dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 419 ogłoszeń

849 000 zł86 m² 9 872,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Dom jednorodzinny Z piękną działką / taras / balkon / energooszczędny zapraszam do zapoznania się Z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego drewnianego domu! Jeśli szukasz spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend jeśli nie odbiorę, proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66,53 m² 4 494,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Mój Dom z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania położonego w Świebodzicach przy ulicy Jeleniogórskiej. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 155 m² 163,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1155 m2, położona w Pieszycach (obr. Dolne). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

663 300 zł69,83 m² 9 498,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż jest 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69,83 m w Komorowicach na ul. Mściwoja. Lokalizacja: mieszkanie położone na zielonym, spokojnym i cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł174,63 m² 4 289 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (174,63m2) składa się z: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł66,50 m² 5 488,72 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie w Lubinie przy ul. Jaśminowej o powierzchni użytkowej 63,5 m 2 na 4 piętrze na mieszkanie dwu pokojowe do 2 piętra na tym samym osiedlu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie. Lokal składa się z: - trzech pokoi ( w tym salon 25m2) - kuchni - przedpokoju, - łazienki, w mieszkaniu jest nowa instalacja co, po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 020 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości. Obiekt z ogromnym potencjałem. Przeznaczenie -baza noclegowa/ agroturystyka. Nieruchomość składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł187 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:453 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na Stabłowicach Przedstawiam ofertę sprzedaży piętrowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 187 m2, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 240 m² 2 822,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:19 862 m²

Budynki użytkowe o pow1240m2 , na działce 19862m2. Cena 3500000zł - budynek główny nr I - dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej wynoszącej 909,80 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie (.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł193 m² 4 663,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, dostępne wszystkie sklepy i usługi, komunikacja miejska. Mieszkanie w stylowej kamienicy, wejście na domofon, czysta klatka schodowa. Rozkład: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

ul. Włodkowica okolice Przestronne, zadbane, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,50 m w budynku z 1990 roku tuż przy Rynku z ładnym widokiem na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 900 m² 136,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana położona w miejscowości Winnica w gminie Krotoszyce. W sąsiedztwie znajdują się: wolnostojące domy jednorodzinne. Do nieruchomości prowadzi droga:.

Szczegóły ogłoszenia

3 029 670 zł33 663 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna lokalizacja pod bazę transportową, usługi motoryzacyjne, logistykę lub działalność komercyjną. Cena za m2 - 90 zł brutto w tym podatek 23% Lokalizacja Wykroty, gmina Nowogrodziec jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 748 zł61,89 m² 11 887,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, słoneczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 62 m2 z ogródkiem 173 m2 oraz wystawą południową i wschodnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłączność wrocław/centrum / ul.Legnicka Prestiżowy lokal o pow. 70 mkw., 2 piętro, winda, Absolutnie niesamowita oferta! Lokal składa się z 1 pomieszczenia typu open space, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty Maciej Suwała telefon   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 75,1 m2 na Gądowie. Mieszkanie w rozkładzie na 9. piętrze. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł127 m² 6 850,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (czworak) w konkurencyjnej cenie 870 000 pln. Ta nowoczesna nieruchomość, została ukończona w 2025 roku, z pewnością spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł53,44 m² 19 835,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na rzekę/2 pokoje/garaż/komórka Piętro: 1/4 Rynek: wtórny Forma własności :pełna własność Informacje dodatkowe: taras 12,10 m piwnica 4,81 m garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 885 m² 450,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław, psie Pole, pawłowice Opis: do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 2885 mkw., (numer działki 33/10, AM-7,Pawłowice) położona we Wrocławiu przy ulicy Daliowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł48,94 m² 9 705,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! bezczynszowe mieszkania Z ogrodem! Gorąco polecam mieszkanie położone w Miłoszycach Lokal składa się z: 1.Korytarz 9,44m22.Łazienka 4,21m23. Kuchnia 5,91m24. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł64 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Oferta na wyłączność - tylko w biurze Wombat Nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone w samym sercu Świdnicy - bezpośrednio w Rynku. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł114 m² 6 798,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi. Jeśli szukasz większego lokum, które posiada ogród, garaż oraz jest dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł37,23 m² 17 056,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, wykończone w 2025r 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Jagodno, ul. Beaty Artemskiej - 2 ustawne pokoje idealne dla singla, pary lub pod wynajem - balkon około 3mkw - Wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł65,63 m² 76,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji. Pierwszy najem - czteropokojowe mieszkanie 65,63 m2 z oddzielną kuchnią i miejscem postojowym w hali, położone na 3 piętrze nowego budynku z 2026 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57,68 m² 19 070,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe 3 pokoje | nowe | klimatyzacja | centrum | bez pcc Na sprzedaż wyjątkowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,68 m , zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Główna 32, święta Katarzyna Powierzchnia użytkowa: 94,00 m2 Liczba pokoi: 3 Cena: 30 zł/m2 - Atuty nieruchomości - ok. 13 km od Wrocławia, - funkcjonalnie i przestronne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł42,50 m² 70,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty weronika woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 (english version below) *** mieszkanie dostępne od zaraz *** Polecam przestronne, bardzo funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł150 m² 9 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

***** kontakt agata mrożek   ***** dom wolnostojący Z ok. 1932r. Położony przy ul. Osinieckiej, dzielnica fabryczna. Polecam Państwu do sprzedaży dom wolnostojący dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł32 m² 18 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, widne 3-pokojowe mieszkanie na parterze piętrowego budynku w spokojnej okolicy obok Parku Grabiszyńskiego. Rozkład - 3 pokoje (1 z balkonem) - przestronna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł163 m² 4 141,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Na sprzedaż - Dom 163 m , stan surowy zamknięty, centrum Obornik Śląskich Powierzchnia użytkowa: 163 m Układ: 5 pokoi Garaż: dwustanowiskowy Działka: 675 m Stan: surowy zamknięty,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł280,70 m² 7 481,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony przy ruchliwej arterii miasta - w rejonie ulic Żmigrodzkiej i Bałtyckiej, tuż przy wjeździe do Wrocławia od strony węzła autostradowego A8.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 437 m² 110,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Wojcieszycach - Twój kawałek raju z widokiem na Karkonosze! Powierzchnia: 3437 m Lokalizacja: wojcieszyce, ul. Opuncjowa - spokojna, urokliwa miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł203 m² 3 842,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Jeleniej Góry - na Osiedlu Skowronków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Unikalna okazja w Jedlinie-Zdroju: dwa samodzielne lokale z ogrodem i garażem! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej przy cichej i spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł152,41 m² 8 004,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

0% prowizji | 0% pcc Dom, który daje Ci więcej przestrzeni, ciszy i komfortu od pierwszego dnia Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie cisza naprawdę jest ciszą, a ogród nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

70 400 zł3 200 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowo odrestaurowanym biurowcu położonym w centrum Legnicy, obiekt o wysokim standardzie i doskonałej lokalizacji położony przy jednej.