dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 440 ogłoszeń

189 500 zł29 m² 6 534,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe połozone w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, wnęki kuchennej, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł91 m² 9 670,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, zadbane mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 91 m2, położone na czwartym piętrze budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w kamienicy z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

450 300 zł5 700 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka w miejscowości Mielnik. Ze starodrzewiem. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lecz ze wzgledu na IV klasę gruntu oraz tzw. "dobre sąsiedztwo" można.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 164 zł119,82 m² 10 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal biurowy/usługowy w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy Fabryczna. Budynek realizuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł37,69 m² 17 219,42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 37,69m2 z dużym balkonem o pow.9,49m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Mieście /Szczepin. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

603 990 zł44,17 m² 13 674,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn | 2 pokoje | nowe budownictwo | balkon | garaż | zieleń | dla pary | inwestycja | niska zabudowa | wolne od zaraz Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w cichej i spokojnej okolicy, 4 km od Środy Śląskiej, z szybkim wjazdem na drogę krajową 94. Działka zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł778 m² 257,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Dojazd drogą utwardzoną. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja w drodze przy działce. +Nowo powstały zespół.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Zapraszam do zakupu urokliwej nieruchomości położonej w malowniczej, cichej i spokojnej wsi Księginice Małe. Miejscowość ta znajduje się u podnóża góry Ślęży, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 100 zł57,80 m² 8 634,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem -okolice Centrum, cicha okolica! mieszkanie W trakcie remontu - zdjęcia poglądowe Z innej inwestycji tego wykonawcy Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł2 030 400 m² 4,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 030 400 m²

Gospodarstwo rybackie na dolnym śląsku Gospodarstwo rybackie z zapleczem mieszkalno-magazynowym, warsztatami, placami manewrowymi i drogami. Powierzchnia łączna 200 ha w tym 175 ha gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

674 352 zł97,36 m² 6 926,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Rezydencja Niedźwiadki Do sprzedaży oferujemy Państwu nowoczesny apartament wchodzący w skład Rezydencji "niedźwiadki", nowego obiektu mieszkalnego usytuowanego na wałbrzyskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł39,28 m² 14 994,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowy lokal w inwestycji Szklarska Perła Na sprzedaż oferujemy komfortowy , dwupokojowy apartament położony w spokojnej, zielonej części Szklarskiej Poręby - w dzielnicy Biała.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,50 m² 12 067,11 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zakupu mieszkania przy ul. Legnickiej w świeżym, zaledwie kilkuletnim budynku. Mieszkanie zostało wykończone w sposób umożliwiający użytkowanie jako lokalu biurowego, ale dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł213 m² 5 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Oława bardzo dobra lokalizacja ,dwadzieścia pięć km od Wrocławia szybkie połączenia pkp-przystanek nowy Oława Zachód ,pks oraz prywatne usługi transportowe. Miasto liczące ponad 35 tys.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni około 80 m2 (po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł100 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o łącznej powierzchni 106 m , położony w jednej z najbardziej urokliwych części Wrocławia - w spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł457,58 m² 699,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż funkcjonalny obiekt hala/magazyn o powierzchni ok. 460 m , posadowiony na działce 747 m . Nieruchomość daje szerokie możliwości adaptacji zarówno pod magazyn, lekką.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł61,10 m² 5 400,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku położone w miejscowości Niemcza przy ul. Chrobrego. Lokal usytuowany jest na parterze i ma powierzchnię 61,10 m . Składa się z: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż Nr oferty: stdoc8615 Kategoria: działki z warunkami zabudowy Lokalizacja: legnica Powierzchnia działki: o powierzchni od 2900 m2 do 5500 m2 Przedstawiamy na sprzedaż działki przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność działkę budowlaną położoną na obrzeżach Jeleniej Góry-Cieplice Zdrój, przy ulicy Dolnośląskiej - wylot na.

Szczegóły ogłoszenia

3 031 750 zł12 127 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 12 127 m położona w miejscowości Osła, gmina Gromadka (dolny Śląsk), w bezpośrednim sąsiedztwie Legnickiej Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł267 m² 7 861,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 551 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom położony na skraju malowniczego lasu, otoczony przestronną działką, która zapewnia wyjątkowe poczucie prywatności i spokoju. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dostępna u nas w sprzedaży jest działka w Stroniu Śląskim pod budowę pensjonatu lub apartamentów z pięknym widokiem na góry. Stronie Śląskie położone jest w Sudetach.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,82 m² 60,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m z ogrodem przy ul. Okrzei we Wrocławiu lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Stefana Okrzei na.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł42,16 m² 17 884,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomści Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2 pokojowy Apartament obok stoku narciarskiego "karpatka" w Karpaczu. Na pow. 43,25 m2 składa się z : przedpokój 4,4m2 pokój dzienny +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 7300m2 Nowa Wieś Wrocławska - zgodnie z przygotowaną koncepcją zabudowy można wybudować 13 budynków w zabudowie bliźniaczej dwulokalowych czyli 26 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł29 m² 14 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na prezentację Maciej Mituś   Otoczenie nieruchomości: lokal znajduje się w sercu Nadodrza, dzielnicy słynącej z klimatycznych kawiarni, niezależnych restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 321 m² 281,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, działka / grunt, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7, oferta dla deweloperów I osób fizycznych. Warunki zabudowy Z 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł450 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 308 m²

M&b Fechner oferuje Państwu dom z pokojami na wynajem położony w Karpaczu. Dom położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1308m2. Nieruchomość idealnie nadaje się zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł90,02 m² 10 208,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż: nowoczesny bliźniak na osiedlu Murapol Ferrovia Lokalizacja: wrocław, ul. Konduktorska Metraż: 90,02 m Taras: 4,5 m Balkony: 2 balkony po 4,5 m każdy Ogródek: 31.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem biurowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł881 m² 4 483,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz gotowego biznesu, z bazą zadowolonych turystów wracających odpocząć i z bardzo dobrą renomą? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Zapraszam Cię na prezentację niezwykłej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł240 m² 4 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 983 m²

Obniżka ceny! nowa niższa cena! tylko U nas! dom wolnostojący O pow. 240 M2, dwa garaże, pięknie zagospodarowana działka! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż uroczy dom.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł31,10 m² 9 292,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Kawalerka 33,1 m w centrum Środy Śląskiej - gotowa do zamieszkania! Na sprzedaż przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal zlokalizowany w Jaworzynie Śląskiej. Mieści się na parterze budynku. Rozkład: wejście od ulicy, duża witryna- z możliwością podziału oraz zaplecze- można wydzielić.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł29,70 m² 5 353,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany na parterze kamienicy o pow. 29,70 m2 składający się z: - pomieszczenia głównego - korytarza - wc - pomieszczenia magazynowego Lokal do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł564,42 m² 2 657,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 886 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana obejmująca: a) działkę gruntu o powierzchni 42,26 ara, na której postawione są: - budynek magazynowy murowany z instalacją fotowoltaiczną.

Szczegóły ogłoszenia

950 880 zł39,62 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

For english scroll down Na sprzedaż funkcjonalny apartament w prestiżowej inwestycji The Upper House by Angel we Wrocławiu! Przestronna część dzienna z aneksem kuchennym, komfortowa sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²40,15 m² 2 208 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale usługowe - powierzchnie 40-52 m Cena: 55 zł netto/m | 1. piętro | Dostępne miejsca postojowe Do wynajęcia nowoczesne lokale usługowe o powierzchniach od 40 do 52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł76,71 m² 6 387,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na góry! Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie i ustawnych pomieszczeniach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.