dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 422 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowe domy na wynajem - Bystrzyca Górna - pierwszy najem! Szukasz miejsca, które łączy komfort nowoczesnego domu z bliskością natury? Ten dom to idealna przestrzeń dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 881 zł37,24 m² 13 799,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 429 zł75,63 m² 11 099,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 254 zł41,30 m² 13 299,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²62,90 m² 3 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal biurowy w samym centrum Wrocławia! Lokal znajduje się na piątym piętrze, w kompleksie biurowo-usługowym, posiadającym piękne klatki schodowe, windę, sekretariat oraz.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku na Podzamczu (forteczna). Oferta na wyłączność. Lokal o powierzchni 52m2 składa się z: salon z aneksem kuchennym, dodatkowo 2 pokoje, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł150 m² 6 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż solidny, wolnostojący dom jednorodzinny o funkcjonalnym układzie półpoziomów, z możliwością wydzielenia niezależnej części mieszkalnej oraz adaptacji poddasza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 700 zł64,50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zacisze Park II to kameralne osiedle 8 mieszkań, gdzie komfort łączy się z naturą. Oferujemy funkcjonalne mieszkania 3 i 4-pokojowe z ogródkami, tarasami lub balkonami. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

832 000 zł102,07 m² 8 151,27 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Przytulny, 4-pokojowy dom jednorodzinny, składający się z salonu, aneksu kuchennego i toalety na parterze oraz trzech pokoi i łazienki na piętrze. Do lokalu przynależy ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

994 000 zł121,24 m² 8 198,61 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:2026

Przytulny, 5-pokojowy dom jednorodzinny, składający się z salonu, aneksu kuchennego i toalety na parterze oraz czterech pokoi i łazienki na piętrze. Do lokalu przynależy ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 500 zł101,92 m² 9 551,61 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Przytulny, 4-pokojowy dom jednorodzinny, składający się z salonu, aneksu kuchennego i toalety na parterze oraz trzech pokoi i łazienki na piętrze. Do lokalu przynależy ogródek, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 53 m z dużym balkonem | Wrocław, nowy Dwór, ul. Budziszyńska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²858,40 m² 47 212 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Polecam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 858,4 m2, który zajmuje połowę piętra. W bardzo eleganckim budynku znajdują się recepcja, dwie klatki schodowe oraz cztery windy.

Szczegóły ogłoszenia

6 995 000 zł12 010 m² 582,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bardzo atrakcyjna działka 1,201h, przy skrzyżowaniu z Al. Kaczorowskiego (vis a vis Lidl, biedronka) w pobliżu obwodnica Wrocławia, trasa S8 i autostrada A4. Bardzo szeroki mpzp 345.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł92 m² 8 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący, parterowy, bez podpiwniczenia o powierzchni łacznej 92m2 z tarasem widokowym o powierzchni 61m2. Budynek składa sie z pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 644 zł53,41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty Owcza Góra 25 komfortowych mieszkań 25 60 m z balkonami, tarasami, ogródkami i miejscami parkingowymi! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

77,78 zł/m²27 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 26,9 m2 położony w Pasażu Królewieckim, przy ulicy Królewieckiej. Pasaż Królewiecki połozony jest tuż przy sklepie "Lidl". Pasaż Królewiecki to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł93,66 m² 9 075,38 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł93,66 m² 10 570,15 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł93,66 m² 10 570,15 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, położone na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym, po termomodernizacji. Składa się z salonu z balkonem, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, osobno wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł51,60 m² 11 821,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania słoneczne mieszkanie w niskim budynku. 2 duże pokoje, łazienka z wc, kuchnia - razem powierzchnia 51,60 cm2 Pokój dzienny ok. 17m2, bardzo słoneczny i ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł123,63 m² 6 268,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Twój wymarzony dom w Wilkszynie przestrzeń, komfort i bliskość natury Zapraszam do obejrzenia filmu Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60m zielone Karłowice | 2 miejsca parkingowe w cenie | duży balkon | gotowe do zamieszkania Układ pomieszczeń: * komfortowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,70 m² 13 263,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m po generalnym remoncie, położone na spokojnym i zielonym osiedlu na Tarnogaju. Remont objął nie tylko wykończenie, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do przejęcia kultowe miejsce spotkań na mapie Wrocławia! Działający nieprzerwanie od 15 lat lokal, znajduje się w budynku biurowo-usługowym (brak mieszkańców - brak ciszy nocnej!) na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł77,60 m² 5 399,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 77,60 m , składające się z przestronnego salonu, dwóch sypialni, garderoby, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł141,60 m² 4 236,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z bezpośrednim wejściem w Jedlinie Zdroju. Oferuję do sprzedania piękne, duże mieszkanie o powierzchni całkowitej 141,60m 2 w Jedlinie Zdroju. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 720 zł45,20 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 660 zł57,80 m² 8 644,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł140 m² 2 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dzień dobry, mam do sprzedania dom poniemiecki z dużą działką na której istnieje możliwość wybudowania dwóch domów.Milęcice jest położone 2 kilometry od Lubomierza słynnego z filmu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł31,65 m² 19 589,26 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Studio z balkonem i widokiem na rzekę | Angel River | ul. Walońska | Wrocław Na sprzedaż nowoczesne studio o powierzchni 32 m z balkonem i bocznym widokiem na rzekę, położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Strategiczna działka inwestycyjna p/u na sprzedaż jelenia góra cieplice II | rejon trasy czeskiej 3 km do drogi tranzytowej dk 5 900 m do ulicy lubańskiej 400 m do ulicy spółdzielczej 7 867.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł44,50 m² 5 393,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie z balkonem i widokiem na panoramę Nowej Rudy! Nowa Ruda, ul. Szpitalna Cena: 240 000 zł Powierzchnia: 44,5 m 3 pokoje + kuchnia + łazienka + balkon + piwnica Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kluczowe fakty: metraż: 40,18 m Pokoje: 2 Budynek: nowoczesny apartamentowiec z 2025 roku (z windą) Piętro: 1 z 4 Stan prawny: pełna własność, kw bez obciążeń bezpieczny zakup Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 65,72 m , położone na 1 piętrze w małej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Składa się z trzech pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł192 m² 6 765,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Jeżeli interesuje cię przestronny dom jednorodzinny, zapewniający ciszę i komfort, usytuowany w doskonałej lokalizacji która zapewnia szybki dojazd do Wrocławia - to ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mdj Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w samym sercu miasta idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł55,29 m² 4 973,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość nabycia mieszkania przez obywateli Ukrainy. Słoneczne mieszkanie, położone na dziesiątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym (izolacja od dachu), po termomodernizacji. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł122,12 m² 7 443,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Jarzębinowej. Kameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów, dwa bliźniaki dwulokalowe z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36,63 m² 4 504,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu mieszkanie położone na 3. piętrze w spokojnej okolicy na osiedlu Piastowskim w Nowej Rudzie. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł109,17 m² 6 870,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Marcinkowicach. Kameralne osiedle 16 segmentów na obrzeżu miejscowości. Wokół głównie nowa zabudowa, pełne media miejskie: woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,82 m² 8 787,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie pobieramy prowizji od strony kupującej! Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie na sprzedaż w Kłodzku przy ul. Walasiewiczówny mieszkanie: powierzchnia mieszkania: 48,82m2 Składa.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł60,40 m² 5 082,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie, położone na szóstym piętrze w wieżowcu, po termomodernizacji. Składa się z salonu z balkonem, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34,04 m² 16 745,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Czteroosobowy apartament, wykończony i wyposażony. Położony w nowo powstałym kompleksie Parkowa Polana, znajdującym się w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Posiada w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy zlokalizowane w samym centrum Kłodzka. Ul. Armii Krajowej. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z wysokim sufitem -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z ogródkiem, w cichej okolicy, umeblowane, ogrzewanie podłogowe w aneksie kuchennym i łazience, - jako dodatkowe, blisko mieszkania miejsce parkingowe w podziemiu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij