dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

479 998 zł35 m² 13 714,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Krzyki/fabryczna/szczęśliwa/2pok./TOPINWESTYCJA! TOPLOKALIZACJA! GOTOWIEC INWESTYCYJNY! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż gotowy do zamieszkania apartament w świetnej lokalizacji Krzyki-Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł26 m² 14 400,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszania jednopokojowe w centrum Wrocławia, boczna Grabiszyńskiej/, położone na 2 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cerekwicka

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł87 m² 45,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Pierwszy najem! Bez czynszu! Wspaniałe piętro domu we Wrocławiu dostępne od zaraz, położone w miejscu zapewniającym ciszę i spokój. Uwaga! Posiada prywatny ogródek o powierzchni 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

400 000 zł29 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta i cena sprzedaży apartamentu położonego w Karpaczu. Lokal położony jest na I pietrze w kilkuletnim kameralnym kompleksie apartamentowców o atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł187 m² 6 898,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:547 m²

Na sprzedaż komfortowy dom bliźniak w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia dom o powierzchni 187 m2 oraz działce o powierzchni 547 m2! Atuty nieruchomości: - 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

909 991 zł66 m² 13 781,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Centrum! - ul. Kościuszki | 4 pok. .!.TOP/2016r. Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w budynku oddanym do użytkowania w 2016 r., piętro 2. Mieszkanie jest dwustronne, 3 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

542 122 zł46 m² 11 681 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem (+5 mkw) Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 22,06 m2 - Pokój 10.20 m2 - Przedpokój 6,98 m2 - Łazienka 4,82 m2 - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł23 m² 15 086,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Gaj/krzyki/borowska/1 pok./PIWNICA/TOPLOKALIZACJA! Świetne pod inwestycję ze względu na lokalizację! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,87 m2 mieszczącą się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

349 990 zł29 m² 12 064,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Psie pole- krzywoustego | 2pok | po remoncie!. Idealne mieszkanie do celów inwestycyjnych, węzeł komunikacyjny w zasięgu kilku metrów, mieszkanie ma 2 niezależne pokoje, osobna kuchnia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

520 000 zł98 m² 5 618,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe w okolicy Centrum. Lokal usytuowany jest na parterze 2-piętrowego budynku, położonego na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

685 000 zł133 m² 5 150,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Gotowy do odbioru! bez pcc l bez prowizji l zakup od dewelopera wysoki standard l droga Z kostki l ogrzewanie podłogowe W całym budynku rolety elektryczne W całym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł27 m² 16 481,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m2 z dodatkową antresolą 10 m2 (sypialnia + garderoba). Mieszkanie z księgą wieczystą bez obciążeń. Wysokość mieszkania to 4 m, wysokość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 997 zł40 m² 11 783,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Centrum/forummuzyki/krupnicza/2pok./MEGAINWESTYCJA SUPERINWESTYCJA W CENTRUM WROCŁAWIA! TOPLOKALIZACJA!TYLKO 3 MINUTY OD RYNKU! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

250 560 zł928 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych nadolice małe / wrocław / działka budowlana 928 mkw Nadolice Małe, okolica niskiej zabudowy jednorodzinnej, działka nr 155/13, mn / 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł64 m² 11 940 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o projektowanej powierzchni 63,57 m2, położone jest na pierwszym w 8-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

939 000 zł126 m² 7 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Chrząstawa mała / dom 126 M2 / działka 600 M2 serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom wolnostojący w zabudowie bliźniaczej w Chrząstawie Małej, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 349 900 zł161 m² 8 389,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje chrząstawa mała / wrocław / dom jednorodzinny top! / duża działka 1138 mkw Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł64 m² 11 844,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

720 300 zł64 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Spokojna rodzinna okolica Osiedle miejskich Willi Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

899 000 zł122 m² 7 380,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu bardzo atrakcyjny lokal po kapitalnym remoncie , o powierzchni 121,80 m2, w samym centrum Świdnicy! Lokal położony na pierwszym piętrze pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

378 864 zł35 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje na Południu Wrocławia Opiekun oferty: tel. Licencja pfrn 28332 Otoczenie: kameralne osiedle 2 piętrowych budynków znajduje się w pobliżu Parku Bieńkowickiego. 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jabłeczna

Zacharzyce,dolnośląskie

840 000 zł81 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne, bardzo ustawne i przytulne mieszkanie, znajdujące się w na parterze domu szeregowego w miejscowości Zacharzyce. Lokalizacja: zacharzyce to połączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

3 000 zł70 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do wynajęcia luksusowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w budynku wolnostojącym, dwukondygnacyjnym z balkonem, miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 999 zł50 m² 7 922,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwo komfortowe M3 przy ul. Noskowskiego na Zabobrzu II. Lokal znajduje się na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku. Powierzchnia użytkowa wynosi 50,49 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł56 m² 11 049,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie w promocyjnej cenie na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku pcc. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł61 m² 36,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Tylko najem okazjonalny! Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe z osobną kuchnią! Sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak również dla osób pracujących lub studiujących. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 500 zł250 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn 460 mkw, okolice aow Stadionu Fabryczna, stadion. Komfortowy magazyn o powierzchni 250 mkw z duża brama wjazdową, wysokość ponad 4 mkw. Magazyn ciepły, posadzka równa betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Syryjska

Wrocław,dolnośląskie

452 100 zł41 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: lokal usługowy na nowym osiedlu mieszkaniowym, o pow. 41,10, witryna, wejście bezpośrednio z chodnika, parking dla samochodów przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wołów

Wołów,dolnośląskie

219 000 zł2 200 m² 99,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta na sprzedaż działki ,zlokalizowana w cichej okolicy przy lesie w miejscowości Wołów. 1.8 km od stacji kolejowej. Grunt ma 2 200 mkw ,w bliskim sąsiedztwie występują tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

190 000 zł33 m² 5 757,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry. Dwa pokoje do wejścia, kuchnia, łazienka, przedpokój. Okna wychodzące na wschód; widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

530 265 zł44 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Gotowe mieszkanie Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Milejowice

Milejowice,dolnośląskie

558 750 zł44 700 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Milejowice / żórawina / działka 4,47 ha / inwestycja Działka rolna, inwestycyjna (studium) o pow. 4,47 ha, położona na obrzeżach miejscowości Milejowice, gmina Żórawina jesteś zainteresowany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiśniowa

Czernica,dolnośląskie

739 000 zł133 m² 5 556,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta bez prowizji i pcc! 500m o stacji pkp i lasu! Kanalizacja, asfalt , latarnie, blisko szkoły i sklepu Miejsce cudowne, kameralne, ciche, za ogrodem tylko zieleń , bez zabudowań!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy apartament położony przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej. Nieruchomość: mieszkanie zostało bardzo gustownie urządzone z wysokiej jakości materiałów w modnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

130 000 zł25 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych w Świdnicy w samym centrum rynku. Super lokalizacja, w pobliżu liczne sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boreczek

Boreczek,dolnośląskie

890 000 zł129 m² 6 894,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący, nowy, z pozwoleniem na użytkowanie. Wieś Boreczek, gmina Borów. Doskonała komunikacja pkp z Wrocławiem, 23 minuty pociągiem na Dworzec Główny Działka 1000 m2 Koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł76 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogromna prośba. Zanim zadzwonisz i będziesz chciał zobaczyć to mieszkanie zapoznaj się proszę dokładnie z treścią ogłoszenia, ze zdjęciami i z wirtualnym spacerem. 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Oława,dolnośląskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do obejrzenia oferty wynajmu mieszkania przy ulicy Iwaszkiewicza w Oławie. Nasz lokal o powierzchni 38 m2 to idealne miejsce do życia, oferując nie tylko funkcjonalność, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Wałbrzych,dolnośląskie

96 900 zł33 m² 2 918,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w pięknej nowo wyremontowanej kamienicy w Wałbrzychu. Ul. Armii Krajowej dzielnica Stary Zdrój. Tylko U nas! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

234 000 zł43 m² 5 480,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Głogowie na osiedlu Chrobry. Powierzchnia: 42,70 Piętro: 3/4. Stan prawny: własność. Układ: - salon, - sypialnia, - kuchnia z jadalnią, - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

688 999 zł56 m² 12 389,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na początku Jagodna - Osiedle Mała Toskania. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym, bezpiecznym osiedlu, z dostępem do pełnej bazy handlowo-.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij