dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 440 ogłoszeń

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz mieszkanie w Świebodzicach, w spokojnej okolicy, 10 minut spacerem od centrum miasta. Zlokalizowane na parterze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:3 857 m²

Wgn Nieruchomości Bolesławiec oferuje sprzedaż zabudowań komercyjnych w dobrym stanie technicznym. Prezentowane zabudowania (obecnie młyn gospodarczy z częścią mieszkalną, dawniej Gold.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł746 m² 247,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu działki budowlane położone w Piechowicach - Górzyniec. Działki położone na spokojnym osiedlu, otoczenie to zabudowa jednorodzinna, las.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł51 m² 12 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa okazja inwestycyjna i do zamieszkania w sercu Wrocławia! Prezentujemy komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 51 m , usytuowane przy ulicy Prusa nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²220 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

do wynajęcia całe piętro o pow. 220 m2 znajdujące się w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Świdnicy, pomieszczenia biurowe znajdują się na II piętrze, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł93,49 m² 7 167 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1565

Wyjątkowe mieszkanie z tarasem w sercu Legnicy - Rynek Mieszkanie znajduje się w samym centrum Rynek w Legnicy - w jednej z najpiękniejszych, historycznych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł17 900 m² 27,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1,79 ha, z czego około 42 arów stanowi działka budowlana zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp), a pozostała część to grunt rolny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 904 m²

Wałbrzych - Śródmieście Dom po generalnym remoncie Z przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną nieruchomość, która łączy w sobie komfort nowoczesnego życia z urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł63,80 m² 4 231,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym. Lokalizacja; głogów, ulica Jagiellońska Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,80 m2, w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 328 zł78,69 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - B2.1 Ogrzewanie podłogowe w cenie! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Biuro nieruchomości Team4home.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,14 m² 6 712,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - przylesie wysoki parter Mieszkanie gotowe do zamieszkania, jasne i funkcjonalne z dwoma balkonami. Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą. Standard wykończenia: na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

4 848 655 zł40 745 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka produkcyjna/usługowa nr 403/4 we Wszemirowie gm. Prusice, pow. trzebnicki bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 359, blisko drogi ekspresowej S5. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 757 m² 63,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż Lokalizacja: ponikwa, dz. nr. 361/4, obr. Ponikwa, powierzchnia: 3757 m.kw. Przeznaczenie: budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem (wz) Media: prąd, woda w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 839 000 zł188 m² 9 781,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Nowoczesny energooszczędny dom 188 m na dużej działce Brzezia Łąka k. Wrocławia Marzysz o nowoczesnym domu, położonym w spokojnej okolicy, lecz blisko Wrocławia? Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ciekawa oferta w sercu miasta- lokal na usługi, pracownię, na mieszkanie Forma własności -udział- zakup tylko za gotówkę Lokalizacja: centrum miasta, parę kroków do Rynku, do stacji pkp, nada.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł1 966 m² 1 754,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:19 856 m²

Obiekt hotelowy W sudetach - paśmie gór kaczawskich idealne miejsce na dom spokojnej starości - nowa cena 3 450 000 zł. - dwa obiekty I 2 ha działki Polecam Państwu doskonały obiekt hotelowo-.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 000 zł138,85 m² 9 701,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:927 m²

Dom wolnostojący w zabudowie bliżniaczej po remoncie duża działka 927 m | Wrocław Krzyki / Brochów | powierzchnia domu 138,85 m | garaż wolnostojący 25 m | Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka, 1 557 m2, miłoradzice, lubin, 125 000,00 zł, sprzedaż. Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu lasów, ta oferta idealna dla Ciebie. Nasza oferta skierowana dla osób lubiących spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł150,77 m² 7 620,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Idealny dom dla rodziny | iwiny | nowe osiedle | ostatni W tej cenie Marzysz o przestrzeni, w której Twoja rodzina będzie czuła się swobodnie, bezpiecznie i blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł83 m² 13 614,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Stylowy, przestronny apartament Z widokiem na odrę W centrum wrocławia Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 83 m2 zlokalizowany w prestiżowej rezydencji Leopoldinum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 62 m2, z balkonem, na I piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na Ustroniu IV. Lokal rozkładowy, dwustronny, posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł211,42 m² 12 061,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Polecamy ofertę sprzedaży komfortowego domu mieszkalnego usytuowanego w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Wojszyce. Miejsce ciche i spokojne, z bezpośrednim dostępem do zielonego, zadrzewionego.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł0,63 m² 123,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa Szczawin, gmina Strzelin, powiat strzeliński Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 0,63 ha, położoną w obrębie wsi Szczawin,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł360 m² 1 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 531 m²

Nieruchomości ,mały Domek ' polecaja stylowy, wiejski dom z murem pruskim w uroczej wiosce Dobków. Dobków jest starą wsią łańcuchową położoną w południowej części Pogórza.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł2 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Golędzinów - działka o powierzchni 2300m2 wymiary ( 46 m x 50 m ) .Teren płaski, okolica przepełniona jest zielenią , lasami oraz zbiornikami wodnymi łącznie ze stawem kąpielowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 0,2300 ha położoną w miejscowości Pisarzowice, w niewielkiej odległości od Lubania. Zgodnie z zapisem w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł52,76 m² 10 974,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: semaforowa 55 | Brochów (krzyki), wrocław Metraż: 52,76 m (w tym komórka lokatorska 3,29 m ) Kuchnia: otwarta, w formie aneksu Piętro: 1, budynek z 2011 r., bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł8 500 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu usługowo - przemysłowego zlokalizowanego na terenie działki o numerze geodezyjnym 110/6.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży od zaraz, lokal niemieszkalny/usługowy/gastronomiczny w którym od ćwierćwiecza był prowadzony Bar Alka, a wcześniej Luna. Lokalizacja: budynek znajduje się przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku przy ul. Aleksandra Ostrowskiego. W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł30,50 m² 4 262,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 30,5 m2, zlokalizowanej na parterze budynku wielorodzinnego w Mysłakowicach. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł91,30 m² 4 654,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w kamiennicy blisko centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni 91,30m2 składa się z trzech dużych pokoi, kuchni, łazienki z razem wc oraz dużego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu w Jaworzynie Śląskiej. W skład lokalu wchodzą: - sala główna - poczekalnia - pomieszczenie gospodarcze -.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł2 500 m² 91,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana! Położona w miejscowości Trzebcz 3 km od Polkowic. 1.Powierzchnia 25 arów. 2. Wszystkie media w drodze. 3. Nr działki 8/2 i 8/4. Zlokalizowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości prezentuje do wynajęcia atrakcyjną, przestronną 44m2, w stylu loft kawalerkę (1-pokojowe mieszkanie z sypialnią na antresoli)+gabinet-w atrakcyjnej lokalizacji ,obok Sky.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł87,59 m² 5 137,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas! Niektóre zdjęcia są zdjęciami poglądowymi. Przestronne mieszkanie 87,59 m | Centrum Zgorzelca | Balkon | Kamienica Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 87,59.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 499 zł28,32 m² 15 201 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Gaj wykończenie pod klucz Lokale oddane do użytku ceny netto od 350 000 zł Apartamenty inwestycyjne z vat 23% Szukasz idealnej inwestycji? Oto projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł109,70 m² 2 178,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa! Biuro Nieruchomości Dudek poleca do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w Kopańcu. Lokal znajduje się na I piętrze trzyrodzinnego budynku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 3508mkw położoną w Żernikach Wrocławskich, przy ul. Poziomkowej - droga gminna. Otoczenie nieruchomości stanowi istniejąca oraz w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

153 240 zł1 277 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1277 m pod luksusowe usługi turystyczne, pensjonat lub zabudowę zagrodową Jarkowice - wyjątkowa lokalizacja w Karkonoszach! Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle malownicza.