dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

29 zł/m²118 m² 3 431 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal 118,3 m kw. składający się z 3 pokojów o powierzchni 13,28 i 55,5 m kw., i łazienki. Położenie przy ruchliwej ulicy, bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 900 000 zł220 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Serdecznie polecam zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław oporów / dom - segment środkowy 220 M2 / działka 256 M2 Dom w zabudowie szeregowej z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

365 000 zł57 m² 6 392,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek proponują Państwu mieszkanie w zacisznym miejscu Szklarskiej Poręby z widokiem na góry. Mieszkanie o powierzchni 57.10 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bartnica

Bartnica,dolnośląskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedanie 3 działki wydzielone geodezyjnie, zlokalizowane w nowej części wsi Bartnica gdzie powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Działki o powierzchni nieco ponad 30 arów każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Koralowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 000 zł12 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia pokój z balkonem dla jednej lub dwóch osób. Kuchnia i łazienka są wspólne. Cena 600 zł od osoby w przypadku wynajęcia pokoju przez dwie osoby (kaucja 600 zł od osoby),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sierpnica

Sierpnica,dolnośląskie

135 300 zł1 100 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane z rozległym widokiem na panoramę Gór Sowich, w pobliżu licznych szlaków turystycznych i wielu innych atrakcji tego rejonu. Teren profesjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

90 000 zł15 m² 5 921,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:35 m²

Witam serdecznie! Przedstawiam Państwu garaż na sprzedaż znajdujący się w centrum Wrocławia przy ulicy Sztabowej (obok ul. Słowiczej). Garaż o powierzchni 15,2 m2, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 600 zł36 m² 44,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje po remoncie Komfortowo wykończone w dobrym standardzie - w pełni wyposażone i umeblowane. Pow. 35,8 m 2 - drugie piętro w bloku z windą. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

185 000 zł1 997 m² 92,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Sprzedam dużą działkę budowlaną z rozpoczętą budową w Jodłowicach. Działka 20ar,z bezpośrednim wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł75 m² 9 634,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem o powierzchni 75,25 m 2 na wysokim parterze 3 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

841 456 zł55 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Duże, jedno z ostatnich 3 pokojowych mieszkań dostępnych na Browarach Wrocławskich -ostatni etap budowy z realizacją na: 2023 -10 - prawie gotowe! Mieszkanie oferowane położone jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł64 m² 9 301,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowy Dwór/3pok./balkon/piwnica/hit/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na ulicy Strzegomskiej 298 na Nowym Dworze we Wrocławiu. Powierzchnia mieszkania to 64,4m2. W pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oleśnicka

Trzebnica,dolnośląskie

689 000 zł70 m² 9 779,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne i eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie, wykończone i umeblowane w wysokim standardzie przez projektantkę wnętrz, zlokalizowane na nowym, monitorowanym osiedlu ("bukowe Osiedle").

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł89 m² 10 146,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3POK./GARAŻ/OGRÓD80M/TARAS/PARTER/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł45 m² 11 706,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świetne skomunikowane mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie znajdujące się 300 m od Sky Tower! Metraż: 45,19mkw + piwnica około 4mkw Piętro: 2/4 Ogrzewanie miejskie Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

1 570 000 zł985 m² 1 593,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ogłoszenia jest atrakcyjna działka budowlana położona na Oporowie. Działka oznaczona w mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Media w drodze obok działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkania w apartamentowcu Legnicka 33 z widokiem na panoramę miasta i ogromnym tarasem na najwyższym piętrze budynku. Nowe, użytkowane przez rok. Mieszkanie 2 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ramiszów

Ramiszów,dolnośląskie

1 190 000 zł1 400 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: tel.: Podstawowe informacje: Działka budowlana o pow. 1400 m2, uzbrojona, w pobliżu lasu i w obszarze zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja: wrocław Pawłowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł90 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 65m2, położone na pierwszym piętrze w wolno stojącym domu na wrocławskim Zakrzowie. Lokal posiada niezależne, osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Udanin

Udanin,dolnośląskie

85 000 zł2 700 m² 31,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Lusina 4 km od gm. Udanin. Działka jest objęta mpzp i oznaczona symbolem rm - teren zabudowy zagrodowej. . Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie trzypokojowe przy ulicy Wielkiej 57. *Miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *54 m2. *4 piętro. Wyposażenie: *zestaw szafek kuchennych, w przedpokoju szafa w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

805 000 zł58 m² 13 983 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jagodno/3pok./BALKON/GARAŻ/LUX./AUTOBUS/HIT/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,57m2 znajdujące się na 4 kondygnacji w bloku z 2018 roku na osiedlu Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

669 997 zł58 m² 11 531,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kaparowa/premium/3pok./58m2/GARAŻ/BALKON Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie (58 m2) z balkonem i garderobą przy ul. Kaparowa (lipa Piotrowska). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł32 m² 16 406,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Apartamentowcu! Mieszkanie jest mieszkaniem inwestycyjnym, aktualnie wynajmowanym, możliwość sprzedaży z umową wynajmu z aktualnym najemcą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:517 m²

Wrocław ołtaszyn / dom wolnostostojący / działka 517 M2 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony o pow. 250 mkw, na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poelziga

Wrocław,dolnośląskie

798 004 zł66 m² 12 111,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe zerniki 64,5m2/lux premium/garaz!lpremium Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki, przy ulicy Poelziga. Mieszkanie o powierzchni 63,39m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

839 999 zł60 m² 13 898,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Muchobór Wielki | 3 pok. | wysoki standard! | 2021 Polecam na sprzedaż nowe wykończone wyjątkowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na nowym pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 499 zł99 m² 86,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny dom do wynajęcia ok. Grota Roweckiego!. Polecam na wynajem duży dom ok. Grota Roweckiego/ Kurpiów. Top Dół: -salon z aneksem kuchennym -garderoba -łazienka z prysznicem Ogród góra:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

439 000 zł35 m² 12 564,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 m2 usytuowane w bloku z 2018 roku na ul. Bazaltowej w Smolcu. Mieszkanie będzie odmalowane (na biało), miejsce postojowe naziemne - 10.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł62 m² 11 345,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż mieszkanie gotowe do zamieszkania przy ulicy Świeradowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku z odnowioną klatką schodową oraz windą, jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przytulne i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z ogórkiem na wynajem. Lokalizacja: wrocław, ul. Ryszarda Wagnera dzielnica Krzyki, rejon Jagodno. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł38 m² 13 614,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji! Własny klub fitness! Monitoring oraz ochrona 24h! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,9mkw z dużym tarasem 28,3mkw, położenie wschodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

569 998 zł54 m² 10 553,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Psie Pole- kiełczowska | 3 pok. | rozkład!. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 54 metry na osiedlu kiełczowskim przy ulicy kiełczowskiej/inflancka. Mieszkanie w bloku wyremontowanym na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

499 990 zł52 m² 9 615,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Strachocińskiej - 52m2 łącznie - składające się z dwóch niezależnych kawalerek o powierzchni 30 oraz 22 metry. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasickiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

99 000 zł37 m² 2 655,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania mieszkacie składające się z dużego pokoju oraz kuchni. Brak łazienki (do zrobienia). Lokal o powierzchni 37,28 m2, znajduje się na drugim piętrze kamienicy graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł39 m² 14 487,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Stylowe mieszkanie na spokojnym osiedlu. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Mieszkanie składa się: - dużego pokoju połączonego z aneksem kuchennym;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

496 789 zł56 m² 8 844,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z widokiem na las pod Ślężą, do aranżacji - Sobótka Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młodzieży Polskiej

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

590 000 zł330 m² 1 787,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 415 m²

Budynek mieszkalny o powierzchni 330 m, posadowiony na działce o powierzchni 1415 m2. Przeznaczenie mieszkalny - za czym idzie niski koszt podatku od nieruchomosci Aktualny stan - podzialony na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł53 m² 11 248,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję na sprzedaż piękne mieszkanie na ul. Gorlickiej. Główne atuty nieruchomości: -Świetny układ z przestronnym dużym salonem. -Balkon -pełen rozkład (osobno sypialnia i osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

668 900 zł51 m² 13 167,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji dzielnica Wojszyce we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 999 zł63 m² 12 206,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Muchobór wielki/3pok./LUX./HIT/AUTOBUS/TOP/ Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, salon jest.