dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 170 000 zł142 m² 8 239,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom do zamieszkania położony w gminie Czernica. Piękne tereny spacerowe w pobliżu lasy! cicha spokojna okolica Budowany według projektu Archipelagu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Harcerska

Wrocław,dolnośląskie

13 000 zł381 m² 34,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 082 m²

Do wynajęcia stylowa Willa na Oporowie! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Dom znajduje się na spokojnej ulicy, w sąsiedztwie kąpieliska "oporów" mcs Wrocław, terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajmu lokal położony na parterze budynku o powierzchni ok 100 m kw. Lokal składa się z kilku pomieszczeń (10,16,26, 50 m (hol),zaplecze socjalne. Ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

770 000 zł113 m² 6 839,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, na której położone są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł105 m² 4 292,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Świdnicy przy ul. Lelewela. Mieszkanie o powierzchni 102m 2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

530 265 zł44 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz ciszy, spokoju i pięknych widoków? To mieszkanie jest dla Ciebie! Spokojna, zielona okolica w pobliżu Odry. Mieszkanie na drugim piętrze składa się z: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Składowice

Składowice,dolnośląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nowość! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 10 ar wraz z rozpoczętą budową domu wolnostojącego jednorodzinnego parterowego wg projektu pracowni Archon pod nazwą ,dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z ogródkiem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł43 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław ul. Drabika 50 Uwaga sprzedaż odbywa się w całości ze wszystkim wyposażeniem mebel, telewizor, kuchnia i tak dalej. Nowoczesne, bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe o pow. 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

789 000 zł130 m² 6 048,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zakup bez pcc i bez prowizji. Inwestycja zakończona - segment gotowy do odbioru , bardzo duży ogród! Polecamy gotowy już (oddany do użytku) segment na kameralnym osiedlu w Kiełczowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

846 265 zł68 m² 12 500,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Rozkładowe mieszkanie z dużym ogródkiem. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Święcko

Święcko,dolnośląskie

212 240 zł3 032 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Posiadam na sprzedaż dwie działki budowlane. Możliwość zakupu dwóch działek lub osobno. Możliwa negocjacja ceny. Atuty nieruchomości: - dojazd drogą asfaltową - pięknie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

927 485 zł75 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Narożne mieszkanie, idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów Śląskich

Głogów,dolnośląskie

259 000 zł56 m² 4 641,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny- mieści się na parterze na osiedlu Piastów Śląskich. Powierzchnia mieszkania to 55.80 m2 na którą składają się; - salon - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

593 481 zł48 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-03 Mieszkanie o klasycznym układzie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 750 zł250 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal magazynowo- produkcyjno- wystawienniczy z zapleczem biurowo-socjalnym o całkowitej powierzchni 250 m kw. Część wystawiennicza 51 m kw., sala konferencyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koźlice

Koźlice,dolnośląskie

255 000 zł110 m² 2 322,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Koźlicach ( pod Lubinem) o pow.użytkowej 109,78m2+ garaż 18,15+ kotłownia 7,62 usytuowany na działce 888m2 w atrakcyjnej cenie 255 000 za stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

969 000 zł204 m² 4 740,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:368 m²

Dom typu kostka w świetnej lokalizacji! Doskonała oferta sprzedaży domu wolnostojącego , który jest idealnym rozwiązaniem dla dużej rodziny poszukującej przestronnego i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Potokowa

Wrocław,dolnośląskie

868 000 zł72 m² 12 045,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na wrocławskich Maślicach, zlokalizowane na drugim, ostatnim piętrze bloku na skraju osiedla. Ekspozycja północno-wschodnia. Z okien rozprzestrzenia się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świebodzice,dolnośląskie

1 700 zł45 m² 38,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy dziś ofertę mieszkania do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. I piętro Duży balkon Częściowo umeblowane i wyposażone. Pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 150 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Dobrzykowice / dom 125 mkw / działka 272 mkw / media serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Funkcjonalny, wygodny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 125,46 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

229 000 zł50 m² 4 612,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***rezerwacja ****** oferta dostępna tylko W naszym biurze! ul. Al. Niepodległości Serdecznie polecamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 49,65m2 ( z piwnicą) usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Chwałowice,dolnośląskie

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż posiadam dom jednorodzinny znajdujący się w Chwałowicach (okolice Jelcza-Laskowic), na przestronnej 17 arowej ogrodzonej działce pod lasem w końcowej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

6 500 zł400 m² 16,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn około 400 mkw. Możliwa produkcja np spawanie, stolarstwo itp. Posadzka bezpyłowa. Duża brama wjazdowa. Ogrzewanie Doświetlenie oknami. Przed halą plac utwardzony wybetonowany.Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

255 000 zł52 m² 4 937,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie na parterze kamienicy w okolicy centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow. (całkowitej 51,65 m2 ) użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Brzeg Dolny,dolnośląskie

430 000 zł72 m² 5 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe, z oddzielną kuchnią. W pobliżu są obiekty tj.: przedszkole, szkła podstawowa i liceum, basen-pływalnia, hala sportowa, kilka supermarketów(Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, 2-pokojowe mieszkanie (40 m2) w nowej inwestycji Planty Racławickie przy ul. Wichrowej (krzyki). Miejsce postojowe w garażu podziemnym! 10 minut do Parku Grabiszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kopaczów

Kopaczów,dolnośląskie

12 571 000 zł12 571 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 działki inwestycyjne z mpzp (usługi) na granicy 3 państw. Nieruchomość zlokalizowana jest przy trasie transgranicznej od granicy z Czechami (500 m) w Kopaczowie do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piotrkowska

Wrocław,dolnośląskie

1 454 000 zł319 m² 4 558 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:884 m²

Opiekun oferty: tel: dom wolnostojący o powierzchni 319 m2 w samym centrum Stabłowic. Otoczenie nieruchomości: stabłowice to cicha, spokojna i zielona dzielnica Wrocławia, z bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legnica

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł66 m² 6 954,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy na Osiedlu Kopernik. . Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 66 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Jawor

Jawor,dolnośląskie

2 190 000 zł1 245 m² 1 759,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Hala produkcyjno-magazynowa przy autostradzie A4 - węzeł Legnica oraz przy drodze ekspresowej S3 - węzeł Legnica Południe Na sprzedaż hala magazynowo -produkcyjna o powierzchni całkowitej 1245 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościańska

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł55 m² 12 727 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj w trzypokojowym, rozkładowym mieszkaniu, w cichej i spokojnej okolicy, na Złotnikach! Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - mieszkanie jednostronne, 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie, w samym centrum Wrocławia, tuż przy Pl. Jana Pawła II. Komfortowe mieszkanie, znajduje się na 7 piętrze, o metrażu 40 mkw. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

501 402 zł35 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł39 m² 12 339 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana we Wrocławiu, w dzielnicy Psie- pole - ul. Odolanowska/stoczniowa. Charakteryzująca się nowoczesną architekturą osiedla, w sąsiedztwie zieleni , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

744 259 zł68 m² 10 928,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 TERAZ NIŻSZA CENA! POPRZEDNIA CENA 775 270! Rozkładowe mieszkanie, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Niepodległości

Jelenia Góra,dolnośląskie

305 000 zł34 m² 8 941,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Biuro Nieruchomości Optima oferuje na sprzedaż piękną i słoneczną kawalerkę znajdującą się na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Kawalerka o pw. 34,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

520 100 zł65 m² 8 001,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji zaraz za Wrocławskim Brochowem! Jeśli szukasz mieszkania, które posiada praktyczny rozkład, jest w świetnej cenie i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

1 843 770 zł156 m² 11 849 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. Lokal biurowo-usługowy w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona w samym centrum Wrocławia wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

500 000 zł111 m² 4 504,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:920 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący poniemiecki położony w gminie Czernica. Dom o powierzchni 111,45 mkw, składa się z dwóch lokali mieszkalnych, każdy z odrębnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

53,68 zł/m²59 m² 3 190 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Home brand prezentuje najnowszą inwestycję gradi invest (lokal U6) "central park" Prestiżowe lokale w sercu Kępy Mieszczańskiej. Kępa Mieszczańska to obszar o bardzo dużym potencjale, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żeromskiego

Oleśnica,dolnośląskie

229 000 zł26 m² 8 773,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę w Oleśnicy o powierzchni 26,10m2, świetna pod inwestycje. Położone na zacisznym i spokojnym osiedlu, jednak w pobliżu sklepów,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij