dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 440 ogłoszeń

539 000 zł100,86 m² 5 344,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 100,86 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej cześci Wałbrzycha. Na powierzchnię 100,86 m2 składa się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą - zagrodową o powierzchni 3303 m2 oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę zagrodową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka w miejscowości Szczytniki nad Kaczawą, gmina Kunice. Symbol działki 502/9 Powierzchnia 12,15 ara Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech mieszkań we Wrocławiu, idealny dla inwestora poszukującego pewnej i rentownej lokaty kapitału. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł700 m² 528,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Okazja! Do sprzedania dom o pow. 700m2 wraz z działką 565m2 w małej miejscowości w okolicy Jeleniej Góry. Położony w pięknym miejscu, z którego rozciąga się.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł10 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynajmę hektar obok 3M na Kowalskiej W skład nieruchomości wchodzą: 1. Były budynek kotłowni - ok 85 m. 2. Garaż - ok 50 m. 3. Mieszkanie - ok 50 m. 4. Wiata - ok 270 m. Łącznie części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł111,32 m² 11 219,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy eleganckie mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu w Kudowie-Zdroju, położonym w malowniczym regionie Gór Stołowych. To przestronny lokal o powierzchni 111,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie 59 m z piwnicą, nadodrze / Kleczków Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 59 m , położone na 1. piętrze w budynku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 999 zł1 912,43 m² 4 183,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 177 m²

For eng scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości produkcyjno-usługowo-biurowej zlokalizowanej w Rzeplinie (zaraz przy południowej granicy Wrocławia).

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 200 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie cztery działki budowlane położone w pięknej okolicy lasów w Jaźwinach. Cicha i spokojna okolica, położona z dala od zgiełku wielkich miast. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Spektakularny dom z panoramicznym widokiem | 220 m | 1100 m działki | taras widokowy | garaż 2-stanowiskowy nieruchomość Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł118,58 m² 54,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 118,58 m , położony na działce o pow. 166,67 m , w Kiełczówku na wyjątkowym osiedlu Parkowe Zacisze Układ lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł58,40 m² 11 215,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż klimatyczne, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 58,4 m , położone przy ul. Lwowskiej, w atrakcyjnej części miasta - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł105,10 m² 7 373,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Blisko miasta. Z dala od pośpiechu Zamieszkaj zaledwie 8,5 km od Wrocławia w gminie

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł2 808 m² 1,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia gruntu położonego w Złotym Stoku przy ul. Kolejowej, woj. dolnośląskie, działka nr 4/8.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł35,40 m² 10 423,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1111

Jesteś gotowy zamieszkać na swoim? Masz duszę artysty? Cenisz sobie klimatyczne widoki i intensywne życie towarzyskie? Mamy dla Ciebie perełkę! Przytulne mieszkanie z widokiem na przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł3 200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 3200m2 Krępice + projekt hali 1000m2 Opiekun oferty: arletta Betker   Działka inwestycyjna 3200m2 w miejscowości Krępice wraz z gotowym projektem hali 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł812 m² 135,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu budynek dawnego dworca kolejowego Borowa (dawniej Jedlina-Zdrój). Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł103,10 m² 2 424,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam do sprzedania czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze przy ul. Zamkowej w Pieszycach. Ze względu na układ mieszkania oraz dużą powierzchnię 103,10 m2 plus korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł4 750 m² 62,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ostatnia działka budowlana pod lasem - Jagniątków, bezpośrednio przy Karkonoskim Parku Narodowym rezerwacja! Prezentuje unikalną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 4750 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro nieruchomości Team4home oferuje sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł385 m² 3 896,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Duży dom wolnostojący -realizacja Projektu domu homekoncept 13 Lokalizacja: jedna z 'pożądanych' lokalizacji -wieś którą śmiało można określić jako przedmieścia/sypialnia Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł97,72 m² 5 884,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży dwupoziomowy lokal mieszkalny 3 pokojowy w stanie developerskim, położony w Kiełczowie przy ul. Polnej - z gotowym projektem aranżacji w cenie. 3 pokoje na piętrze 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł154 m² 8 441,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom w zabudowie bliźniaczej Żerniki Wrocławskie, ul. Kanarkowa 153,53 m | 4 sypialnie | garaż w bryle | 1 300 000 zł Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł59,88 m² 13 343,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,88 m , położone na Kleczkowie we Wrocławiu. Lokal świeżo po kapitalnym remoncie, wykończony z dużą starannością i z użyciem wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł63 m² 9 365 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny na ul. Spółdzielców w Polanicy- zdroju. Rozkładowe, przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,37 m² 67,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania (na wynajem) bardzo ładne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze przy ul. Karłowicza. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below *** Numer oferty w biurze: 1111/4186/omw Do wynajęcia nowoczesny apartament w wysokim standardzie, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł41,77 m² 2 370,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: domaszków, ul. Kolejowa Powierzchnia: 41,77 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 0 z 2 Media: woda, prąd Czynsz: 192 zł Cena: 99 000 zł Opis: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł88,70 m² 10 710,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Dom szeregowy | spokojna okolica Ogrzewanie podłogowe | 3 miejsca postojowe | 4 pokoje | Ogród | Taras | Wygodny dostęp do Wrocławia Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Nieruchomości get house prezentuje lokal usługowy w ścisłym centrum Lwówka Śląskiego. Lokal o powierzchni 102 m2 usytuowany jest na działce nr 167/1 o powierzchni 183 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65m (80m po podłodze) z salonem z aneksem kuchennym, 3 sypialniami i dużą loggią na cichym osiedlu Maślice.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł47 m² 14 043 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

|na sprzedaż| tylko u nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w południowej części Wrocławia, dzielnica Jagodno, przy ul. Krzysztofa Komedy. |szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł2 228 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz Laskowice, miłoszyce, działki na sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, działki z mpzp. Zapraszam deweloperów i osoby fizyczne. Polecam Państwu na sprzedaż.