dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł49 m² 11 204,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażone i umeblowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem , o powierzchni ok. 49 m2 , usytuowane na pierwszym piętrze z czterech, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dzikowa

Dzikowa,dolnośląskie

185 000 zł3 069 m² 60,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 3069 m2 położona w miejscowości Dzikowa- gmina Mietków, powiat wrocławski. Cicha, zielona i spokojna okolica, działka położona 1km od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł37 m² 16 864,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,00 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

618 970 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość idealna dla rodziny! Mieszkanie sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

629 994 zł67 m² 9 445,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Siechnice/3pok./dwupoziomowe/2 balony!/strych/HIT/TOP Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 66,62m2 położone na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

399 994 zł34 m² 11 802,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka! | Blisko centrum ul. Krucza .! Polecam Na sprzedaż duża kawalerka (z oddzielną kuchnią) w samym sercu miasta! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Wilczyce,dolnośląskie

587 000 zł60 m² 9 783,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3 - pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 60,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 999 zł46 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kozanów/top/2pok./lux./taras/park/hit/tanio/top!1 Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy, w bliskim sąsiedztwie parku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 008 zł44 m² 13 450,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Grabiszyn 3 pokoje Lux balkon!top Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 43,41 m2 w trakcie generalnego remontu. Mieszkanie znajdujące się w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Krzyki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

3 500 000 zł210 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 310 m²

Wyjątkowa nieruchomość! Dom z potencjałem inwestycyjnym - warsztatem samochodowym/zakładem wulkanizacyjnym! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 5-pokojowy dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

734 999 zł63 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Psie pole/3pok./LUX./2 BALKONY/PARKING/AUTOBUS/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62m2. Mieszkanie znajduje się w na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

578 775 zł42 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z ogrodem, 2 pokojowe na Książu Wielkim we Wrocławiu. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, zakup od dewelopera bez prowizji. Mieszkanie kompaktowe 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje szczodre / dom wolnostojący / działka 740 mkw Dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym, garażem i tarasem, otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

334 999 zł54 m² 6 193,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tanio/oleśnica/lux./PARKING/PIWNICA/AUTOBUS/HIT Polecamy Państwu na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 54m2 w Oleśnicy, na parterze w spokojnej okolicy. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Oleśnica,dolnośląskie

368 999 zł48 m² 7 676,28 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oleśnica/2pok./TOP/balkon/park/piwnica/lux./TOP Polecamy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone w Oleśnicy przy ul. Sucharskiego. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

358 875 zł47 m² 7 601,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do tego urokliwego mieszkania o powierzchni 47,21 mkw, które znajduje się na przyziemiu dwupiętrowego budynku. Głównym elementem mieszkania jest przestronny salon, który zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł49 m² 49,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gajowicka przy Hallera - wygodne mieszkanie 2 pokojowe dla małej rodziny lub 2 studentów Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Wrocław,dolnośląskie

3 499 zł47 m² 74,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top / 2 pokoje / 47 m2/ Wysoki Standard / Biskupin Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia - Biskupin przy ul. Kazimierskiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 800 000 zł5 300 m² 528 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28679 tel: działka położona jest blisko budynków jednorodzinnych przy drodze asfaltowej. Atuty: - unikalna nieruchomość - ograniczona podaż gruntów pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

679 900 zł75 m² 9 065,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem oraz balkonem. Nieruchomość znajduje się w Siechnicach, na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł23 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wprowadzenia od zaraz Serdecznie polecam na wynajem przytulną kawalerkę zlokalizowaną blisko uczelni, przy ul. Ślężnej. Lokalizacja: krzyki ul. Ślężna Ilość pokoi: 1 Metraż: 23 mkw. Pietro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

759 999 zł87 m² 8 709,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Siechnice/4pok./DWUPOZIOMOWE/LUX/BALKON/RATUSZ/TOP Polecamy Państwu na sprzedaż wyposażone mieszkanie dwupoziomowe w miejscowości Siechnice ul. Piłsudskiego. Ścisłe centrum w cichym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł55 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Złotnikach - w spokojnej, zielonej okolicy, na bezpiecznym zamkniętym osiedlu z 2018 roku. Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 440 000 zł140 m² 10 285,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Nowocześnie wykończony lokal w centrum Wrocławia Traczyk Nieruchomości prezentuje gotowy, w pełni wykończony i umeblowany, prestiżowy lokal usługowy o powierzchni 140 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

289 000 zł74 m² 3 905,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po częściowym remoncie , w kamienicy w centrum Świebodzic. Mieszkanie o powierzchni 74m 2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł34 m² 84,06 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże studio z kapitalnym widokiem! Prezentowane mieszkanie położone jest na 10 piętrze nowoczesnego apartamentowca położonego na osiedlu Browary Wrocławskie przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wprowadzenia od zaraz Serdecznie polecam na wynajem klimatyczną kawalerkę w pięknej, odrestaurowanej kamienicy na Przedmieściu Oławskim. Lokalizacja: przedmieście Oławskie ul. Komuny Paryskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł248 m² 4 834,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Ołtaszyn/grota roweckiego/okazja/dom/krzyki/ogród! toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się na wrocławskich Krzykach - osiedle Ołtaszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hutników

Legnica,dolnośląskie

463 900 zł60 m² 7 731,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Świeżo po remoncie Wymienione wszytkie instalacje. Nowy piec kondensacyjny 2 piętro 60m2 3 samodzielne sypialnie :dwie po 7,5m2 trzecia 14m2 Salon z aneksem kuchennym ok 20m2 Kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł45 m² 17 756 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45 m , znajdujące się w prestiżowej okolicy na Kępie Mieszczańskiej. Atuty mieszkania: - lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 299 007 zł152 m² 8 542,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż Dom w stanie deweloperskim w atrakcyjnej dzielnicy Bielany Wrocławskie. Dom składa się z: parter- kotłownia, kuchnia, łazienka, salon z wyjściem na taras i ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł63 m² 10 619 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie w bloku typu plomba z roku 99-ego położone na trzecim piętrze z sześciu ( budynek z windą ) Mieszkanie o powierzchni 63 m2 trzypokojowe dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Sokołowice,dolnośląskie

140 000 zł1 500 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana o pow. 1500 m2 w Sokołowicach. Oddalona o ok. 5 minut od Oleśnicy, 30 minut od Wrocławia. Działka prostokątna o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 185 000 zł140 m² 8 494,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

For english please call or leave an inquiry Na sprzedaż przestronny, bogato wyposażony dom w zabudowie szeregowej na wrocławskim Wojnowie. Garaż w bryle budynku, drewniane podłogi i drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

603 825 zł42 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego 2-pokojowego mieszkania z przestronnym tarasem i wspaniałym widokiem na malowniczą zieleń osiedlową. To doskonała propozycja inwestycyjna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

658 000 zł58 m² 11 305,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kozanow/pilczyce/3 pok/tramwaj/rozklad/balkon/58m2 Polecamy Panstwu na sprzedaz w doskonalej lokalizacjio 3 pokojowe mieszkanie wrocław - kozanów przy ulicy Gwareckiej. Rok oddania budynku do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

5 900 zł134 m² 43,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:379 m²

Łagów! pow. 134,35 m2, ogródek, garaż! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje Państwu wyjątkową ofertę! Do wynajęcia segment domu w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł63 m² 12 697,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecamy / Premium / 3 pokoje / balkon / Muchobór Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Muchoborze Wielkim w kameralnym 3-piętrowym budynku z 2009 roku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

614 442 zł55 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp247-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- wschód - ogródek 16m2 - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł61 m² 7 025 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, wyremontowane mieszkanie trzypokojowe o pow. 61,21m2 zlokalizowane na IV piętrze na Os. Zarzecze. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lubin

Lubin,dolnośląskie

43,73 zł/m²45 m² 1 968 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 45 m 2 centrum Handlowo-usługowy, położony w ścisłym centrum miasta Weście i wystawa okienna od strony ciągu pieszego, możliwość umieszczenia dużej reklamy. Lokal składa się.