dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

100 100 zł1 300 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki budowlane. - plan miejscowy 1mn teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - foremna działka - możliwość wyboru z 3 działek budowlanych. - cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

998 001 zł99 900 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę rolną na sprzedaż w urokliwej miejscowości Mieroszów - gmina miejsko-wiejska, w województwie dolnośląskim, w powiecie wałbrzyskim, w Kotlinie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Widokowa w Karkonoszach Łomnica-Czarny Strumień Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej w miejscowości Łomnica, koło Jeleniej Góry. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł12 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Perfect Prezentuje Państwu działkę budowlaną inwestycyjną w Ścięgnach koło Karpacza. Działka budowlana o powierzchni 12 000 m2 jest zlokalizowana w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł26 018 m² 13,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2,6018 ha Rębiszów, gmina Mirsk Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:553 m²

"Nieruchomości Apartament" Dorota Kołt tel:   Proponuję sprzedaż domu położonego w miejscowości Jeszkowice, ok 6 km od granic miasta Wrocław. Dogodna lokalizacja pozwala na dotarcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament rodzinny 4 pokoje z loggią Wrocław, biskupin (ul. Canaletta) Do wynajęcia przestronny, komfortowy apartament o wyjątkowo funkcjonalnym i rzadko spotykanym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

167 328 zł3 486 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę siedliskową w atrakcyjnej miejscowości Włóki. Możliwość podziału na dwie mniejsze działki. Numer ewidencyjny: 405 Rodzaj: działka siedliskowa, niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł61,70 m² 5 672,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wyremontowany lokal handlowo usługowy na Rynku w Dusznikach - Zdroju Lokal usługowy zlokalizowany na malowniczym Rynku w Dusznikach-Zdroju. Po generalnym remoncie. Ogrzewanie gazowe, gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

522 000 zł59 m² 8 847,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks ośmiu budynków wielorodzinnych. Łącznie znajdzie się tam 288 mieszkań. Budynek przewidziano w technologii prefabrykowanej oraz uzupełniająco w technologii tradycyjnej, mieszanej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł45,76 m² 5 244,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje 45,76 m2 powierzchni użytkowej ulokowane na trzecim piętrze w kamienicy położonej blisko Centrum i dworca pkp przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 180 m² 118,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży ładną, widokową działkę położoną na Pogórzu Izerskim. Działka ma wydane warunki zabudowy, regularny, prostokątny kształt, płaski, niepodmokły teren, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł127 m² 8 346,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowoczesny dom szeregowy | 5 pokoi | Garaż | Jerzmanowo, wrocław 1 060 000 zł | 127 m | Rynek pierwotny ul. Płużna, jerzmanowo zielona, spokojna część Wrocławia, idealna dla rodzin i osób.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł148 m² 6 074,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:491 m²

Biuro Nieruchomości lokum prezentuje ofertę sprzedaży domu, położonego przy ulicy Mickiewicza w Jeleniej Górze. Ten urokliwy dom, z pięknym ogrodem i starannie przemyślanymi detalami,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł202 m² 74,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowoczesny dom 202 m z ogrodem | Krzyki | Blisko parku english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 202.

Szczegóły ogłoszenia

219 260 zł1 154 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania dwie działki budowlane w miejscowości Wilków, nieopodal Świdnicy. Marzysz o budowie domu w cichym i spokojnym miejscu niedaleko Świdnicy? To ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł164,30 m² 10 340,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Opiekun Oferty: barbara Bober Tel:   Dom wolnostojący w Smolcu Piękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 164,30 m2 (w tym garaż). Powierzchnia działki ok. 700 m2 +plus 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł53 m² 9 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W doskonałej lokalizacji W pięknej kamienicy Z mediami miejskim W samym sercu wrocławia lecz Z oknami od cichego podwórka zapewniającego cisze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł115 m² 10 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy na sprzedaż środkowy segment szeregowca o powierzchni 115m - przestronny układ funkcjonalny dla rodziny - miejsce parkingowe przed budynkiem - szybki dojazd do Świdnicy - ogródek 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł180 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:976 m²

Świętoszów, dom dwulokalowy, 180 m2, działka 10 ar, cena 1 190 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość idealna dla dwóch rodzin lub jako inwestycja pod wynajem - funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł68,80 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta Kłodzka przy ul. Czeskiej! Lokalizacja: ścisłe centrum idealne dla osób ceniących bliskość sklepów, komunikacji i miejskiego życia. Powierzchnia: 68,8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 900 zł56,20 m² 9 909,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia 2-pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składają się 2 pokoje (jeden z wyjściem na balkon), kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zobacz wirtualny spacer: Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, na spokojnym i zielonym osiedlu Piekary B przy ul. Batalionu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 300 m² 1,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem działka/plac położony w Wałbrzychu dzielnica Biały Kamień. Nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 1300 m2, działka ujęta w mpzp jako zabudowa usługowa. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż Lokalizacja: bolesławiec, powstańców Warszawy Pokoje: 2 Piętro: parter Powierzchnia: 35,83m2 największe zalety! Poszukiwana lokalizacja Nowe budownictwo 2- pokoje Duży balkon Parter Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł123,29 m² 5 799,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom w stanie zamkniętym - wykończony z zewnątrz, wnętrze do aranżacji według własnych potrzeb Na sprzedaż oferuję nowy dom jednorodzinny w spokojnej, zielonej okolicy, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 680 zł67,36 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Partynicka to nowoczesny kompleks trzech eleganckich budynków położonych na wrocławskich Partynicach. W budynkach nr 1 i 2 powstaje 154 mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż połowę domu położonego w Parku Szwedzkim czyli w samym sercu Szczawna Zdroju. Sprzedawana nieruchomość to dwie trzecie dwurodzinnej klimtycznej willi rozmieszczone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł130,68 m² 8 800,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało piękne kameralne osiedle domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,35 m , znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy z 1930 roku. Mieszkanie położone jest przy ul. Zdzisława Dębickiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł77,50 m² 13 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:161 m²

Oferujemy komfortową nieruchomość położoną na pierwszym piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku o niskiej, atrialnej zabudowie. Otoczenie zieleni oraz ograniczony ruch zapewniają spokój.

Szczegóły ogłoszenia

112 500 zł1 426 m² 78,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży świetnie skomunikowaną działkę w Nowym Julianowie, obręb Dziećmorowice 1, gmina Walim. Teren pięknie nasłoneczniony i świetnie skomunikowany. Aktualny miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

259 255 zł2 729 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek w górach - Sudetach zachodnich. Oferta obejmuje 25 działek przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Kamienna nr 127 Nowoczesne, przestronne, śliczne trzypokojowe mieszkanie o pow. 66 mkw. z balkonem w budynku z 2020 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²48 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia w sąsiedztwie parku, niedaleko Centrum Świdnicy. Idealnie nadaje się na biuro, kancelarie, gabinet psychologiczny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Świdnicy w bloku znajdujące się na I piętrze, składające się z dużego pokoju z kuchnią, sypialni z balkonem (zabudowany), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł166,16 m² 4 266,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Jednorodzinny, wolnostojący dom W atrakcyjnej lokalizacji W pobliżu góry krzyżowej W strzegomiu. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł126,50 m² 7 351,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Moskorzyn, gmina Polkowice, dom, 5 pokoi, 126,5 m2, działka 1276 m2, sprzedam, cena 930 000 zł. Na sprzedaż dom wolnostojący 209,2 m2 powierzchni całkowitej, w tym: 126,5 m2 powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł1 000 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej 1000 m w miejscowości Jaworek. Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię śpiew ptaków i zapach górskiego powietrza. Otwierasz okno swojego domu.