dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

629 999 zł56 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Legnicka/centrum/3 pok./BALKON/PIWNICA/PO REMONCIE PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU NA SPRZEDAŻ 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE. Idealne dla rodziny. Balkon. Piwnica ul. Legnicka istnieje opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

312 826 zł22 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament Z tarasem I ogrodem Oferujemy na sprzedaż gotowy, w pełni umeblowany apartament w obiekcie z 2015 roku z windą i miejscami postojowymi. Budynek trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł41 m² 14 146 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, dwustronnego oraz w pełni rozkładowego mieszkania, z osobną kuchnią, łazienką oraz wc. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł87 m² 14 931 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Luksusowy trzypokojowy apartament z widokiem na park, posiadający 5 miejsc postojowych w samym centrum wrocławskich Krzyków. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

1 370 000 zł96 m² 14 313 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Opiekun oferty: tel. Stylowe mieszkanie w samym sercu wrocławskiego Nadodrza z widokiem na park oraz oryginalnym, unikatowym wykończeniem Mieszkanie samo w sobie emanuje klimatem dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł62 m² 8 899 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel: otoczenie nieruchomości: rozwijająca się infrastruktura w pobliżu nowe osiedla, kawiarnie, restauracja, sklepy, przystanki autobusowe, stacja roweru miejskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polana Brzozowa

Zgorzelec,dolnośląskie

1 329 000 zł183 m² 7 250,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

nowoczesny dom jednorodzinny! Zgorzelec! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny. Posiadłość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

689 999 zł50 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: telefon Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem, dwoma balkonami, miejscem postojowym na osiedlu Nowy Port. Otoczenie nieruchomości: osiedle Nowy Port to przepiękne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł61 m² 11 351 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agent prowadzący: tel. Podstawowe informacje: serdecznie polecam komfortową i w pełni wyposażoną nieruchomość zlokalizowaną we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki - Klecina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun Oferty Nr licencji 28305 tel. 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią na Szczepinie. Otoczenie nieruchomości: - bliskie otoczenie centrum handlowego Magnolia Park -15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

689 999 zł47 m² 14 681 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: telefon tylko W sdp nieruchomości Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem, balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym na osiedlu Olimpia Port. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł71 m² 9 493,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-4pokoje, garderoba, parking, taras / ok. Korony Polecamy na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu na Psim Polu / okolice ul. Litewskiej. Nieruchomość nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od września Serdecznie polecam do wynajęcia nowe mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Lokalizacja: ul. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł120 m² 7 857,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

oraz podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Cały segment składa się z 2 kondygnacji + poddasze użytkowe 21,05 m2 (po podłodze 50,23m2) Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 119,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Górecka

Wrocław,dolnośląskie

1 149 500 zł117 m² 9 824,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący na cichych I spokojnych stabłowicach inwestycja W trakcie budowy. Aktualnie wylana płyta fundamentowa. Podana cena dotyczy doprowadzenia budynku do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

697 380 zł59 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 59,10m2 w realizacji termin na 30.09.2024- zakup umową deweloperską, Wrocław Krzyki Jagodno ul. Drabika, słoneczne Jagodno opis nieruchomości Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kochlice

Kochlice,dolnośląskie

820 000 zł220 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

sprzedam, dom, kochlice lubin legnica wrocław Dom parterowy z poddaszem użytkowym oraz 2 garażami w bryle budynku. Dom o powierzchni użytkowej 194m2 posadowiony na 20 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Świebodzice,dolnośląskie

359 000 zł69 m² 5 167 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania w Świebodzicach mieszczącego się na parterze w kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 69,48 m( 58 m stanowi powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł42 m² 13 599,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,28 m2 usytuowane w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie na 1 piętrze z komórką lokatorską w piwnicy. Powierzchnia wraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

1 000 000 zł500 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedaży piękny dom z zabudowaniem gospodarczym, znajdujący się w miejscowości Piechowice. Dom o powierzchni około 500 m składający się z: parter: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł45 m² 14 079,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie Piękna! Znakomite pod inwestycje, miejsce postojowe oraz przestronny balkon. Blisko komunikacja miejska, nowoczesne osiedle. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pasteura

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na rzekę i pasmo zieleni. Powierzchnia 59m2 (po podłodze i w akcie 48M2) składająca się z : - Duży pokój dzienny z aneksem kuchennym. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

525 555 zł46 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - brak podatku pcc! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9m2 w stanie deweloperskim Układ mieszkania: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł39 m² 12 532 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, w pełni rozkładowego, dwustronnego, z balkonem, tuż przy parku. Pod budynkiem liczne, bezpłatne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Macedońska

Wrocław,dolnośląskie

690 zł7 m²

 

Piętro:8/12

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulny pokój nr. 3 w mieszkaniu 5-pokojowym. *Lokalizacja zapewnia bliskość punktów usługowych i komunikacyjnych. *W cenie najmu internet. Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

2 399 zł48 m² 50,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fat 3 pokoje/ Grabiszyn / 47m2!park grabiszynski top / od zaraz/doskonała Lokalizacja Polecam 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Grabiszynie przy ulicy Inżynierskiej .Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

868 598 zł65 m² 13 425 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp158-rz zalety mieszkania: - lokalizacja w centrum miasta- 1,6 km do Rynku - sypialnie od strony wschodniej- opcja dla osób, które lubią lub muszą wcześnie wstawać - salon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Wrocław,dolnośląskie

379 900 zł31 m² 12 254,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31m2. Budynek monitorowany, ocieplony, posiadający schron. Bardzo dogodnie położone blisko centrum, niedaleko tras wylotowych na Warszawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sopocka

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji na Śródmieściu. Tuż przy Placu Grunwaldzkim Doskonała propozycja dla miłośników architektury. Kamienica aktualnie przechodzi generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lauterbacha

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł54 m² 15 327,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż ciepło urządzone mieszkanie 53,5m2, jest to inwestycja Czwarty Wymiar dewelopera Archicom, oddana w 2020. Składa się z dwóch pokoi oraz kuchni z salonem oraz dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

1 400 zł12 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Do wynajęcia od zaraz pokój 2 osobowy z balkonem, dla pary, w mieszkaniu przy ul. Piastowskiej 37 we Wrocławiu. Skrzyżowanie z ulicą Sienkiewicza. Świetna lokalizacja, tuż obok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł54 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogrzewanie centralne rozkładowe, osobne pokoje umeblowane do wprowadzenia miejsce postojowe W garażu podziemnym zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł44 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Żelaznej (wrocław dzielnica Fabryczna - Grabiszyn). Wysoki parter w czteropiętrowym bloku. Czynsz 470 zł miesięcznie plus prąd i gaz według zużycia. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Walim,dolnośląskie

148 000 zł1 434 m² 103,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu dwie działki budowlane w Walimiu przy granicy z Rzeczką Górną. Marzysz o własnym.