dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł53 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie , metraż 53m2, okolice ul. Nyskiej, tarnogaj. Mieszkanie na 3 piętrze, w 4piętrowym bloku, z monitoringiem i stróżem. Klatka schodowa bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 998 zł53 m² 9 344,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Staremiasto/bema/3pok./KAMIENICA/HIT/TOPINWESTYCJA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy pl. gen. Józefa Bema. Mieszkanie do gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wełniana

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł28 m² 14 378,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż kawalerka na Wrocławskich Stabłowicach ,położona na pierwszym piętrze bloku na ulicy Wełnianej z 2020 roku. ( budynek sześciopiętrowy z windą) Kawalerka w stanie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

666 390 zł62 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie klasyczne, duże, dwustronne 3-pokojowe 61,76m2 na 2 piętrze, z dwoma balkonami!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży- inwestycja gotowa- wrocław Krzyki Jagodno, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł76 m² 79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam ekskluzywne, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz imponującym tarasem, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ulicy Księcia Witolda we Wrocławiu, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Goszczyna

Goszczyna,dolnośląskie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

*** pomagamy W uzyskaniu kredytu 2% *** Na sprzedaż dom, w którym od razu poczujesz się jak u siebie. :) Dom typu kostka wybudowany w latach 80- tych o powierzchni około 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

719 741 zł64 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Dla Rodziny. Mieszkanie w miejskiej Willi. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł75 m² 11 185,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia Mieszkanie znajduje się się na trzecim, najwyższym piętrze budynku z windą z 2011r. Inwestycja "wojszycka Enklawa" położona jest w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

378 288 zł26 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam mieszkanie w historycznym budynku po rewitalizacji na Starym Mieście we Wrocławiu. Atuty: - lokalizacja - spore przestrzenie za oknem - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bolków

Bolków,dolnośląskie

248 100 zł4 135 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania ciekawie położona działka budowlana o pow. 4135 m2 w Bolkowie, z widokiem na zamek. Dobry dojazd do działki , media w pobliżu. Oferta nr 13440014 wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

745 009 zł60 m² 12 437,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piekny w centrum 3 pokoje nowy blok 60m2 /top! Polecamy atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Uniwersytet Wrocławski - 800 m Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wygodne 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Dobrej na wrocławskim Szczepinie. Mieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z: - salonu z dużym oknem i oknem francuskim, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oława,dolnośląskie

827 000 zł108 m² 7 629,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

*** pomagamy W uzyskaniu kredytu *** Nowoczesna bryła, duże przeszklenia, przestronne wnętrza te 3 cechy idealnie opisują nasze komfortowe bezczynszowe mieszkania z własnym ogrodem, trasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 107 265 zł92 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokoje, dwustronne, z dwoma balkonami! Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - brak podatku pcc! Opiekun nieruchomości: tel: 4-pokojowe mieszkanie z tarasem oraz balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczycka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł44 m² 11 264,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy blisko centrum, przy Ul. Łęczyckiej. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze i posiada powierzchnię 44,3m2. W jego skład wchodzą: - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poznaj luksusowe mieszkanie z antresolą w unikatowej lokalizacji. Gotowe w pełni wyposażone i umeblowane. Po brukowanej uliczce chodzili tu kiedyś zamożni kupcy i właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z dbałością o każdy szczegół. Mieszkanie przeznaczone szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Lubin,dolnośląskie

239 000 zł37 m² 6 424,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,2m2 w Lubinie - ul. Paderewskiego - okolice Starostwa Powiatowego. Mieszkanie na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. MIeszkanie po remoncie. Charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł48 m² 12 474 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Plac Grunwaldzki l ulica Benedyktyńska Blisko Ostrów Tumski Skwery l Parki l Tereny zielone Znakomity dostęp do komunikacji publicznej Bez prowizji od Kupującego. Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

619 046 zł60 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Narożne mieszkanie z balkonem. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

592 752 zł58 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp277-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, wschód - korytarz z miejscem na szafę - łazienka ok. 5,4m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł46 m² 14 518,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 46,08 m2 położone na osiedlu Muchoborze Wielkim ( Dzielnica- fabryczna ) we Wrocławiu z ogrodem (30m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Stylowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się na ósmym piętrze w jedenastopiętrowym budynku przy ul. Skwierzyńskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

425 670 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej okolicy W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł96 m² 9 338,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 5-pokojowe - jeden z pokoi posiada własną kuchnię - wejście z przedpokoju Metraż: 95,84m2 Opłaty: czynsz 800 zł + gaz + prąd Kamienica, 3 piętro bez windy Księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Księska

Wrocław,dolnośląskie

846 000 zł68 m² 12 496,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne,ustawne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,70m2 usytuowane na parterze kameralnego budynku usytuowanego wśród terenów zielonych. Najważniejsze informacje: przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

744 998 zł58 m² 12 807,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum/ ok. Wyspy Słodowej / nowe budownictwo. Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Mieszkanie się znajduje na 5 piętrze w bloku przy ul. Kaszubskiej. Okna są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

549 731 zł43 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn. Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

`Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

624 000 zł74 m² 8 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe klimatyzacja dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia komórka lokatorska kominek umeblowane ogrzewanie podłogowe Oferuję do sprzedania dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie o pow. 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 150 zł20 m² 104,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne i dobrze wyposażone mieszkanie w inwestycji Legnicka 33, w centrum Wrocławia. Budynek I osiedle - ul. Legnicka 33 (2020) Piętro 5 z 10, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 350 710 zł142 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 998 zł42 m² 14 614,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pok. | nowe budownictwo! | garaż!. . Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m2, z balkonem, położone na 1. piętrze. Jego atutem jest bardzo cicha okolica z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

287 000 zł23 m² 12 699,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w bloku mieszkalnym z windą o metrażu 22,60 m2 we Wrocławiu na ul. Okulickiego. - pierwotnie pokój + osobna kuchnia (można powrócić do tego układu) - obecnie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

979 000 zł75 m² 13 041 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Duże mieszkanie dla rodziny 3 pok. Dostęp do balkonu z każdego pokoju| Stare Miasto Nowe mieszkanie na nowej inwestycji blisko centrum Wrocławia! Opiekun oferty tel. Termin zakończenia budowy: IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciche i ciepłe mieszkanie położone przy ul. Kamieńskiego na nowym osiedlu, w drugiej linii zabudowy. Osiedle zadbane, ładnie zagospodarowane, dużo nasadzeń zieleni. Na trenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

496 392 zł64 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w II kwartale 2025 Narożne mieszkanie. Idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

301 495 zł35 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

729 239 zł59 m² 12 270,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 59,43m2 w realizacji termin na 31.03.2024- zakup umową deweloperską, Wrocław Krzyki Jagodno ul. Drabika, słoneczne Jagodno opis nieruchomości Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Solny

Głogów,dolnośląskie

269 505 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jedno z ostatnich takich mieszkań na Starym Mieście w Głogowie. Metraż; 59.89 m2 Powierzchnia po podłodze; 72,79 m2 Prezentowane mieszkanie jest na 5 kondygnacji. Mieszkanie jest na poddaszu-.