dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 389 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

476 777 zł25 m² 18 927 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Czysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł52 m² 11 929,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Idealna oferta pod Bezpieczny Kredyt 2% - celem uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu! Przestrzenne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł56 m² 10 517,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

ok. Ogrodu Botanicznego / 2-3 pok / rozkład, winda Polecamy na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Śródmieściu w świetnej lokalizacji okolice Nowowiejskiej / Wyszyńskiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Goduszyńska

Jelenia Góra,dolnośląskie

125 000 zł1 290 m² 96,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1290 m2. Działka nasłonecznienia,położona na obrzeżach miasta Jeleniej Góry w kierunku Szklarskiej Poręby. Dojazd ulicą asfaltową,a potem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernik

Głogów,dolnośląskie

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nie masz głowy do remontów? Chcesz się wprowadzić od zaraz? Idealnie! Mam coś na miarę Twoich oczekiwań! Nieruchomość znajduje się na osiedlu Kopernik, w ścisłym jego centrum. Pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

382 954 zł37 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie na Bieńkowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

584 000 zł44 m² 13 123,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

632 958 zł61 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,92 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

330 000 zł72 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentację dużego dwu pokojowego mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się w kamienicy usługowo- mieszkalnej, na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

713 400 zł58 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Trzy pokoje z możliwością wydzielenia osobnej kuchni z oknem. Około 20 min komunikacją miejską do Placu Grunwaldzkiego. Do własnej aranżacji. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

2 464 110 zł152 m² 16 211,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość jedyną w swoim rodzaju, zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów, dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

449 000 zł250 m² 1 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:447 m²

Kotlina Kłodzka. Dom z widokami na góry, z garażem oraz małym basenem wewnętrznym. Malowniczo położony w zabudowie bliźniaczej o pow. 250 m kw. na działce o pow. 447.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

600 600 zł46 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty tel. Przestronny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 45,5 m2 na Śródmieściu. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

592 752 zł58 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp277-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, wschód - korytarz z miejscem na szafę - łazienka ok. 5,4m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

495 968 zł42 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp246-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - południowe - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja I kwartał 2025 roku - zakup od sprawdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

595 732 zł46 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Przestronny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 45,5 m2 na Śródmieściu. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

136 000 zł1 000 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 10arów pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w pięknym miejscu w miejscowości - Gorzyca ulica Orla. Wymiary działki - front 32,6m; 33m; 28m; 33m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lubin

Lubin,dolnośląskie

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Centrum. Do wynajęcia - od zaraz - Lokal użytkowy z własnym miejscem postojowym o powierzchni 42,00 m2, położony na parterze budynku, zlokalizowany na osiedlu Świerczewskiego. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł56 m² 9 971,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Remont objął wymianę podłóg, wymianę instalacji wodnej, kanalizacyjnej oraz elektrycznej, położone zostały gładzie gipsowe, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł65 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Home Brand oferuje w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 na Wagnera. Lokal na pierwszym piętrze to: - duży i przestronny salon z wyjściem na balkon - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

850 000 zł480 m² 1 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania pensjonat o powierzchni 480m2 na działce 700m2 w Podgórzynie! 8 pokoi: - 2 pokoje 4 osobowe - pokój 3 osobowy - pokój 2 osobowy - studio 4 osobowe - pokój 4 osobowy - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł27 m² 11 257,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka inwestycyjna! | Bierutowska! |. Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o powierzchni 26,57 m2 przy ulicy Bierutowskiej 63 (dzielnica Psie Pole we Wrocławiu), 3 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

584 250 zł45 m² 13 099,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,60 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rzeplin

Rzeplin,dolnośląskie

342 069 zł1 911 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na małą działalność Suchy Dwór/ Rzeplin/ Żórawina bez kowr! Może kupić nie-rolnik Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem dobra ekspozycja na strony świata uzbrojona Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocztowa

Leśna,dolnośląskie

225 500 zł48 m² 4 678,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Leśnej w cichej, zadbanej okolicy z dużą ilością miejsc parkingowych? Potrzebujesz przestronnego balkonu z przepięknym widokiem na rzekę Kwisę? Jeśli tak to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

495 000 zł61 m² 8 145,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dala od wielkomiejskiego zgiełku! Aby spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców, w ramach nowej inwestycji Osiedle Laguna zaprojektowano 180 mieszkań, aż 270 miejsc parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł51 m² 4 472,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w jednej z bocznych ,spokojnych uliczek Piaskowej Góry. Trzy pokoje, duża, widna kuchnia i łazienka z oknem. Mieszkanie do remontu i do urządzenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

758 998 zł61 m² 12 442,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dobroszycka

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł27 m² 11 253,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni: 26,57 m2 położone blisko ul. Dobroszyckiej na Psim Polu ( Dzielnica - Fabryczna ) we Wrocłaiwu Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leszczynowa

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

649 000 zł104 m² 6 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

Gotowy dom w zabudowie bliźniaczej położony około 17 km od centrum Wrocławia w Nadolicach Wielkich przy ulicy Leszczynowej. Okoliczna zabudowa to domy jednorodzinne w niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 876 zł44 m² 224,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ściegny

Ściegny,dolnośląskie

193 000 zł57 m² 3 385,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie czteropokojowe na pierwszym piętrzy domu dwurodzinnego w Ściegnach. Mieszkanie o pow. użytkowej 57 m2, znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żytawska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł54 m² 14 717,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż przepiękne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54,29m2, usytuowane na parterze w trzypiętrowym apartamentowcu z 2023r. Nieruchomość położona jest nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

830 000 zł116 m² 7 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:714 m²

Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, na której położone są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł92 m² 8 152 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 5-pokojowe w kamienicy o powierzchni: 92m2 z dodatkową antresolą o powierzchni 30m2, położone na osiedlu Grabiszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piechoty

Wrocław,dolnośląskie

744 830 zł62 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na prestiżowym wrocławskim Ołtaszynie! Apartament znajduje się na 1 kondygnacji, w jednym z dwóch budynków, w którym łącznie jest tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Woskowa

Wrocław,dolnośląskie

597 364 zł65 m² 9 249,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp 0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Brochowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł37 m² 67,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - wolne, dostępne od zaraz Właściciele nie wyrażają zgody na zwierzęta w mieszkaniu Mam Państwu do zaoferowania piękne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Lutynia,dolnośląskie

366 143 zł47 m² 7 806,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 46,90.