dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany

Świdnica,dolnośląskie

29 zł/m²86 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia w odrestaurowanej kamienicy z w Centrum miasta. Lokal idealnie nadaje się na pub bądź kawiarnię. Kamień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Kolejowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 700 zł27 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Do wynajęcia pokój 27 M2 z aneksem kuchennym i łazienką z prysznicem. Umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, rtv. Parking na ogrodzonej posesji. Czynsz 1700 zł Ryczałtowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Lubin

Lubin,dolnośląskie

4 305 zł132 m² 32,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala 131 m 2 + miejsca postojowe Lubin - ul. Rzeźnicza Nieruchomość składa się z: hali o pow. 98 m 2 o wysokości od 3,98 m do 4,38 z dwoma bramami wjazdowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kostrzyca

Kostrzyca,dolnośląskie

425 000 zł150 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mysłakowice -kostrzyca dom stan surowy otwarty Oferuję Państwu do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym otwartym -projekt domy z wizją praktyczny 3. Powierzchnia użytkowa budynku 147,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - ul. Parafialna (ołtaszyn) Mieszkanie mieści się w 3 piętrowym bloku, w środku budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

26,07 zł/m²115 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz miejsca do prowadzenia działalności w Karpaczu, konkretnie gabinetu lub studia masażu? Mam dla Ciebie doskonałą propozycję. Powierzchnia lokalu wynosi 115,09 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł48 m² 7 495 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Wam piękne mieszkanie przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Położone na 5 piętrze, z ogrzewaniem miejskim i loggią. Mamy tu 3 pokoje, kuchnię, przedpokój i łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł44 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe dwa pokoje Mieszkanie w centrum Wrocławia, idealne jako inwestycja na wynajem. Położone na 4 piętrze kamienicy przy ul. Hauke Bossaka. Mieszkanie słoneczne, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 800 000 zł876 m² 4 337,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Stylowa I odrestaurowna willa W centrum jeleniej góry Prezentujemy Państwu na sprzedaż Stylową i Odrestaurowaną Willę połozoną w centrum Jeleniej Góry blisko głównego deptaka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł41 m² 11 192,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu. Mieszkanie w pełni rozkładowe ,posiada 2 pokoje, kuchnię , przedpokój oraz łazienkę z wc. balkon " francuski" Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zagłębiowska

Wrocław,dolnośląskie

54,66 zł/m²580 m² 31 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowo-handlowy w sercu Księża Wielkiego przy skrzyżowaniu ulic Opolskiej i Zagłębiowskiej. Nieruchomość o powierzchni 580m2 znajdująca się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł54 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Sprzedam mieszkanie Centralne ogrzewanie, i ciepła woda (mpec). Wysoki parter 3,3m. Światłowód, kablówka. Bardzo dobry dojazd do uczelni na pl. Grunwaldzkim, rynku i jego okolicach. Tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiemliczów

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł64 m² 11 703,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W pełni rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Wysoki parter, budynek z 1998 roku, jedynie 2 mieszkania na piętro Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł64 m² 11 266,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z ogródkiem na Zakrzowie W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3-pokojowe mieszkanie na Szczepinie. Mieszkanie o powierzchni 56 m2, trzy samodzielne pokoje w tym jeden pokój z balkonem, kuchnia, przedpokój, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

769 500 zł60 m² 12 846 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 59,9m2 znajduje się na 2 piętrze 17 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł59 m² 4 050,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem, blisko lasu - Podgórze. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

1 200 000 zł264 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:834 m²

Przedstawiam Państwu ofertę atrakcyjnego domu położonego w Pieszycach. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 181 m2 (pow. całkowita 263,93 m2), położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

375 402 zł42 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! idealne pod inwestycje! Gorąco polecam mieszkania apartamentowe na nowej inwestycji w Jelczu! Budynek dwu piętrowy w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marczyce

Marczyce,dolnośląskie

150 000 zł47 m² 4 399,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek posiada do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, 46,60 m2, w Marczycach, nieopodal zalewu Sosnówka. Do nieruchomości przynależy piwnica, strych oraz miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

599 000 zł72 m² 8 346 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

3 500 zł70 m² 50,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament 69,8m 2 przy ul. Kwiatowej - z garażem. Przestronne mieszkanie, nowe, nie użytkowane , gustownie wykończone i w pełni wyposażone zgodnie z najnowszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Widłakowa

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł1 509 m² 589,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana, w cichej i spokojnej enklawie Wrocławia, przy ulicy Widłakowej. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w fantastycznie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

544 000 zł55 m² 9 884 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania na wrocławskim Strachocinie. Lokal mieszkalny położony przy ul. Gitarowej, zlokalizowany na 2 piętrze w budynku bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Słodowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Młyn Maria. Apartament z tarasem do wynajęcia w prestiżowym budynku. Polecamy do wynajęcia komfortowe mieszkanie w unikatowym miejscu - historycznym centrum miasta. Mieszkanie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 550 000 zł400 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 102 m²

_____oferta dostępna wyłącznie W biurze_____ Przedstawiam Państwu do sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi, znajdujący się w pobliżu Zgorzelca we wsi Koźmin. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

472 450 zł55 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe miejsce postojowe W cenie zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Miechowska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł640 m² 1 014,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość przy ul. Miechowskiej 23. Dom z dużym potencjałem do rozbudowy. Według stanu faktycznego budynek składa się z dwóch wydzielonych funkcjonalnie części: mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł49 m² 11 963,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2pok/3pok kredyt 2% Muchobór Wielki ul. Hłaski Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodworska

Mokry Dwór,dolnośląskie

1 133 000 zł172 m² 6 587,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bliźniaki zlokalizowane w Mokrym Dworze! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

289 000 zł122 m² 2 368,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom posadowiony w miejscowości Wysokie obok Lubina wraz z dwiema działkami o łącznej powierzchni 6354 m2. Część mieszkalna domu wynosi obecnie 122 m2 i połączona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł48 m² 43,93 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny! Mieszkanie dwupokojowe: salon z aneksem kuchenny + sypialnia. Uspokajający widok z okien na ogródki działkowe. Spokojna okolica z zielonymi wałami nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Bukowiec,dolnośląskie

260 000 zł60 m² 4 300,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację dużego mieszkania o powierzchni 60,43m2 położonego w Bukowcu. Bukowiec to zaciszna i niewielka miejscowość w Gminie Mysłakowice, usytuowana na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

3 900 zł200 m² 19,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania zlokalizowanego na III piętrze w kamienicy o powierzchni 200m2. Nieruchomość składa się z : dwóch dużych pokoi, trzech mniejszych , kuchni, salonu kąpielowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

200 000 zł45 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze. Połozony na trzecim piętrze lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W mieszkaniu na ściancha głazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fabryczna

Legnica,dolnośląskie

365 000 zł57 m² 6 403,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego położonego w dzielnicy -fabryczna. Mimo bliskości od ścisłego centrum ,daje poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 650 000 zł321 m² 9 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Lokalizacja: chrząstawa Mała Metraż: 200,68m2 (powierzchnia użytkowa), 320,56m2 (powierzchnia całkowita), zabudowa: jednorodzinna, garaż w bryle oraz dodatkowe miejsca postojowe naziemne, działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

392 000 zł32 m² 12 239 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronna, komfortowa kawalerka o powierzchni 32,03 m2 na Zgorzelisku. W skład mieszkania wchodzą: - sypialnia, - kuchnia, - łazienka z wanną i wc, - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

376 134 zł46 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal nr A.0.3 Położony na parterze budynku przy ul. Miłej na nowym osiedlu w Środzie Śląskiej. Do lokalu przynależny jest taras o pow. 7,95 m2 wraz z ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł52 m² 11 246,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Podpisana umowa rezerwacyjna! Super lokalizacja, blisko centrum, budynek z 2006 roku. Mieszkanie kwalifikuje się do Bezpiecznego Kredytu 2% Do sprzedania w pełni rozkładowe mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

119 000 zł43 m² 2 761,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania do kapitalnego remontu i własnej aranżacji. Lokal znajduje się na 2 i ostatnim piętrze kamienicy w Sobieszowie. Lokal.