dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 439 ogłoszeń

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Pierwsze cztery zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizację poglądową i mają.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł190 m² 5 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność Do sprzedania dom w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o całkowitej powierzchni 190m2. Dom na parterze składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

106,76 zł/m²42,15 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Legnica, centrum, ul.SZPITALNA, LOKAL USŁUGOWY, PALATIUM, WYNAJEM. Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 42,15 m?, usytuowany na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł60,76 m² 1 974,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie do remontu - Boguszów-Gorce, ul. Wysoka. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzy piętrowej kamienicy. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjny teren w sercu Świeradowa-Zdroju - idealny pod projekt turystyczny Na sprzedaż oferuję kompleks trzech działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni niemal 0,55 ha, zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł110 m² 22 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*Oferta tylko w naszym biurze* Szukasz idealnie zlokalizowanego lokalu na swój biznes? Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu znajdującego się na pierwszym piętrze budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł123,90 m² 6 125,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Dostępna jedna połówka! Oferujemy na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej, powstające przy ul. Korczaka w Dzierżoniowie. Doskonała lokalizacja! oferta na wyłączność Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 439 000 zł11 765 m² 207,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 11765 m kw. położoną w bezpośrednim sąsiedztwie A-4, w odległości ok. 3 km od zjazdu. Aktualne pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, bardzo ładnie urządzone, wyposażone mieszkanie 2 -pokojowe budynku 4-piętrowym na kameralnym osiedlu. Mieszkanie gustownie wykończone - na podłodze panele oraz glazura , ściany gładzie, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł62,60 m² 7 747,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Legnicy - na osiedlu Kopernika. Lokal znajduje się na 7. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł37,10 m² 3 746,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NR oferty: sldoc9210 Na sprzedaż mieszkanie Malczyce, 37,1 m2, parter, ogródek, garaż Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,1 m2, położone na parterze w budynku czterolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Siedlce | 647 m | media | blisko Oławy i Wrocławia zamiana / raty Zapraszam do kontaktu Marek Kromplewski tel   W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł34 m² 13 235 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy położony w centrum, na Starym Mieście, przy ul. Odrzańskiej 15. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia lokalu 34.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł180 m² 7 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Dom na sprzedaż - Jordanów Śląski Urokliwa, cicha i spokojna okolica u podnóża Góry Ślęży idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących aktywny wypoczynek na łonie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Apartamenty ( lokal usługowy ) położony w samym centrum Szklarskiej Poręby ul. Słoneczna 8a. Belle View Apartamenty z mini spa. Pełna własność, możliwość wynajmu lub.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 713 m² 378,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna w centrum Lutyni Na sprzedaż duża, regularna i płaska działka o powierzchni 1 713 m , położona w sercu Lutyni - w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działki budowlane o pow. 0,11 ha i o,10 ha , położone w miejscowości Łagoszów Mały, gmi. Jerzmanowa, 5k m od Głogowa. Media: woda na działce gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 248 487 zł88,90 m² 14 043,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie cena 240000zł około 60 m w dzielnicy Sobięcin w Wałbrzychu, bezczynszowe w zielonej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł44,50 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Home&invest Oddział Wrocław tylko U nas! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w wyjątkowej, zielonej części Wrocławia Osobowice, ul. Witkowska Oferowane mieszkanie o powierzchni 44,3.

Szczegóły ogłoszenia

78 832 zł1 497 m² 52,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1497 m2 położoną w miejscowości Skorzynice, gmina Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł126,60 m² 6 311,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lokalizacja: miasto Strzegom, sąsiedztwo domków jedno i wielorodzinnych Bliźniak o powierzchni 126,60m2 Rozkład: parter: 64m2: holl, łazienka z wc, kotłownia, salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,75 m² 13 312,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje | komfort życia | garaż podziemny inwestycyjny | prądzyńskiego -nowe budownictwo Są miejsca, które wybierasz rozsądkiem. I są takie, które wybierasz intuicyjnie. Tutaj masz jedno.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł80,98 m² 6 668,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe w Podgórzynie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,98 m2 usytuowane na parterze pożądanego i kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł66 m² 11 954,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z 2 balkonami i 2 miejscami garażowymi - ul. Kaparowa Posiadamy kontakt do firm z branży budowlanej oraz architektów wnętrz! Na sprzedaż nowe, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę budowlaną o pow. 14 ar. Działka położona na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Jerzmanowa w bliskiej odległości od parku, urzędu Gminy,.

Szczegóły ogłoszenia

221 400 zł1 500 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Leśna - działki nad Jeziorem Leśniańskim pow. 1500m2. przeznaczenie mpzp: ut - usługi turystyczne. cena: 221.400zł (w tym Vat 23%) Na sprzedaż działki budowlane usługowe położone nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł81,52 m² 10 426,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyłączni u nas! Polecam na sprzedaż duże, ustawne, jasne i przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Sienkiewicza o powierzchni 81,52m2 Mieszkanie składa się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 000 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Raszowa k. Lubina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 10,35 ar (1035 m ), zlokalizowanej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy nowo powstałym osiedlu nad Bobrem przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł27 m² 14 814,81 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 11. piętrze w budynku z windą Tuż przy Placu Legionów jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronny i gustownie urządzony dom w Szczawnie Zdroju. Dom o powierzchni 120 m2 składa się z : Parter - kuchni, - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł14 100 m² 39,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z potencjałem na sprzedaż, obrzeża Bystrzycy Kłodzkiej. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę rolną położoną przy trasie Bystrzyca Kłodzka - Polanica-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²72,89 m² 1 312 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hale w okolicach Centrum Świdnicy! Łączna powierzchnia trzech hal wynosi 169,41 m2. Przedmiotem niniejszej oferty jest hala o powierzchni 72,89 m2: duża brama wjazdowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, 2 pokojowy apartament, 49 m2 z balkonem, wrocław. Lokalizacja: ulica Wszystkich Świętych, wrocław. Mieszkanie wyposażone i wykończone w wysokim standardzie, drewno na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 000 m² 116,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Ślizów, w gminie Syców, na terenie województwa Dolnośląskie. To miejsce dla tych, którzy szukają przestrzeni, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł180 m² 2 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność, mieszkanie , a własciwie- pół domu czterorodzinnego (osobne wejście-budynek podzielony w pionie).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferuje do sprzedaży działkę budowlana , z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinna , niewątpliwą zaleta jest jej skomunikowanie zarówno z centrum Jedliny-Zdrój jak i Wałbrzycha ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę wśród nielicznej zabudowy w sąsiedztwie lasu. Działka w mpzp przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dojazd droga gmina oraz niewielki fragment.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł86,70 m² 8 523,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja do 1.06.2026.Duże, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie na wrocławskich Pilczycach. Ze względu na znaczną część ścian działowych, doskonale nadaje się na inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł10 800 m² 4,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa wieś, grunt rolny, pastwiska, 1,08 ha. Wgn Nieruchomości Bolesławie oferuje na sprzedaż grunty rolne nr 164 i nr 165 o łącznej powierzchni 10800 m2, położone w miejscowości Nowa.