dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł81 m² 13 523 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Dostępny od zaraz, lokal biurowo-usługowy z wejściem od cichej ulicy Na Grobli, w nowoczesnej inwestycji z mini-apartamentami. Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

999 640 zł85 m² 11 746,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potebni

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł48 m² 9 094,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu stronne! rozkładowe! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Potebni. Mieszkanie o pow 48,38 mkw składa się z: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

699 000 zł109 m² 6 432,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera świetna oferta! wszystkie media! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone na kameralnym i wyjątkowym osiedlu, domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł41 m² 10 430 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski sdp nieruchomości Na sprzedaż 2 pokoje w zielonej okolicy, z ogródkiem! otoczenie nieruchomości: rozwijająca się infrastruktura - w pobliżu nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł49 m² 9 876,54 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży/lokal w budynku z windą oraz ogrzewaniem miejskim przy Placu Kromera Na chwilę obecną wykorzystywane jest do prowadzenia działalności gospodarczej, można ten profil pozostawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł41 m² 5 341,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze bloku na Piaskowej Górze (ul. Krasińskiego). Lokal o powierzchni 41m2 składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: adres: ulica Pereca 34 Położenie: mieszkanie znajduje się w mieście, co oznacza dostęp do wszystkich udogodnień i komunikacji publicznej. Opis mieszkania: powierzchnia: 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Nenckiego

Wrocław,dolnośląskie

29 000 zł14 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż sześć miejsc postojowych w garażu podziemnym mieszczących się w budynku z 2016 roku zlokalizowanym przy ul. Nenckiego na Wrocławskim Ołtaszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

855 000 zł35 m² 24 554,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

For english - please scroll down Na sprzedaż w pełni umeblowane, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem tuż przy wrocławskim Rynku! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

657 600 zł68 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów i wysokich sufitów! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ruszowice

Ruszowice,dolnośląskie

380 000 zł71 m² 5 388,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z miejscem postojowym, 3 pokoje. Bezczynszowe. Oferta na wyłączność Mieszkanie jest już wykończone i umeblowane. W cenie również wyposażenie i umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

34 zł/m²116 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo- usługowy w Bolesławcu. Nieruchomość o powierzchni 116 m2 posadowiona jest na II piętrze pięknie wyremontowanego budynku. Lokal położony w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

1 070 000 zł115 m² 9 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe, 2-poziomowe o powierzchni 115m 2 w pełni rozkładowe, słoneczne, dwustronne z 2 balkonami znajdujące się na trzecim piętrze niskiej zabudowy.przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz

Świebodzice,dolnośląskie

26,32 zł/m²38 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal pod działalność gospodarczą (usługowa, handlowa, gastronomiczna). Położony w ciągu pieszym na Osiedlu Piastowskim. Duża witryna. Kraty antywłamaniowe. Miejsce na reklamę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do skorzystania z niebywałej okazji kupna mieszkania 68m2 znajdującego się na pierwszym piętrze, wraz z garażem 16m2, który znajduje się tuż obok bloku w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

207 000 zł40 m² 5 240,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze budynku 4 piętrowego przy ul. Górników w Polkowicach. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

742 286 zł71 m² 10 454,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Działoszyńskiej na Wrocławskich Swojczycach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada taras, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 313 400 zł6 600 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chrząstawa wielka / czernica / wrocław / działka budowlana 6600 mkw działka inwestycyjna budowlana Działka o pow. 6600 mkw z aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

759 590 zł84 m² 9 065 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie na tej inwestycji mieszkanie 3 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kardamonowa

Wrocław,dolnośląskie

681 600 zł67 m² 10 173,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Kardamonowej na Wrocławskich Żernikach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada duży balkon, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połaniecka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł46 m² 10 824,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie niedaleko Hallera i Mieleckiej! Niska zabudowa, 1 piętro w otoczeniu zieleni. Cisza i spokój a zarazem blisko tramwaj. Układ pomieszczeń: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

678 900 zł120 m² 5 657,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie polecam na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Stanowicach, niedaleko Oławy. 20 km od centrum Wrocławia! Nowoczesny i ekologiczny budynek z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł51 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2 Najważniejsze informację: - wymiana instalacji elektrycznej, gazowej, wodnej oraz kanalizacyjnej - wymienione okna - nowy piec gazowy oraz nowe grzejniki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł56 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie mieszkanie w pełnym rozkładzie oraz osobną kuchnią i balkonem zlokalizowane na Gaju we Wrocławiu przy ulicy Pirenejskiej! zachęcam do obejrzenia filmu promującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

449 000 zł47 m² 9 618,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz teraz miejsce postojowe naziemne oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy w centrum miasta Środa Ślaska. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 2 piętrze. Składające się z kuchni, 2 pokoi, łazienki.Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Malin

Malin,dolnośląskie

242 200 zł1 000 m² 242,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w miejscowości Malin (5,5 km od Wrocławia). Bardzo spokojna okolica. Działka objęta mpzp z przeznaczeniem jako zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

539 950 zł40 m² 13 532,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe Piękne z balkonem+parking podziemny/cicho Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym i balkonem w drugiej Linii zabudowy na które znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - 2 pokojowe o powierzchni 37 m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie umeblowane - wraz ze sprzętem agd. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

559 984 zł65 m² 8 615,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopanewska

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pok, 52m w pełni umeblowane i wyposażone. Kuchnia z lodówka, kuchenka, płyta indukcyjna i mikrofalówka, okap. Stół, krzesła. Łazienka z pralki-suszarka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barycka

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz wyposażone 3 pokojowe mieszkanie Idealne dla studentów o powierzchni 64 m2- znajdujące się w samym centrum miasta, 10 min spacerem od rynku we Wrocławiu. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł112 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

*zobacz nieruchomość online* *zobacz okolicę z lotu ptaka* Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy Apartament, położony tuż przy granicy z wrocławskim Jagodnem, przy ul. Św. Jacka (boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 329 000 zł53 m² 24 981 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Nowocześnie urządzone i przytulne mieszkanie w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentowców na Starym Mieście Budynek ovo posiada patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 414 zł64 m² 10 131,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,10 m2 z tarasem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

677 998 zł57 m² 11 873,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowy blok/lipa piotrowska/kaparowa/3 pok./BALKON Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kaparowej, i piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł24 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Top Kawalerka 24m2 Dobra Lokalizacja Przedstawiamy Państwu kawalerkę 24m2 gotowa do zamieszkania w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Ślicznej we Wrocławiu. Mieszkanie jest jasne, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

502 693 zł36 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Słoneczne 2 pokoje z ogródkiem i widokiem na zielony dziedziniec! Zielona dzielnica Krzyki, oporów 2-pokojowe mieszkanie W inwestycji premium przy parku! oferta działu deweloperskiego sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania parterowy dom w stanie surowym. Dom znajdujący się w pożądanej lokalizacji, z doskonałym dojazdem od strony zabobrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł64 m² 10 124,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Legnicka|2xpiwnica|gądów|do zamieszkania| - Przedstawiam Państwu bardzo zadbaną nieruchomość do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się przy ul. Legnickiej. Do mieszkania przynależą dwie piwnice.