 m2, pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł66 m² 11 350,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie z narożnym balkonem, na spokojnym osiedlu na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie położone w Gorcach przy ul. Słowackiego. Nieruchomość położona na drugim piętrze , w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie środkowe - ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

548 153 zł69 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w II kwartale 2025 Idealne dla Rodziny, narożne mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

5 500 zł175 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Do wynajmu wolnostojący dom w Krzeptowie o pow. 175 bm2, położony na dużej zagospodarowanej działce. Na parterze salon z kominkiem i wyjściem na taras, połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 099 000 zł97 m² 11 329,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Smolec / wrocław / dom 97 M2 / działka 180 M2 / osiedle przy parku serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy o pow. 97 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miroszowice

Miroszowice,dolnośląskie

230 000 zł1 770 m² 129,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena! dobra lokalizacja - miroszowice! Na sprzedaż dwie działki w Miroszowicach - 2km od Lubina - na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych pod samym lasem. Parametry: 1) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 089 900 zł112 m² 9 731,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje długołęka / wrocław / dom W zabudowie bliźniaczej 112 M2 / działka 387 M2 Dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

675 000 zł160 m² 4 219 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 215 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, 2 kondygnacyjny (parter i poddasze) w części podpiwniczony, usytuowany w spokojnej m. Owsianka, gm. Kobierzyce (2 km od Gniechowic i 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

819 999 zł66 m² 12 490,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./hit/komórka/autobus/balkon Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Błonie,dolnośląskie

749 000 zł120 m² 6 235,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Bez prowizji (0 zł) i podatku pcc (0 zł) * kontakt: tel. Połowa bliźniaka z dużą działką 418 m2 przestronny 46,63 m ustawny salon z jadalnią i kuchnią 2 wykostkowane miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

389 890 zł28 m² 13 899,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bez prowizji (0 zł) i podatku pcc (0 zł) * kontakt: tel. Świetna lokalizacja: wrocław, maślice, ul. Maślicka - blisko do N-Parku, biedronki, brico, siłownia, sauna, orlen, paczkomaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł69 m² 11 889 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż nieruchomość 3-pokojowa, po kapitalnym remoncie, w okolicach ul.Krętej. Mieszkanie o metrażu 68,97 m2 składa się z: -sypialnia -pokój dziecięcy -pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 539 100 zł110 m² 13 928,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

476 777 zł25 m² 18 927,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa, nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w samym centrum Wrocławia 500m od Wrocławskiego Rynku!. Wysoka jakość wykonania - zastosowanie materiałów spełniających najwyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł66 m² 9 113,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dwa osobne pokoje (możliwość podziału na 4) osobne wc nowy piec gazowy razem Z instalacją co miedziana instalacja elektryczna Z 2008 roku tylko 1200 m od rynku idealna lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

169 000 zł40 m² 4 235,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu usługowego w samym centrum osiedla Przylesie ul. Orla w Lubinie o pow. 39,90 m2 usytuowany na wysokim parterze z podjazdem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

1 018 994 zł77 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament na osiedlu Olimpia Port, ostatnie dostępne na tym osiedlu mieszkanie z tarasem na podwyższonym parterze w 2 linii zabudowy od rzeki. Mieszanie gotowe, sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Turów

Turów,dolnośląskie

770 000 zł131 m² 5 867,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam w przedsprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 na nowym osiedlu w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

787 000 zł64 m² 12 296,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny design / cicha I spokojna okolica / blisko parku bezpieczne I nowoczesne osiedle 15 minut od centrum Osiedle powstaje w dzielnicy Krzyki, na południu Wrocławia. Jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

508 000 zł74 m² 6 837,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania w kamienicy zlokalizowanego w ścisłym centrum Jeleniej Góry, przy Placu Ratuszowym. Mieszkanie o pow. użytkowej 74,2 m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z zmienionym układem funkcjonalnym na apartament z klimatyzacją. Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności kredytowych zwłaszcza tych 2% Jak już tu jesteś mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lniana

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł64 m² 10 281 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż przestronne, w pełnym rozkładzie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63.71 m2. Nieruchomość znajduje się na ostatnim 4 piętrze budynku wielomieszkalnego w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

489 995 zł35 m² 14 129 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Krzyki Jagodno /34m2/2 pok/2019!top! Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Buforowej-Jagodno. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,93 m 3 piętro w 3-piętrowym bloku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

465 995 zł34 m² 13 669,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Blisko centrum, ok Browary Wrocławskie | 2 pok. | top Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2. Lokalizacja, u zbiegu ul. Jedności Narodowej i Wyszyńskiego - plomba z lat 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

249 000 zł58 m² 4 307,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Sprzedaż lokalu mieszkalnego w Szczawnie Zdroju. Sprzedaż lakolu mieszkalnego, w Szczawnie-Zdrój. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę na sprzedaż lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie w Centrum Wrocławia - okolice ul. Grabiszyńskiej Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem o powierzchni 55 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

729 999 zł69 m² 10 579,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralne, zamknięte osiedle! Mieszkanie dwustronne w pełnym rozkładzie! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 69 m2, usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel. -Obejrzyj film z tego mieszkania! otodom blokuje możliwość wyświetlenia filmu z poziomu aplikacji, dlatego oglądaj go przez przeglądarkę! -wolne od 22.12.2023r- Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

499 990 zł43 m² 11 627,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż urokliwe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m . Zlokalizowane w dzielnicy Huby, blisko centrum Wrocławia okolice ul. Nyskiej. Mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bukowina,dolnośląskie

199 000 zł942 m² 211 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w kształcie prostokąta o powierchni 942 m2, położona w urokliwej, malowniczej, cichej i spokojnej wsi Bukowina. Województwo dolnośląskie, powiat wrocławski,.