dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 419 ogłoszeń

649 000 zł64 m² 10 140,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , położone przy pl. Legionów we Wrocławiu, zaledwie około 1 km od Rynku. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 000 zł58,93 m² 11 488,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,93 m2, położone na parterze nowoczesnego kameralnego 3 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Jedno z ostatnich mieszkań gotowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł52,94 m² 17 189,27 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie M2 na wynajem blisko stadionu. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 55 m znajduje się na drugim piętrze kamienicy. W skład lokalu wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł120 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni około 120 m2, położony na ładnie zagospodarowanej dużej działce. Dom składa się z 4 pokoi, dużej kuchni, 2 łazienek i wc. Na terenie posesji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł52 m² 7 690,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie | 1 piętro | klimatyzacja | Oriona, głogów Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1 piętrze przy ul. Oriona w Głogowie. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,21 m² 10 798,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone w kamienicy z przedwojennego okresu, która zachowuje swój charakter, a jednocześnie oferuje komfort codziennego użytkowania! Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2- pokojowe z garażem (dodatkowo płatny 45.000 zł) - Mysłakowice. Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Do wynajęcia od zaraz przytulne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł77 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77 m (wraz z piwnicą), położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły przy ul. Kosmicznej w Legnicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rod o powierzchni 300 m2 we Wrocławiu przy ul. Orawskiej, kolonia Skalniak. Działka narożna, usytuowana w bardzo dogodnym miejscu, blisko bramy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa niepowtarzalną okazję zakupu wyjątkowej działki w sercu Wrocławia. Ta przestronna i doskonale zlokalizowana nieruchomość to idealne miejsce na realizację ambitnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł99 m² 12 121,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:184 m²

Na sprzedaż szeregówka - segment środkowy o kubaturze 340 m Dom o powierzchni ok. 77 m + piwnica ok. 25 m , położony na działce 184 m , w prestiżowej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34,50 m² 15 623,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2 pokoje w centrum Wrocławia! Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 34,50 m , położone w plombie na ul. Stanisława Dubois jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 045 m² 220,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Na sprzedaż działka usługowa Lubin, ul. Tulipanowa Powierzchnia: 2 045 m , numer ewidencyjny: 31, obręb: 0006 Oferta sprzedaży działki usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 153 m² 477,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana Polecam działkę budowlaną o powierzchni 1153 m2 położoną w miejscowości Domasław, gmina Kobierzyce, powiat wrocławski. Działka położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł22,60 m² 12 345,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Status prawny: lokal mieszkalny (pełna własność) Dlaczego warto płacić komuś, skoro można spłacać własny kapitał? Przy obecnych cenach najmu pokoi we Wrocławiu, zakup tej kawalerki to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz miejsca, które dotrzyma kroku Twoim planom? To mieszkanie na zamkniętym osiedlu Giardini Verona to połączenie nowoczesnego stylu życia z rodzinnym bezpieczeństwem. Idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł77,43 m² 5 669,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie idealne dla rodziny! lokalizacja Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji - przy ul. Piastowskiej 36 zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł137,90 m² 5 794,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

Nowoczesny dom w Miłkowie 138 m , działka 1194 m , widok na Śnieżkę! Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 137,9 m , położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł142 m² 4 929,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:737 m²

Wynagrodzenie dla agencji pokrywa właściciel Przedstawiamy ofertę wyjątkowego, drewnianego domu letniskowego położonego w malowniczej miejscowości Osolin, w powiecie trzebnickim.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł35,65 m² 12 762,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokal o statusie mieszkalnym Na sprzedaż komfortowy lokal zlokalizowany w spokojnej części Szklarskiej Poręby, przy ulicy Wlastimil Hofman - miejscu oddalonym od turystycznego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w cichej i spokojnej okolicy Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1517 m2 , położoną w spokojnej części Szklarskiej Poręby. Do działki dojazd jest od ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w cichej i spokojnej okolicy Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1728 m2 , położoną w spokojnej części Szklarskiej Poręby. Do działki dojazd jest od ul.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł88 m² 7 670,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronny apartament dwupoziomowy w Karpaczu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupoziomowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł88 m² 7 715,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowy apartament z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż przestronny, komfortowo zaaranżowany apartament dwupoziomowy w Karpaczu - idealny zarówno jako baza wypadowa w Karkonosze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł335 m² 3 432,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż - pensjonat z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w sercu Szklarskiej Poręby Prezentowana nieruchomość to zabudowana działka o powierzchni 565 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł31,59 m² 17 062,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w Green Park Resort II Twoja przestrzeń w sercu natury Otoczony górskim krajobrazem, w miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem, powstaje Green Park Resort II -.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł37,34 m² 15 773,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament w Green Park Resort II Pośród malowniczych krajobrazów Szklarskiej Poręby, w kameralnej inwestycji inspirowanej tradycyjną architekturą sudecką, powstaje Green Park.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł30,99 m² 15 972,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Studio z przestronnym tarasem w Green Park Resort II W sercu malowniczej Szklarskiej Poręby, otulony górskim krajobrazem, powstaje Green Park Resort II - miejsce, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowy apartament w klimacie industrialnym Przedmiotem sprzedaży jest niezwykły apartament, który zachwyca oryginalnym stylem , funkcjonalnością i niepowtarzalnym widokiem. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł100 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Apartament dla wymagajacych Przedmiotem sprzedaży jest apartament, który zachwyca nie tylko standardem wykończenia , ale i niepowtarzalnym klimatem. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł45,34 m² 13 564,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowy, urządzony apartament w Szklarskiej Porębie Lokal o powierzchni użytkowej 45m2, zlokalizowany na pierwszej kondygnacji. Duże przeszklenia w pokoju dziennym gwarantują słońce.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 129 m² 199,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1129 m2 położona w miejscowości Polakowice gmina Żórawina, powiat wrocławski. Media w drodze przy działce: prąd, woda. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 208 zł66,92 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja w Polkowicach "apartamenty Kaktusowa" etap I A. Oferujemy Państwu mieszkania w nowym budownictwie w Polkowicach przy ul. Kaktusowej. Etap I A to 44 mieszkania 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 000 zł32,79 m² 17 627,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,79 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł39,48 m² 6 838,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Funkcjonalne 2 pokoje w sercu Polkowic - ul. Skrzetuskiego Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 39,48.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na bezpłatną prezentacje Martyna Chojecka   . Świetne położenie - pod inwestycje! - 3km Politechnika Wrocławska i Uniwersytet Przyrodniczy, 3,3km Uniwersytet Wrocławski, 3,5km.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł52,50 m² 5 047,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oryginalne, ciekawie zaprojektowane , z pięknym widokiem mieszkanie, położone w górnej części Nowego Miasta. W skład mieszkania wchodzi : - salon z aneksem kuchennym.