dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia nowe funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni umeblowane- wysoki standard! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

339 000 zł53 m² 6 415,59 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze o pow. 52,84m2 + dwa balkony+piwnica w Lubinie na oś.Przylesie - ul. Leśnej. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Wykończone. Kuchnia: otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Wrocław,dolnośląskie

349 520 zł26 m² 13 224 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka w nowym budownictwie o kameralnej zabudowie dostępna od zaraz. Opiekun oferty: tel. Otoczenie: mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, z mieszkaniami gotowymi do odbioru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

9 124 069 zł741 m² 12 321 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż gotowy lokal w samym centrum Wrocławia. Znajduje się on w nowoczesnym, prestiżowym budynku o dwóch funkcjach. Na parterze, 1 i 2 piętrze znajdują się lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

578 341 zł50 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe 49,90m2 na 2 piętrze, z balkonem!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży- inwestycja gotowa- wrocław Krzyki Jagodno, ul. Kajdasza opis nieruchomości Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł52 m² 9 678,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z widokiem na zieleń- do lekkiego remontu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Grudziądzkiej. Bardzo dobrze rozwinięta sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For english - please scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowane, funkcjonalne studio z tarasem i klimatyzacją tuż przy rzece w Centrum Wrocławia! Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

1 195 040 zł68 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki, lasów jak i wielu tras pieszo rowerowych. Układ nieruchomości: - salon z aneksem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

649 900 zł123 m² 5 281 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Prezentuję Państwu bajeczne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 123,06m2, położone przy ul. Kościuszki w Lutyni. Budynek w którym znajduje się lokal jest budynkiem przedwojennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

782 676 zł72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp250-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - łazienka ok 6m2 - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Wojska Polskiego

Czernica,dolnośląskie

500 000 zł5 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa W czernicy Grunt o powierzchni 5000m2 + udziały w drodze Tylko 11km do granic Wrocławia Z możliwością powiększenia działki do 7558m2 Położenie: czernica gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasielska

Wrocław,dolnośląskie

9 000 zł260 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:603 m²

tel. Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej na Złotnikach o powierzchni 260 m2 i 3 piętrach. Dom po kapitalnym remoncie Budynek doskonale sprawdzi się dla pracowników, na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 006 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Cesarskie Ogrody, to prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

666 390 zł62 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie klasyczne, duże, dwustronne 3-pokojowe 61,76m2 na 2 piętrze, z dwoma balkonami!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży- inwestycja gotowa- wrocław Krzyki Jagodno, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mglista

Wrocław,dolnośląskie

687 000 zł43 m² 15 969,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mglistej na Krzykach Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu z 2023r i nigdy nie było zamieszkałe. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

603 351 zł55 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp279-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, zachód - korytarz z miejscem na szafę - ogródek 15m2 - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

839 000 zł135 m² 6 201,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta bez prowizji I podatku pcc. Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 135,29 mkw. - całkowitej 142,86 mkw. - położony w Żórawinie. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

3 567 300 zł517 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal medyczny zlokalizowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego Wrocław, ul. Robotnicza. Powierzchnia lokalu wynosi 517 m2 w skład wchodzi 23 pomieszczenia, w tym gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

587 255 zł42 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z ogrodem 2 pokojowe mieszkanie na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł69 m² 9 917,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 298 004 zł152 m² 8 537,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak- bielany Wrocławskie-152m2/działka-450m2 Na sprzedaż Dom w stanie deweloperskim w atrakcyjnej dzielnicy Bielany Wrocławskie. Dom składa się z: parter- kotłownia, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zoli

Wrocław,dolnośląskie

676 000 zł70 m² 9 589 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Super oferta! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70m2 z balkonem. Nieruchomość przestronna, 3 pokoje w rozkładzie oraz oddzielna kuchnia. Dwustronna ekspozycja okien, jasno. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 025 000 zł118 m² 8 668,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w Październiku 2024 Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

472 056 zł25 m² 18 740 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Czysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

933 240 zł71 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty przrybył tel. 3 pokoje z dużym tarasem w Śródmieściu Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni ok. 70,7 m2 znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł56 m² 12 389,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na początku Jagodna - Osiedle Mała Toskania. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym, bezpiecznym osiedlu, z dostępem do pełnej bazy handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

299 000 zł90 m² 3 339,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania słoneczne, rozkładowe, trzy pokojowe mieszkanie położone w cichej lokalizacji w Boguszowie - Gorcach na Kuźnicach Świdnickich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mglista

Wrocław,dolnośląskie

687 000 zł43 m² 15 976,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż atrakcyjne i w pełni urządzone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2, na ulicy Mglistej, dzielnica Krzyki. Opis mieszkania: - powierzchnia 43m2 + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł105 m² 7 577 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Strzelin,dolnośląskie

250 000 zł57 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Super oferta Mieszkanie na sprzedaż w Strzelinie ok.UL Pocztowej Mieszkanie wymaga remontu, składa się z 2 pokoi łazienki kuchni. Ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny ) w budynku wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

581 496 zł55 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp249-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- wschód - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja IV kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrężna

Głogów,dolnośląskie

194 000 zł55 m² 3 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Nowa oferta! oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowy apartament w zabytkowym gmachu Głównego Urzędu Celnego przy Księcia Witolda 38-40. *Mieszkanie wykończone i zaprojektowane przez nagradzane wrocławskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

629 501 zł74 m² 8 502,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Siechnice/4pok./lux./hit/dwupoziomowe/kolej/OKAZJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74m2 w Siechnicach. Mieszkanie posiada: *pierwszy poziom(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

440 000 zł72 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:604 m²

Strzegomiany - sulistrowiczki / dom typu fińskiego / duża działka 604 M2 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje - uroczy domek typu fińskiego położony W strzegomianach na stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 001 zł89 m² 10 135,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogród80m/taras/top/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

339 001 zł73 m² 4 618,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oleśnica/tanio/4pok./piwnica/pp/komórka/top/OKAZJA Polecamy Państwu na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie 73,36 m2 w cichej i spokojnej kamiennicy. Mieszkanie posiada : -4 duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

56 zł/m²98 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

We Speak English! Do wynajęcia luksusowy lokal w prestiżowym budynku Rondo Verona przy ul. Powstańców Śląskich. Lokal jest godny polecenia ze względu na lokalizację w pobliżu najwyższego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

549 990 zł110 m² 4 999,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w Świdnicy, blisko Parku Sikorskiego. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 110m 2. Na mieszkanie składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

480 000 zł75 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 75 mkw - 4 pokoje przy Parku Zdrojowym z balkonem - Jelenia Góra - Cieplice Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

759 900 zł99 m² 7 651,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż pięcio-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 99,3m2 mieszczące się w zielonych maślicach! Atuty mieszkania: - 5 pokoi - dwustronne - balkon (8m2) - możliwość podziału na.