dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

2 400 zł34,29 m² 69,99 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z balkonem i siłownią na strzeżonym osiedlu 34,29 m nowe budownictwo, winda Do wynajęcia komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 34,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł7 000 m² 0,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na wynajem - 9545 mkw w Szewcach Idealna jako baza transportowa, magazyn maszyn budowlanych lub innego sprzętu! Do wynajęcia duża działka o powierzchni ok. 7000 mkw położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł85 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

apartament dwupoziomowy z tarasem i antresolą Wrocław, okolice ul. Borowskiej Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 73 m (ok. 85 m po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł52,60 m² 15 988,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania umeblowane mieszkanie o pow. 53 m z ogrodem o pow. 29 m w sąsiedztwie Magnolia Park. 2 osobne pokoje i oddzielna kuchnia. Taras i ogród od strony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą o powierzchni 75 m , położone w klimatycznej kamienicy w dogodnej lokalizacji blisko centrum, które od pierwszego wejścia zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 900 zł96,40 m² 7 364,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wolnostojący dom z garażem w Cenie Mieszkania? Masz dość ciasnego M? Marzysz o własnym ogrodzie i przestrzeni dla rodziny? Mamy coś idealnego! Przedstawiamy nową ofertę dla 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Szukasz miejsca, które łączy prestiż historycznej dzielnicy z funkcjonalnością? Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Olszewskiego, sercu.

Szczegóły ogłoszenia

17 238 zł507 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewany magazyn o pow. 507 m kw. (możliwość zmniejszenia wynajmowanej powierzchni), posadzka niepylna, duża dwuskrzydłowa brama, doświetlenie boczne na części magazynu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 826 m² 392,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Promocja! sprzedaż : Nr oferty: sbdoc7185 Kategoria: działka pod zabudowę wielorodzinna Lokalizacja: legnica okolice centrum Powierzchnia działki: 3826m2 Oferta skierowana dla Firm chcących rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

13 700 zł430 m² 31,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny, czysty magazyn o pow 360 mkw plus dodatkowo 70 mkw biura z socjalem i duży plac manewrowy lub składowy. Położenie prawie centrum miasta, dobry dojazd w każdym kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł130,70 m² 11 476,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 130,7 m2 przy ul. Krawieckiej we Wrocławiu na Starym Mieście. Lokalizacja: zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 221 zł42,39 m² 15 858,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera. Bez prowizji. Bez podatku pcc. Idealne dla studenta, singla, młodej pary lub jako atrakcyjna inwestycja pod wynajem. Bardzo funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

116 400 zł1 200 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki, budowlane, ocice,1200 m2. Wgn nieruchomości Bolesławiec przedstawia Państwu na sprzedaż działki budowlane oznaczone symbolem 108mn o powierzchni 1200 m2 położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz idealnej działki pod inwestycję w turystyce? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Przedmiotem sprzedaży jest doskonale zlokalizowana działka budowlana, o powierzchni 2252 m.kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku przy ul. Aleksandra Ostrowskiego. W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy Biuro Nieruchomości Dworakowski oferuje do sprzedaży: oferuje Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł215 m² 5 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Dom o pow całkowitej 215,02 mkw (użytkowej 174,41 mkw) Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł130 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niemstów, dom wolnostojący 105m2 m2, sprzedam 640 000 zł. Na sprzedaż komfortowe, dwa domy w Niemstowie, w stanie deweloperskim o pow. 105m2 m2, położone na działce 600m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł121 m² 4 537,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i zielonej części górnego Sobięcina, z murowanym garażem. Budynek wykonany technologią tradycyjną, z cegły plus.

Szczegóły ogłoszenia

622 500 zł77,80 m² 8 001,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w samym centrum Jeleniej Góry - nieopodal Placu Ratuszowego. Lokal znajduje się na 2 piętrze dobrze zarządzanej kamienicy -.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł74,90 m² 7 610,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,9 m (ok 80 m2 po podłodze), położone na 2. piętrze w niskim budynku w miejscowości Święta.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł118 m² 55,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej z ogrodem przy ul. Parkowej, kiełczówek lokalizacja: dom położony jest w Kiełczówku, w gminie Długołęka. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia designerskie, 50-metrowe mieszkanie na ostatnim piętrze apartamentowca z 2023 r. przy ul. Drabika. Przestronny, prywatny taras tworzy tu klimat niczym w penthousie, a opcja.

Szczegóły ogłoszenia

28,64 zł/m²41,90 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: dalsze okolice centrum miasta, usytuowane przy ruchliwej ulicy, wokół same budynki mieszkalne Rozkład: z lokal o powierzchni 41.9m2, zaraz po wejściu duże, wysokie i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

78 300 zł991 m² 79,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w Białołęce. Prezentujemy Państwu działkę położoną w miejscowości Białołęka., gmina Pęcław, powiat głogowski. Działka o powierzchni 991.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 385 m² 180,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu nieruchomość w Ratowicach - działka z mpzp pod zabudowę mieszkaniową, położona w spokojnej, uporządkowanej części miejscowości. Najważniejsze atuty: - media.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,02 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 49,02mkw zlokalizowane przy ul. Mieleckiej 3 na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym potencjałem posiada.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł39,07 m² 17 379,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 39,07 m2, które mieści się na IV piętrze, w nowym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł49,46 m² 6 995,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1747

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości :-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 034 zł47,53 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z dumą przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Wrocławiu, która łączy elegancję architektoniczną z doskonałą lokalizacją. To przestrzeń, w której komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka siedliskowa Goduszyn | widok na Karkonosze Na sprzedaż wyjątkowa działka siedliskowa o powierzchni 45 000 m , położona w Goduszynie w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł15 213 m² 210,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt komercyjny na sprzedaż przy legnickiej specjalnej strefie ekonomicznej, okmiany. Wgn Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjny, niezabudowany teren inwestycyjny o powierzchni 1,5213ha,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem | Winda | Cicha | Podwórcowa Numer oferty w biurze: 1639/4186/omw budynek I lokalizacja ul. Podwórcowa | Nadodrze - Kameralny budynek (apartamentowiec/plomba) wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować komfortowy, dwupokojowy apartament położony na najwyższym 8 piętrze przy ul. Inowrocławskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 246 m² 95,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż działkę położoną w kameralnej miejscowości Kłonice w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł320 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna usługowo/przemysłowa składająca się z dwóch działek: działki zabudowanej 022302_2.0004.77/1 i działki niezabudowanej 022302_2.0004.77/2 Województwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 1000m pod lasem | skrzynka 40kw | oaza spokoju i Natury 2000 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w prestiżowym sąsiedztwie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 835 zł69,62 m² 11 905,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z wz położona w urokliwej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Mrozów, gmina Miękinia, powiat średzki, woj. dolnośląskie, zaledwie 5 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł77,65 m² 3 335,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Do sprzedania Duże, przestronne mieszkanie znajdujące się w Wałbrzychu, w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Armii Krajowej usytuowane na 3 piętrze, o powierzchni 77,65 m2. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m z dodatkowym poddaszem użytkowym ok. 56 m , położone w spokojnej i zielonej części Krzeptowa. W ofercie.