dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

650 500 zł101 m² 6 455,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/2 balkony/dom/ogród/top/kolej/od zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

600 600 zł1 155 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żerniki wrocławskie / działka budowlana 1155 mkw polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Aktualny mpzp - 11 mn teren zabudowy mieszkaniowej Działka budowlana o powierzchni 1155 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł58 m² 15 062,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny design / wysoki standard / ścisłe centrum / apartament premium doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

478 205 zł53 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o ponadprzeciętnych walorach funkcjonalnych. Na kompaktowym metrażu architekci zaproponowali wygodny pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na taras oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

701 787 zł1 347 m² 521 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje szczodre / długołęka / działka 1346 mkw / okolica parku! Atrakcyjna i pięknie położona działka budowlana w Szczodre,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

969 996 zł120 m² 8 076,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Smolec/okazja!/osiedleplatanowe/dom/bliźniak/4pok. Podwyższony standard! klimatyzacja! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny o pow. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Polecam do wynajmu komfortowe mieszkanie. Nieruchomość urządzona w nowoczesnym stylu , z dbałością o każdy szczegół. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 649 009 zł258 m² 6 403,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Top Parterowy dom 240 m2-/ w Żórawina centrum! Top!premium indywidualny projekt! Polecamy Państwu na sprzedaż dom z wyjątkowego projektu ,.Spokojna Okolica! .Dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 499 900 zł150 m² 9 999,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dobrzykowice / nowoczesny dom jednorodzinny / duża działka 1300 M2 nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny na dużej zagospodarowanej działce. Dom parterowy z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

691 173 zł1 431 m² 483 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych szczodre / wrocław / działka budowlana 1423 mkw / wszystkie media Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1423 mkw w Szczodrym. gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Lubin,dolnośląskie

299 000 zł109 m² 0,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

W ofercie sprzedaży nieruchomość bez czynszowa zabudowana skrajna - budynkiem mieszkalnym o powierzchni ogólnej 109 m2 na osiedlu Polnym w Lubinie przy ul. Akacjowej. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł47 m² 9 841,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,64m2 w samym centrum Wrocławia. Nieruchomość *2 nieprzechodnie pokoje sypialniane, mogące pełnić funkcję salonu, biura, siłowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł31 m² 42,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność. Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, małej sypialni, łazienki z wc, oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zielińskiego. Lokal składa się z: salonu, sypialni, kuchni i łazienki. Dodatkowym atutem jest wydzielony z klatki schodowej zamknięty dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 299 999 zł130 m² 9 996,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak 130m2/ 5-pok Ogród Wrocław-Dobrzykowice- przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

ok. Smolec Piekny dom wolnostojacy lux Premium! polecam nieruchomości na sprzedaz Nieruchomość to dom jednorodzinny, wolnostojący o metrażu około 200 mkw umiejscowiony na pięknej, bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akacjowa

Lubin,dolnośląskie

299 000 zł109 m² 2 743,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

1 699 999 zł330 m² 5 151,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Piekny dom wolnostojacy z basenem dzialka 1400m2! polecam dom na sprzedarz ul Dolnobrzeska Dom z całorocznym basenem , czysty ,zadbany , doinwestowany ,świadectwo energetyczne , lecz za duży na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

740 911 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Pozwolenie na użytkowanie * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

619 990 zł90 m² 6 873,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Gotowe / mieszkanie z ogródkiem / 5 pokoi Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkania w układzie szeregowym zlokalizowane w Mrozowie - 6 km od zachodniej granicy Wrocławia - Leśnicy. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 850 zł130 m² 37,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak 130m2/ 5-pok Ogród Wrocław-Dobrzykowice/ Na wynajem nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach- pierwszy wynajem. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiosenna

Dobroszyce,dolnośląskie

239 000 zł933 m² 256,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

**** Oferta tylko w Home Brand! **** Dwie działki budowlane w spokojnej okolicy w miejscowości Dobroszyce, wśród nowej zabudowy. W mpzp oznaczone są one symbolem mn, dla którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Ścinawa Polska

Ścinawa Polska,dolnośląskie

975 000 zł9 400 m² 103,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 9 400m2 położone we wsi Ścinawa Polska. - do działki dociągnięty jest prąd oraz woda. - dojazd drogą gminną - Cała działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 504 zł36 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,28 m2. Znajdziesz je 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

452 005 zł48 m² 9 476 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! wykończone pod klucz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Korfantego

Wrocław,dolnośląskie

75,22 zł/m²113 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 113 m2 położony w świetnej lokalizacji, na wrocławskich Krzykach, przy ul. Korfantego. Gotowiec pod działalność prowadzenia żłobka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 609 350 zł215 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:658 m²

Specjalista ds. nieruchomości Tel: dom wykończony w stanie deweloperskim w wysokim standardzie. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja w dzielnicy Krzyki w zielonym centrum Wojszyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 600 zł180 m² 25,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę dla pracowników dom o pow. około 180 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Bielawie. W skład nieruchomości wchodzi 8 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Jelenia Góra,dolnośląskie

245 000 zł28 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowy rzut mieszkania, który ułatwi podjęcie decyzji już na etapie oferty! Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

535 443 zł59 m² 9 018,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! mieszkanie wykończone pod klucz! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

130 zł/m²103 m² 13 390 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Specjalista ds. nieruchomości Tel: polecam lokal usługowo-handlowy w zabytkowej kamienicy przy Placu Solnym o powierzchni 103 m2. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia stały napływ klientów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Bielawa,dolnośląskie

349 000 zł132 m² 2 651,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie o pow. 131,60 m2 na drugim piętrze w trzy rodzinnej Kamienicy w centrum Bielawy. w skład mieszkania wchodzi przedpokój, kuchnia 4 pokoje i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

1 000 zł20 m²

 

Piętro:9/9

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe, ul. Krynicka, przy Armii Krajowej rozkładowe z pięknym widokiem na miasto i Sky Tower. W skład mieszkania wchodzą: 2 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Mieszkanie zostało niedawno wyremontowane i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

240 000 zł876 m² 273,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ogrodzoną działkę o pow. 876 m2 w Pieszycach. Działką uzbrojona z rozpoczętą budową i z bloczkami Porotherm na wykończenie całej budowy. W trakcie zmiany projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 13 050,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku, oraz dwa miejsca w garażu podziemnym. Cena: 599 000 pln + 60 000 pln za dwa miejsca w garażu podziemnym (30 000 pln za jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

230 000 zł807 m² 285,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dobroszyce | działka budowlana | narożna | pkp | dobry kształt Na sprzedaż narożna działka budowlana o poniższych parametrach: lokalizacja ul. Spokojna, dobroszyce, gmina Dobroszyce Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł46 m² 12 250,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Premium Jagodno 3-pok/46m2 Taras Parking Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze we Wrocławiu przy ul. Buforowej/kajdasza (osiedle Nowe Jagodno). Budynek z 2018 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pocztowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

620 000 zł97 m² 6 385,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima proponuje na sprzedaż lokal użytkowy. Biuro o powierzchni 97m2 z wyjściem na balkon znajduje się na wysokim parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie, urządzone i gotowe do zamieszkania. Pierwszy najem! Jagodno, ul. Kajdasza 11 Widoczne nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

985 000 zł196 m² 5 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Opiekun oferty: tel. Nowy pięciopokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 146,57 m2 w okolicy Wrocławia. Mieszkanie w standardzie deweloperskim. Budowa zakończona.