dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 390 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 390 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Namysłowska

Wrocław,dolnośląskie

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

***super oferta / 3 pokoje Na namysłowskiej Na wynajem stylowe 3 pokojowe mieszkanie (75m2) , położone na 4 piętrze budynku na - osiedlu Namysłowska 8. Nowoczesne, eleganckie i przemyślanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

695 000 zł130 m² 5 355,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - nie szukaj dalej! zadzwoń, obejrzyj, negocjuj Bliźniak w Osieku, w stanie deweloperskim+ Kuchnia w zabudowie, ogrzewanie podłogowe. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Właściciel (bez pośredników) wynajmie kawalerkę w centrum Wrocławia - ul. Prusa. Mieszkanie znajduje się na II piętrze nowego bloku na wydzielonym osiedlu, niedaleko wyższych uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarocińska

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł44 m² 12 744 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,55 m2, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

23 000 zł615 m² 37,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn o powierzchni 615 m2-1300 miejsc paletowych (regały samojezdne).Ogrzewanie, posadzka bezpyłowa. Dostęp z poziomu zero. Na terenie hali wydzielony moduł socjalno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ołbin

Wrocław,dolnośląskie

1 110 120 zł84 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! Wyjątkowa inwestycja w centrum miasta. Nowoczesne apartamenty, funkcjonalny układ i wysoki standard. Ośmiokondygnacyjny, nowoczesny budynek, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł59 m² 9 305,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o pow. uż. 58,84m2 z przynależnym miejscem postojowym w garażu, zlokalizowane na bardzo przyjemnym prestiżowym osiedlu Oporów, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal, położony w znakomitej lokalizacji przy ul. Jedności narodowej/drobnera przy tuż przy Placu Bema we Wrocławiu. Nieruchomość składa się z 160m , jest w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

710 180 zł73 m² 9 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny narożne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną przy ulicy Damrota, w samym sercu Wrocławia. To idealne miejsce dla osoby poszukującej komfortowego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł46 m² 12 494,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje. Balkon,os. Kuchnia ,winda, klimatyzacja, 2006 Na sprzedaż bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 4 piętrze 5 piętrowego budynku położonego przy al. Kromera. Budynek zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

889 480 zł60 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z tarasem i widokiem na rzekę Centrum Miasta Opiekun oferty tel. Apartament: 3 pokojowy apartament o projektowanej powierzchni 60,1 m2 znajduje się na 12 piętrze w 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł48 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Grabiszyn, okolice ul. Kruczej. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty. Rozkładowe, dwustronne. Kratka balkonowa. Osobna , widna kuchnia. Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Biała

Biała,dolnośląskie

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko u nas! Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m 2 , usytuowaną w Białej - Kolonia Kołątaja, gmina Chojnów. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe! - pierwsze zasiedlenie! duży balkon! świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie w świetnej lokalizacji na Gaju, lokal w nowym budownictwie, składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

464 921 zł43 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu komfortowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na kameralnym oraz prestiżowym osiedlu na południu Wrocławia, w bardzo dogodnej lokalizacji. Wielkim atutem tej lokalizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 12 856,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

|oferta na wyłączność| kupujący nie płaci prowizji| Prezentujemy Państwu komfortowe i przytulne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o łącznej powierzchni 50,48 m2. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:457 m²

| oferta na wyłączność | | Prezentujemy Państwu piękny, funkcjonalny, i w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej (łączenie garażami / gotowy do wprowadzenia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł48 m² 13 608,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkania tuż obok Rynku. Idealne mieszkanie m.in. na najem krótkoterminowy. Nieruchomość znajduje się na ul. Piotra Skargi. W pobliżu: rynek, dworzec Kolejowy, autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł65 m² 2 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Do zaprezentowania Państwu na sprzedaż mamy duże mieszkanie o powierzchni 65 m2 w Wałbrzychu- szczawienko do remontu. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł32 m² 14 917 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Brak podatku pcc. Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie o powierzchni 32,11m2 mieści się na ostatnim piętrze w budynku przy ul. Gnieźnieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł98 m² 7 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Na sprzedaż dom bliźniaczy położony w Długołęce, około 4 km od Wrocławia (psiego Pola). Gminna miejscowość z pełną infrastrukturą, bezpośrednim położeniem z aow. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł64 m² 9 448,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do oglądania naszego wygodnego mieszkania w pełni rozkładowego! Mamy trzy pokoje, oddzielną kuchnię i łazienkę z wc, a wszystko to znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Świdnica,dolnośląskie

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, umeblowane. Na osiedlu młodych w Świdnicy. Woda miejska, ogrzewanie miejskie. Dostępne od 1.09 .Więcej informacji pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

495 000 zł1 028 m² 481,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położona w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Ogrodowej o powierzchni 1028 m. pod budowę domku jednorodzinnego. Działka położona jest w cichym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 998 zł86 m² 8 148,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Galeriadominikańska/3pokoje/toplokalizacja/centrum! tanio! okazja! Centrum Rynek Top Lokalizacja- galeria Dominikanka 86,9m2 /3pokoje! Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie w Kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł51 m² 10 434 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty: tel_ Dwustronne mieszkanie w zielonej okolicy. Otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja! W bliskiej odległości od nieruchomości znajduje się: - park Zachodni - Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

480 631 zł41 m² 11 760 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokale mieszkalne 8% vat w nowej inwestycji Inwestycja Żeromskiego 15 to wyjątkowo zlokalizowany kompleks budynków mieszkalnych, położony w jednej z bardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²65 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Agent prowadzący: tel: (english below) Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowo - usługowej w samym centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze, posiada wejście od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

1 300 zł12 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Do wynajęcia pokój, z prawem korzystania z kuchni połączonej z salonem, łazienki, balkonem, spiżarni. Mieszkanie 2-pokojowe, położone na parterze w budynku przy ul. Klasztorna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 515 500 zł87 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament na 16 piętrze! widok na rzekę, ponadstandardowa wysokość! Luksusowe mieszkanie z tarasem od strony Odry, usytuowane na jedenastym piętrze unikatowego budynku, mieszczącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lechitów

Wrocław,dolnośląskie

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:120 m²

Opiekun oferty: tel. Dom modułowy z prefabrykowanych elementów stałych w zielonej okolicy położony na działce o powierzchni 213m. Jedyna taka nieruchomość w duchu zrównoważonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

480 000 zł110 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Chrząstawa wielka / dom wolnostojący / wrocław Dom jednorodzinny, wolnostojący, podpiwniczony ze strychem do zagospodarowania. Dom z lat międzywojennych XX wieku o pow. 110 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

531 720 zł63 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomaszowska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł40 m² 11 189 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe, położone na ulicy Tomaszowskiej - w bliskiej części Krzyków. Świetny dojazd do każdej części Wrocławia - 5 minut do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł51 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Karola Marki na Wrocławskim Ołbinie. Mieszkanie: * Lokal 51m2 składa się z: - przedpokoju - pokoju 1 - pokoju 2 - balkonu - oddzielnej kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

905 000 zł147 m² 6 174,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość Wrocławia * Gotowe do odbioru Parter: -Salon z jadalnią -kuchnia -wiatrołap -łazienka -klatka Schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mickiewicza

Świerzawa,dolnośląskie

128 655 zł953 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam moją działkę budowlano - usługową w Świerzawie, w bardzo cichym spokojnym nowym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka posiada media tj. Woda i prąd oraz dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł136 m² 8 722,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Oferujemy na sprzedaż duże, piękne mieszkanie na wrocławskich Hubach. Mieszkanie o powierzchni 136,43 m2 w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia komfortowy oraz wyposażony apartament z dużym tarasem usytuowany w nowym budynku na terenie Chojnowa! Główne atuty nieruchomości: - mieszkanie wyposażone, wykończone.