dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 399 000 zł250 m² 9 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Home Brand oferuje przestronny dom o powierzchni 250 m2 - na wynajem. Zlokalizowany w spokojnej części Wrocławia Osobowice. Posadowiony na 606 metrowej działce z zadbany ogrodem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

970 034 zł147 m² 6 618,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość Wrocławia * Gotowe do odbioru Parter: -Salon z jadalnią -kuchnia -wiatrołap -łazienka -klatka Schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

642 500 zł54 m² 12 009,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w zielonej okolicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

874 277 zł70 m² 12 487,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Hit Jagodno-Osiedle robyg 2-apartamenty*** Przedstawiamy Państwu gotowiec Inwestycyjny: dwa mieszkania o powierzchni 35 m2 każde, z dwoma balkonami, dwoma miejscami postojowymi w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pasteura

Wrocław,dolnośląskie

579 999 zł60 m² 9 731,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie na poddasze w plombie pomiedzy starymi kamienicami, zlokalizowane przy ul. Pasteura we Wrocławiu. Budynek wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł42 m² 13 140,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,78 mkw przy ul. Mosiężnej na osiedlu lokum Mosiężna. Mieszkanie z ogródkiem położone na parterze w bloku 5 piętrowym.! w cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł91 m² 11 538,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal na parterze, centrum jagodna, gotowy do odbioru Polecam lokal użytkowy o powierzchni 91.38 m2 w samym sercu dużego, nowo wybudowanego osiedla na Jagodnie. Pobliskie osiedla zamieszkuje kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

844 480 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla miłośników życia w centrum miasta! Inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

3 350 000 zł184 m² 18 157,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Piętro w kamienicy zaadaptowane pod apartamenty na wynajem krótkoterminowy w samym sercu Wrocławia, 200 metrów od płyty Wrocławskiego Rynku. Funkcjonujący biznes usytuowany przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia są 2 miejsca w mieszkaniu dla studentów przy Pl Grunwaldzkim we Wrocławiu. Mieszkanie jest przeznaczone dla 4 studentów, dwa miejsca są zajęte. Podział kosztów zależy od umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

481 000 zł33 m² 14 488 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Idealny zakup inwestycyjny! Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum! Możliwość odliczenia podatku 23% vat! ( działalność gospodarcza jak i osoby fizyczne) Podana cena jest kwotą brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Przedwiośnie

Wrocław,dolnośląskie

839 999 zł2 180 m² 385,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wrocław - Pawłowice 1978m2 okazja cenowa!top Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1978 mkw, położona w pięknym i malowniczym osiedlu Pawłowice / Wrocław przy ul. Przedwiośnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Głogów,dolnośląskie

315 000 zł62 m² 5 080,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie na 8 piętrze w wieżowcu w Głogowie na Osiedlu Kopernik. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z osobną toaletą i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

890 000 zł113 m² 7 876,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje kiełczów / dom szereg 113 M2/ ogród / garaż Przedstawiam zadbany dom szeregowy o powierzchni ok. 113 mkw, wybudowany w 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 500 zł200 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:369 m²

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 199,5 m2. Położony jest na prestiżowym osiedlu wśród niskiej zabudowy. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł50 m² 17 944 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Przepięknie wykończone mieszkanie wysokiej jakości z kilkuletnią gwarancją na budynek i całe wyposażenie! Oferta dla osób, które docenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

758 999 zł63 m² 11 971,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Jagodno/wrocław/3pok./LUX./BALKON/PIWNICA/HIT Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m2, na drugim piętrze - w budynku trzypiętrowym na bezpiecznym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Oława,dolnośląskie

321 000 zł43 m² 7 473,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkania 2 Pokojowego z Jasną Kuchnią i Otwartym Salonem Z przyjemnością prezentujemy Państwu funkcjonalne i wygodne mieszkanie 2-pokojowe z jasną kuchnią, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pustków Żurawski

Pustków Żurawski,dolnośląskie

240 000 zł1 001 m² 239,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Pustków Żurawski gm. Kobierzyce. Działka 1001 m2 , w osiedlu mieszkaniowym, z przeznaczeniem w mpzp pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł53 m² 10 939 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod wynajem lub dla rodziny, która chce mieć dobry dostęp do Centrum. Uwaga: kontakt wyłącznie telefoniczny. Kontakt Mieszkanie o powierzchni w księdze wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

629 800 zł74 m² 8 507,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Siechnice/4pok./lux./autobus/las/pociąg/tanio!/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74m2 w Siechnicach. Mieszkanie posiada: *pierwszy poziom(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

150 000 zł29 m² 5 119,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na parterze ul. Mickiewicza. Nieruchomość o powierzchni 29,3 m2 składa się z salonu ,odrębnej kuchni ,łazienki z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

185 000 zł39 m² 4 707,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Przylesie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni otwartej na salon, łazienki i przedpokoju. Okna plastikowe, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

679 999 zł101 m² 6 748,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/okazja!/dom/2balkony/ogród/autobus/kolej Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bolesława Chrobrego

Trzebnica,dolnośląskie

330 000 zł1 201 m² 274,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1201m2 znajdujące się w Trzebnicy przy ulicy Bolesława Chrobrego. Teren oznaczony w mpzp jako mn czyli budowlany w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

755 000 zł128 m² 5 898,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Duża działka dojazd drogą asfaltową bez pcc l bez prowizji budynek W zabudowie bliźniaczej połączony garażami! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

620 000 zł72 m² 8 608,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/4pok./PIWNICAx2/BALKON/OKAZJA/AUTOBUS/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 4-pokojowe mieszkanie w Oleśnica na ul. Sikorskiego. Mieszkanie ma 72m2, mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

797 999 zł66 m² 12 127,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./tramwaj/autobus/park/balkon Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 450 zł52 m² 12 571,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Muchobór Wielki/lux./ogród 70m2/schowek/okazja/hit Proponujemy Państwu na sprzedam w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania, mieszkanie około 52 m2 usytuowane w dzielnicy Muchobór Wielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł50 m² 12 605,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,9m2 zlokalizowane przy ulicy Świdnickiej obok placu Kościuszki. Nieruchomość jest dwustronna z osobną kuchnią, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

394 995 zł25 m² 15 612,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum ul. Inowrocławska 25,7m2 Piwnica top- na sprzedaż kawalera 25,7 m2 znajdująca się w centrum Wrocławia na osiedlu Szczepin ul. Inowrocławska. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

519 900 zł72 m² 7 190,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/4pok./lux./piwnica/balkon/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowe i w pełni rozkładowe - 4 pokojowe mieszkanie położone w Oleśnicy przy ulicy Klonowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 805 zł130 m² 36,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak 130m2/ 5-pok Ogród Wrocław-Dobrzykowice- na wynajem nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach- pierwszy wynajem. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

561 700 zł31 m² 17 837,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum, tuż przy Ogrodzie Botanicznym! Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się w nowoczesnej inwestycji, zaprojektowanej z dbałością o najmniejszy detal. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł28 m² 66,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. W czym mogę Ci pomóc? Na imię mam i pomagam klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Wiem jak jest trudno znaleźć odpowiednie mieszkanie. Przeglądasz tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Strzelińska

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

7 900 zł5 000 m² 1,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dostępna od zaraz - działka na wynajem o dużej powierzchni 0,5 ha. Położona przy głównej drodze przy ul. Strzelińskiej. Posiada dostęp do wszystkich mediów. Możliwe składowanie, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rynek

Kostomłoty,dolnośląskie

2 190 000 zł625 m² 3 504 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam hotel składający się z dwóch odrębnych ksiąg wieczystych 1 księga restauracja z całym wyposażeniem i zapleczem gastronomicznym, kompletnymi odbiorami sanepidu oraz ksiazka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

775 002 zł52 m² 14 915,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top Jagodno 3-pok 51,96m2 Za rondem bez korków- przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Jagodnie przy ul. Konduktorskiej. Do mieszkania przynależą dwa ogrody oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł29 m² 16 460,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na wrocławskich Krzykach, przy pobliskim Parku Klecińskim. Mieszkanie wyposażone, w wysokim standardzie wykończenia znajduje się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł47 m² 13 203,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,88 m 2 we Wrocławiu dzielnica Brochów. Tylko U nas! Mieszkanie składa się z : - salonu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij