dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 439 ogłoszeń

1 599 000 zł11 839 m² 135,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w doskonałym położeniu - Ulica Różana w Lubaniu. Działka o łącznej powierzchni 11839 m2 oznaczona w pmzp mn,U2 Idealne pod mały blok mieszkalny, albo małą.

Szczegóły ogłoszenia

784 064 zł94,78 m² 8 272,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego ppokrywa sprzedający. Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

585 576 zł43,77 m² 13 378,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Komfort, styl i świetna lokalizacja - Twoje nowe mieszkanie czeka! Marzysz o nowym 1-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 103 m² 231,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania widokowa działka budowlana w Wojcieszycach Działka jest ustawna, objęta mpzp - mn - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna. Metraż działki 1103 m2 widok bezpośrednio na góry Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł40,60 m² 2 684,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto na ulicy Bogusławskiego o powierzchni 36,80m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł35 000 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta Sprzedaży Działki nad Jeziorem Niedów Miejscowość: spytków Położenie: na granicy trzech państw: polski, czech i Niemiec Odległości Do granicy Niemiec (görlitz): 15 min/6 km Do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł183 m² 5 349,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny dom o powierzchni 183 m2 z 2012 roku w miejscowości Borek ( około 6km od Głogowa). Pełen światła i przestrzeni , z przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

2 148 000 zł17 900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę usługowo-mieszkaniową w miejscowości Wykroty. Szczegóły oferty: - nieruchomość o powierzchni 1,79 ha. - teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł123,39 m² 5 348,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domów z zabudowie bliźniaczej, położonych we włókach! Nieruchomość wybudowana zgodnie z projektem dom W klematisach 21 (r2) oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł13 179 m² 20,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! działka rolna na sprzedaż W miejscowości trójca! powierzchnia 13179 M2! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę rolną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł229 m² 5 895,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferta bez prowizji. Dostępne tylko U nas. Polecamy do przestronny energooszczędny dom jednorodzinny w spokojnej lokalizacji. Położenie: nieruchomość położona na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²35,20 m² 2 006 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 35,20 m2 w budynku dworca pkp Wrocław Mikołajów przy ul. Stacyjnej 5.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł250 m² 3 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:26 000 m²

Nieruchomosci, mały domek'polecaja bardzo atrakcyjną nieruchomośc w ładnnej okolicy lubomiezrza wieś Wojciechów nieruchomosc stanowi wolnostojący obiekt mieszkalno -usługowy z duzym na ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł115 m² 11 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje funkcjonalnego, zadbanego domu w Wojcieszycach. Dom posadowiony jest na dużej działce 1500m w pełni zagospodarowanej, na której.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doradca klienta Jacek Mamiński licencja pfrn nr   pokoje z widokiem na Sky Tower, blisko centrum. Do zamieszkania od zaraz. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w pobliżu linii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: maciej Opuchlik tel.   Podstawowe informacje: oferuję do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 47,62 m, położony na parterze (w przyziemiu) kamienicy w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 430 zł35,43 m² 23 861,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mikroapartament idealny pod inwestycję Architektoniczny Unikat | Perspektywa na Odrę | Inwestycyjna Perła Wrocławia Zapraszamy na ulicę Księcia Witolda 48. W zrewitalizowanych murach zabytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł108,20 m² 5 258,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na II piętrze o powierzchni 108 m , położone w spokojnej okolicy, w niskim, solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż Powierzchnia 67m2 Liczba pokoi -3 Piętro- 4/4 Czynsz -830, 00 zł - przy dwóch osobach Stan wykończenia - do zamieszkania Dostępne- od zaraz Informacje dodatkowe: -2 balkony, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 457 zł28,55 m² 18 054,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Deweloperskie- kawalerka, psie Pole, wrocław Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł43,01 m² 18 112,07 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Okazja cenowa / Walońska/ 43m2/ Centrum Wrocławia. Okazja cenowa. Na sprzedaż komfortowy, jasny apartament przy ul. Walońskiej, na pograniczu Przedmieścia Oławskiego i Krzyków, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²57,40 m² 2 985 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wrocław / stare miasto / rynek Do wynajęcia od 1 marca 2025r. lokal biurowy o pow. 57,4 m2 ( rzut cześć na niebiesko ) - udział w pow. wspolnej ( żóto/pomarańczowo ). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł51,50 m² 13 396,12 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow 51,5 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł77 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama przedstawiają państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie 77 m z dużą piwnicą Jelenia Góra, okolica I Liceum ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

784 981 zł37,93 m² 20 695,52 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Kawalerka w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32,95 m² 18 179,06 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "mały Domek" z dumą prezentuje ekskluzywną ofertę sprzedaży apartamentu położonego w malowniczej Szklarskiej Porębie, w prestiżowym apartamentowcu z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,93 m² 12 516,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Polecam mieszkanie w świetnej lokalizacji , tuż przy ogródkach działkowych, w cichym miejscu dzielnicy Grabiszyn ul. Pereca / przy ul. Stalowej. To miejsce, które łączy miejski rytm.