dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój, ul. Bolesławiecka

Wrocław,dolnośląskie

900 zł11 m²

 

Piętro:4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój o powierzchni 10,78 m2 w mieszkaniu pięciopokojowym. *Lokal mieści się na czwartym piętrze budynku z windą. *W najbliższym sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

289 000 zł65 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz polecamy mieszkanie przy Placu Jana Pawła II w Świebodzicach. Lokalizacja przy samym centrum Świebodzic, w pobliżu sklepów , przystanków oraz punktów usługowych. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

750 zł9 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w 7-pokojowym mieszkaniu o podwyższonym standardzie. *Lokal składa się z 7 osobnych nieprzechodnich pokoi zamykanych na klucz, kuchni, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

735 638 zł58 m² 12 575 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle w standardzie premium w świetnie skomunikowanej okolicy, blisko Parku Grabiszyńskiego. Inwestycja inspirowana naturą! Architektura z oddechem, maksymalnie wykorzystująca walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

275 zł/m²20 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmiemy w klinice stomatologicznej dentart Clinic osobny gabinet ok. 15-20m2 z możliwością rejestracji na prowadzenie praktyki lekarskiej, gabinetu medycyny estetycznej, możliwe też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rudna

Rudna,dolnośląskie

495 000 zł115 m² 4 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

***rezerwacja*** Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. około 115 m2, składający się z pięciu pokoi, kuchni, łazienki z wc, dużego tarasu, poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł39 m² 10 997,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w wyjątkowej, spokojnej i otoczonej zielenią okolicy! 0% prowizji dla kupującego! Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 18,65 m2 - Sypialni - 13,27 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

491 589 zł61 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

101,12 zł/m²178 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal po piekarni z dużymi witrynami na Kazimierza Wielkiego! Lokalizacja i najbliższa okolica sprawia, że jest to doskonałe miejsce na własną działalność, czy to usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

826 759 zł68 m² 12 121 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw214-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - położenie 2-stronne wschód- zachód - widok na zielony dziedziniec i ulicę Jordanowską - 2 łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł61 m² 12 596,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam Państwu do zaoferowania piękne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Kabaczkowej, w dzielnicy Wrocław-Krzyki na osiedlu Klecina. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lux! | Ok. Grabiszyńskiej | 1 pokój.! Apartament Okolice ul. Grabiszyńskiej centrum 32m2, 1 pokoj osobno kuchnia. ul. Inzynierska 39 wolny od 1 pazdziernika 2023 3200 zł najem 300 zł Opłata czynsz +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

729 603 zł59 m² 12 305,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,29 mkw usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależą balkon. W każdym mieszkaniu znajduję się pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herkulesa

Głogów,dolnośląskie

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia umeblowane zlokalizowane na ulicy Herkulesa na osiedlu Kopernik w Głogowie. Piętro; 1/4 Mieszkanie z dużym balkonem i piwnica ok. 4m2. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł56 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Tyrmanda (wrocław-Dzielnica Fabryczna Muchobór Wielki) Dwa pokoje 52,70m2 plus balkon i piwnica 3,10m2 niski blok z 2000 roku piętro 4/4. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamieniecka

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł95 m² 9 977,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na malowniczej i kameralnej ulicy. we Wrocławiu. Nieruchomość jest położona w atrakcyjnym miejscu miasta, skąd można dostać się komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł50 m² 7 656,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

!cena Centrum Oleśnicy/loggia/od zaraz Na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Żeromskiego w Oleśnicy o powierzchni ponad 49m2 usytuowane jest na tzw. wysoki parter w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pięćdziesięciu Bohaterów

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł88 m² 6 519 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na piętrze w budynku szeregowym położone na końcu ulicy Ziemniaczanej na Bieńkowicach, 500 metrów od pętli autobusowej linii 114. Szereg podzielony w poziomie na dwa lokale. Obydwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 110 120 zł84 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 3 pokojowe nieopodal terenów zielonych w Śródmieściu. Oferta bez pcc! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w okolicy ul. Prusa we Wrocławiu blisko Placu Grunwaldzkiego, mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z: * salonu z balkonem * sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kryniczna

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł185 m² 8 643,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:554 m²

Na sprzedaż komfortowy dom bliźniak w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia dom o powierzchni 185 m2 oraz działce o powierzchni 554 m2! Atuty Domu: - zainstalowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł55 m² 47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 października mieszkanie przy ul. Sępa-Sarzyńskiego 67. Idealna lokalizacja zarówno dla studentów jak i osób pracujących. Usytuowane jest na 6 piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

562 000 zł52 m² 10 895,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

WE speak english, english describe below Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno bliskością natury (rzeka i parki), bogatym życiem kulturowym, oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

620 000 zł15 710 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna dziłaka rolno-budowlan W staniszowie, woj. Dolnośląskie Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Staniszowie, zaledwie 11 od centrum Karpacza, 10 km od najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

527 550 zł70 m² 7 493,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w Centrum Siechnic/ południowe Przedmieścia Wrocławia. Termin realizacji inwestycji- 2023r. Oferujemy do sprzedaży nowe 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,40 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pełczyńska

Wrocław,dolnośląskie

686 594 zł101 m² 6 816,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

dla biura oraz podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Przedstawiam na sprzedaż dwukondygnacyjny segment/apartament w zabudowie szeregowej o wielkości 100,73 m2. Apartament posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

650 000 zł112 m² 5 803,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji! bez pcc stan deweloperski Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Eco 16. Na parterze znajduje się 1 wiatrołap 3,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

863 900 zł72 m² 11 998,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż luksusowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia. Lokal o powierzchni 72m2 jest wykończony w wysokim standardzie - do urządzenia jedynie kwestie aranżacyjne. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Markowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł261 m² 9 593 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

Piękny dom, zadbany ogród i tylko 15 min. do centrum miasta! zapraszam na prezentację! Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 260 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

899 000 zł111 m² 8 070,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: kiełczów/brzezia Łąka Działka: 270 m2 Metraż użytkowy: 111,4 m2 Kuchnia: aneks opis nieruchomości: dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i zielonej okolicy. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

210 000 zł35 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, oś Piastów, ul. Królewska, mieszkanie, 2 pok, 35,40m2, iip, sprzedaż 210 000 zł Jeśli szukasz w dobrej lokalizacji 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie Ta oferta na pewno Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

199 000 zł153 m² 1 301 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Między Polanicą Zdrój a Dusznikami Zdrój - Szczytna. Dom do remontu o pow. użytkowej 153 m kw. na działce o pow. 1700 m kw. (geodezyjnie działka składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

990 000 zł734 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Lądek Zdrój Uzdrowisko. Pensjonat o pow. użytkowej 733,5 m kw. położony na działce o pow. 1386 m kw. pow. zabudowy 225,4 m kw., kubatura 3786, 11 m3. Obiekt do remontu idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

865 555 zł60 m² 14 435,50 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serce Wrocławia - Tuż przy Odrze - Unikalna i prestiżowa inwestycja - Osiedle z ochroną - Miejsce, które opowiada historię! Mieszkanie od południa z pięknym widokiem na rzekę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

599 000 zł72 m² 8 346 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł82 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w wysokim standardzie w Komorowie. Mieszkanie dwupoziomowe - 81,8m2 Pierwszy poziom składa się z : - salonu z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Kwidzyńska

Wrocław,dolnośląskie

63 zł/m²12 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia biuro o powierzchni 12m2, na III piętrze w biurowcu przy ul. Kwidzyńskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na Kowalach, przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perseusza

Głogów,dolnośląskie

235 000 zł45 m² 5 223 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na sprzedaż - Osiedle Kopernika, ulica Perseusza free home Biuro Nieruchomości Głogów Z przyjemnością prezentujemy przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

665 000 zł46 m² 14 366 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament W szklarskiej porębie Do sprzedaży komfortowy apartament w pełni umeblowany i wyposażony położony na wysokim parterze w apartamentowcu z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł120 m² 10 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Opiekun oferty: tel: oferta bez podatku pcc Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy. Parter: - strefa wejściowa 4,20 m2 - kuchnia/jadalnia 14,40 m2 - salon 24,95 m2 - wc 1,95 m2 - klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

625 000 zł76 m² 8 256,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4 pokojowego. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku z 2019 r. na legnickich Bielanach. Omawiane mieszkanie.