dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 431 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 431 ogłoszeń

725 000 zł54 m² 13 425,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nieruchomości panorama ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowy apartament 54 m Karpacz, 250 m od deptaka Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł171 m² 9 064,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedaż na wyłączność Nowoczesny dom wolnostojący z 2025 roku - Męcinka Kategoria: dom wolnostojący Lokalizacja: męcinka, powiat jaworski Powierzchnia użytkowa: 135 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 65 m2, głogów, 375 000 zł. Na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się na III piętrze bloku przy ulicy Władysława Łokietka. W skład mieszkania wchodzą: - wc, - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł126,45 m² 4 737,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126,45 m2 z przynależną 4,8 arową działką przy ulicy Słonecznej w miejscowości Nielubia Dom składa się z: parter: - przedpokój - 6,15.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   Dwie kawalerki w jednym mieszkaniu po generalnym remoncie! Otoczenie nieruchomości: ciąg pięknych, przedwojennych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

47,50 zł/m²200 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż

DO wynajęcia: nowoczesne Biuro 200 m (całe piętro) Wrocław, muchobór blisko aow! Szukasz idealnej siedziby dla swojej firmy we Wrocławiu? Prezentujemy prestiżową powierzchnię biurową.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł22 500 m² 17,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! Okolice Lądka Zdrój - Orłowiec. Działka położona na wzgórzu przy lesie o pow. 22500 m kw. (ponad 2 ha) przeznaczona w planie zagospodarowania : -w części ML-2 (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł1 684 m² 3 919,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 316 m²

Na sprzedaż budynek wolnostojący mieszkalno-usługowy! Duży potencjał inwestycyjny! Projekt budowlany na 25 lokali mieszkalnych z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 500 m² 132,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Świeradowie-Zdroju | 1500 m | 209 000 zł Biuro nieruchomości myhome prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł55,85 m² 10 474,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 55.85 m2 | LOGGIA | BISKUPIN | ul. Gersona | świetna lokalizacja | do remontu Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,85 m , położone na zielonym Biskupinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł112,47 m² 5 592,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Nowe segmenty w Sokołowicach! 3 nowoczesne domy dla rodzin w zabudowie szeregowej, które chcą żyć wygodnie, blisko natury i blisko miasta! Bez podatku pcc 2% Są miejsca, do których.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł2 544 m² 3 144,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 378 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu dużą działkę zabudowaną halą i magazynem w Jeleniej Górze przy ul. Wincentego Pola. Nieruchomość - trzy działki gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43,85 m² 7 730,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,85 m , zlokalizowane na 9. piętrze w budynku z windą na osiedlu Przylesie przy ul. Sokolej. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł607 m² 1 960,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną w Bystrzycy Kłodzkiej, przy ul. Kłodzkiej 10. Obiekt posiada bardzo dobry dostęp komunikacyjny bezpośredni zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1792

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Kompaktowa kawalerka w historycznej kamienicy z windą w samym centrum Wrocławskiego rynku! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 690 000 zł1 373 m² 3 415,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dwór anny W wojkowie - miejsce wyjątkowe, pełne historii I magii- obiekt pozostał W poprzedniej epoce. Przepiękny, zabytkowy pałacyk Annenhof w Kowarach, przy ul. Sanatoryjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł204 m² 7 107,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Dom w wysokim standardzie w Olszynie. Na sprzedaż piękny i duży dom położony w mieście, a zarazem w spokojnej części miasta, blisko natury, zieleń, niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł307 m² 2 931,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

Dom w cenie mieszkania Mirków, przestrzeń z ogromnym potencjałem Na sprzedaż nieruchomość w Mirkowie, która daje znacznie więcej możliwości niż standardowy dom jednorodzinny. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 024 273 zł90 m² 11 380,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Gotowe do odbioru Apartament ze świetną komunikacją z całym miastem i tylko 15 minut do Rynku. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, 5 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł156 m² 5 448,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 700 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży części budynku mieszkalnego o powierzchni 156 m2 znajdującego się w Miejscowości Szklary Dolne. Cechy budynku: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł161 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości oferuję Ci kompleksowe wsparcie przy zakupie domu. Nie ponosisz kosztów mojej obsługi - wynagrodzenie pokrywa deweloper. Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 160.

Szczegóły ogłoszenia

609 999 zł45,71 m² 13 344,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wrocławia przy ul. Kościuszki! nieruchomość ma 45,71 m2 I składa się Z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 555 zł72,69 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł130 m² 9 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Zapraszamy na etap II Już gotowy do odbioru zostało kilka domów! Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum dzielnica krzyki. Domy budowane są.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na Grabiszynie. Idealne mieszkanie dla singla, pary lub inwestycje do własnej aranżacji. W skład mieszkania wchodzi: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż połowa domu - przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m , stanowiące całe piętro budynku, położone przy ul. Karmelkowej 32 we Wrocławiu. Budynek poniemiecki z 1938 r.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł4 551 m² 61,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Głuszycy Górnej - cicha i spokojna okolica. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 m²

Oferuję na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Prochowic, na osiedlu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 66 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł64 m² 17 812,50 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament, jedyny w swoim rodzaju Adres: ul. Jesionowa, wrocław Cena: 1.140.000 zł + 80 000 zł 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym (poziom -1) Powierzchnia: 63.71.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł60,53 m² 13 861 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,53m2 z tarasem i ogrodem, znajdujące się parterze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 155 660 zł89,76 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z ogródkiem Termin oddania III kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. i podatku pcc. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

270 270 zł1 001 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana znajdująca się w gminie Kobierzyce, w miejscowości Małuszów, o powierzchni 1001 m2. W mpzp działka oznaczona symbolem 11mn.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł148,63 m² 20 184,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1820

Polecam dla koneserów kamienic! Unikatowe 4 pokojowe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 148,63 m2 w pięknej kamienicy ulokowanej w cichej uliczce na Ostrowie Tumskim! Opiekun Oferty.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł828,50 m² 4 224,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kamienica z windą po kapitalnym remoncie w zwartej zabudowie śródmiejskiej. Piwnica: kotłownia, lokal- pub z kominkiem pow. 88,35, pomieszczenia sanitarne. Parter: dwa lokale użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

7 378 106 zł92 284 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt inwestycyjny 92.284 m2 z MPZP, Pastuchów, powiat świdnicki *CENA zawiera VAT w wysokości 23%.* WGN Commercial oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 9,2284.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż studio w centrum Wrocławia- budynku ovo lokalizacja: nieruchomość znajduje się w budynku ovo, w samym centrum Wrocławia, przy ul. Podwale 82. Jego lokalizacja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

883 197 zł44,95 m² 16 907,68 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,40 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku. Doskonała lokalizacja: atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komunikacja oraz wiele.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł210 m² 7 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż piękny dom jednorodzinny, wolnostojący, o pow. około 210 m2, położony na działce o pow. 843m2 (z możliwością dokupienia dodatkowej działki o pow. 2320 m2).

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij