dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 447 ogłoszeń

760 000 zł52,40 m² 14 503,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować bardzo bezpieczne i wygodne mieszkanie o łącznej powierzchni 52,4m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 kondygnacyjnym nowoczesnym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

18,18 zł/m²60,46 m² 1 099 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu pomieszczeń byłej poczekalni w budynku dworca w Kobierzycach. Dojazd ulicą Kolejową z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł24 753 m² 6 159,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie w mk Prestige Nieruchomości Budynek obecnie wynajęty roi ponad 6 % Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, o powierzchni 24 753 mkw zabudowana budynekiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł170 m² 8 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:825 m²

Klimatyczny dom w Karpaczu - wyjątkowa nieruchomość w cichej, malowniczej okolicy Na sprzedaż oferujemy uroczy, klimatyczny dom położony w spokojnej części Karpacza, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł750 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedaż: nr oferty: sbdoc7255 Kategoria: hala magazynowa Miasto: legnica Lokalizacja: okolice centrum Powierzchnia: 750 m2 opis Hala produkcyjno-magazynowa wysokiego składowania o pow. 750 m2. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 maja, 3-pokojowy apartament w inwestycji Atal Towers przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście. Lokalizacja: inwestycja Atal Towers znajduje się w ścisłym centrum miasta nad.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł92 m² 7 597,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Idealne dla rodziny! ciche I spokojne osiedle! blisko szkoła, przedszkole! Duże, 5- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 92m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, ciszę i świetną komunikację z centrum? Ta oferta to idealny balans między kompaktowym metrażem a maksymalną użytecznością.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł83,68 m² 11 926,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w górach Sowich w miejscowości Sierpnica, gmina Głuszyca. Powierzchnia gruntu będącego przedmiotem sprzedaży liczy 1500 m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł4 662 m² 1 210,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Doskonała lokalizacja logistyczna | Bezpośredni dostęp do Autostrady A4 Nowoczesny i funkcjonalny obiekt komercyjny o łącznej powierzchni 4 662 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż klimatyczny Dom wolnostojący w Oleśnicy o powierzchni użytkowej 300m2 + działka o pow.: 1500m2 Posiadłość położona w malowniczej Oleśnicy w Dolnośląskiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 000 zł92,12 m² 10 290,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralna i rodzinna inwestycja Apartamenty przy Miodowej Alei to spokojne, rodzinne osiedle, które tworzyć będą cztery szeregi budynków o niskiej zabudowie. Proste i eleganckie bryły,.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł1 000 m² 492 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane we wsi Kryniczno. Położone przy jednej z głównych ulic. Teren przed podziałem. Wydzielone zostaną działki o powierzchni 1000 mkw plus udziały w drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

okolice ul. Wojska Polskiego | 3 pokoje | winda nowe, przestronne mieszkanie wysokiego standardu gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,41 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł195,36 m² 5 626 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Opiekun oferty: julia Kowalska Tel:   Dom wolnostojący o powierzchni 195,36 m2 w miejscowości Moszyce, gm. Twardogóra. Parter domu umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł36 m² 6 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na 2 piętrze: - salon - sypialnia z dużą szafą w zabudowie - oddzielna kuchnia (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Twój dom w sercu natury? Teraz to możliwe! Marzysz o własnym domu otoczonym zapierającymi dech w piersiach krajobrazami? Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję! Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł110,14 m² 3 904,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przytulny dom - Dalborowice! kwadrat oferuje dom położony w spokojnej miejscowości Dalborowice, idealny dla osób poszukujących nieruchomości w cichej okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł500 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 731 m²

Oferta na wyłączność Budynek kwalifikowany do remontu o charakterze generalnym Willa typu "landhaus" o wyjątkowej formie dachu, z delikatnie uniesioną linią kalenicy przy szczytach, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Balkon I taras oraz widok na góry! ***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje Państwo lokal mieszkalny do sprzedaży w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

901 200 zł3 004 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w Jaworze , obręb Nr 6 Przemysłowy. Funkcja 3p/u - teren zabudowy produkcyjnej i usług komercyjnych nieuciążliwych. 1 .Działka 29/5 pow.3351 m2 2.Działka 29/6 pow.3004 m2 3 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł8 238 m² 51,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki W kowarach. Proponuję Państwu działkę w spokojnej okolicy w Kowarach, nieopodal Karpacza. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 221 m² 100,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Na sprzedaż działki budowlane - Chwaliszów | Osiedle Książęce Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Chwaliszów, w powiecie wałbrzyskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja oddana do użytku. Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego na 3.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł35,22 m² 3 520,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W dzielnicy szczawienko Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,22m2 i całkowitej 38,92m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

819 227 zł51,38 m² 15 944,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Na sprzedaż nieruchomość położona na rodzinnych Maślicach. Mieszkanie znajduje się w kameralnej inwestycji, co zapewnia spokojną atmosferę i większy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 561 m² 76,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Łomnica, gmina Głuszyca, powiat wałbrzyski. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł137 m² 8 386,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom z duszą w sercu Karkonoszy - dla tych, którzy kochają harmonię natury i ponadczasową estetykę W miejscu, gdzie czas zdaje się płynąć wolniej, a każdy poranek pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Krzyki, przy ul. Krakowskiej 35 we Wrocławiu. Studio o powierzchni 26 m2, położony jest na 3 piętrze w 6 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie trzypokojowe (56,5 m2) w Szczawnie Zdroju. Mieszkanie znajduje się na I piętrze z osobną klatką schodową (dla dwóch lokali). Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł177,57 m² 3 716,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Szukasz domu, który łączy wygodę z możliwością własnej aranżacji ogrodu? Zapraszamy do Kierżna (gmina Nowogrodziec). Msr Nieruchomości prezentuje nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł98,96 m² 7 578,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Ostatnie lokale! Proponujemy domy w zabudowie wielorodzinnej z dostępem do własnego ogrodu, w zacisznym miejscu w Świdnicy. Lokale może też zakupić obcokrajowiec spoza ue.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł136 m² 4 257,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Głogów, jaczów, akacjowa, nowy dom w stanie deweloperskim, 4 pokoje, 136m2, działka z ogrodem 170,15m2, sprzedaż 579 000 zł - Cena promocyjna oferta bezpośrednio od sprzedającego ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dowal Estate oferuje na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w Czerniawie Zdroju, malowniczej dzielnicy Świeradowa Zdroju, przy ul. Wierzbowej, obręb 0003. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal użytkowy do przekształcenia na piękne i rozkładowe mieszkanie 3/4 pokojowe Lokalizacja: dobre usytuowanie, blisko pkp i autobus, sklepy, szkoła. Rozkład: możliwości wydzielenia salonu.

Szczegóły ogłoszenia

110 500 zł935 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gorąco zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w Bratoszowie, gmina Pieszyce, powiat dzierżoniowski. Druga linia zabudowy, wjazd na działki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44 426 m² 11,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 4,4426ha w Kowarach. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem R6 funkcja podstawowa: tereny rolnicze Przeznaczenie uzupełniające: -.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,90 m² 6 485,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Budziszyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 56,90 m2 składa się z salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł550 m² 1 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Nielubia, gmina Żukowice, budynki 7 mieszkań , stodoła, łącznie o powierzchni 550m2, działka 20,04ar sprzedaż 650 000 zł Szukasz wyjątkowego miejsca pod inwestycję na wynajem lub do.