dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 416 ogłoszeń

45 zł/m²55 m² 2 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia - całe piętro w kamienicy typu willa | Legnica, dzielnica Tarninów Powierzchnia: 55 m2 Cena najmu: 45 zł/m2 + vat Miesięczny czynsz: 2475 zł netto / 3 044 zł brutto Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł47,40 m² 12 974,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mickiewicza na wrocławskim Sępolnie, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 252 500 zł132 m² 17 064,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,07 m² 15 331,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 39,07m2 z balkonem i miejscem w garażu przy ul. Granicznej (wrocław-Fabryczna-Muchobór Wielki) lokalizacja Osiedle Graniczna jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:648 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu. Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokali użytkowych na parterze budynku dworca Kudowa Zdrój o łącznej powierzchni 199,90 m2. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł63,90 m² 6 040,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie na Starym Mieście w Głogowie ul. Smolna. Mieszkanie przeszło generalny remont zaledwie 3 lata temu. Wymieniono wszystkie instalacje, położono gładzie, odświeżono podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł265 m² 4 147,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta tylko w naszym biurze. Dom 265 m z dużą działką 2000 m , garażem 60 m i kompletnym wyposażeniem | Struga, ul. Jana Pawła II r. Na sprzedaż funkcjonalny, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki położone 8 km od Stradomi Wierzchniej, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu, zaledwie 33 km od granic Wrocławia. Dlaczego nasza działka to doskonały wybór?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 800 zł60 m² 11 396,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 50m2 ogrodem na nowym, kameralnym osiedlu na Nowych Żernikach. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 20-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

5 940 zł2 970 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego o pow. 2970 m2. Podany czynsz jest wartością netto. Wjazd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł16,30 m² 7 361,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Okazja! Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy położony w Lubaniu przy ul. Bankowej. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada bezpośrednie wejście z ulicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł121 m² 45 454,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przepiękny Penthouse w ovo Wrocław to wyjątkowa oferta dla najbardziej wymagających klientów. Obok niesamowitych widoków na panoramę Wrocławia, penthouse wyróżniają się spośród.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł73,90 m² 6 211 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Prezentujemy na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni użytkowej 73,90m2, składający się z trzech osobnych pomieszczeń, dużego holu, kuchni jako pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na wynajem nowoczesna szeregówka po kapitalnym remoncie Bielany Wrocławskie - Świetna lokalizacja | 122 m | 4 pokoje | Ogród | Garaż Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł345 m² 5 188,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowa cena! Zapraszam do składania ofert zakupu Luksusowej Willi w Oleśnicy, dolnośląskie. Dom położony jest w spokojnej części Oleśnicy z bezpośrednim dostępem do Parku / Terenów.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł40,99 m² 9 710 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   wszystkie instalacje po wymianie/doskonała lokalizacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,99 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł66,13 m² 9 375,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 152 000 zł80,96 m² 14 229,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

I podatku pcc. Nowe apartamenty w zabytkowej części starego Browaru Piast. Na sprzedaż apartament w nowo powstałej inwestycji na wrocławskim Śródmieściu. Idealna propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie dla studentów wygoda, zieleń i świetna lokalizacja Przestronne, nowoczesne mieszkanie położone w zielonej części Wrocław doskonały wybór dla studentów, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł900 m² 2 211,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedaż: nr oferty: stdoc7661 Kategoria: obiekt wolnostojący Gmina Miłkowice Powierzchnia użytkowa budynku: 900 m2 Powierzchnia działki: 1500 m2 Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 770 zł25,61 m² 21 037,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł75,85 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji na Żernikach solidny deweloper, zielona okolica, wysoki standard Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł280 m² 4 982,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom wolnostojący z osobnym garażem dwustanowiskowym, położony w spokojnej miejscowości Karczowiska, gmina Lubin. Nieruchomość otoczona jest lasami.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł2 880 m² 465,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 462 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży 2 piętrowy, podpiwniczony budynek o pow. użytkowej 2880 m2 usytuowany na działce o powierzchni 4075 m2 w Bolesławcu. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł120 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferuję na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 98 m (całkowita: 120 m ), położony na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł210 m² 8 090,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

*** Oferta na wyłączność nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w malowniczej Przesiece. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł193 m² 8 445,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej 193 m Bieńkowice, wrocław Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 193 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

51,44 zł/m²347,96 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z powierzchnią biurową zlokalizowaną niedaleko centralnych stref Wrocławia, tuż przy Placu Strzeleckim. Lokalizacja ta cieszy się doskonałymi połączeniami za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł70 m² 10 271,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe Wrocław, ul. Rogowska (fabryczna / Nowy Dwór) Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m z przynależną piwnicą.