dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 447 ogłoszeń

665 000 zł80 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polkowice, rynek, mieszkanie, 2 piętro, 3 pokoje, 80 m2, sprzedam, 665000 zł. Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w Rynku w Polkowicach. Okna na stronę wschód - zachód. Mieszkanie 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł78 m² 2 935,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie trzypokojowe O pow. 78 M2, z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej W pobliżu ośrodka sportowego, szkoły oraz osiedla W strzegomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł130,50 m² 5 747,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:689 m²

Oferta bez prowizji! bez pcc! oferta deweloperska! Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10 firmy Archon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł47,22 m² 8 365,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/2pok./balkon/lux./piwnica/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,20 m na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Oleśnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł185 m² 2 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta na wyłączność! Zapraszamy do biura! Oferuję na sprzedaż dom z odnowioną stodołą w malowniczej wiosce. Wyjątkowa nieruchomość położona w urokliwej, spokojnej wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł224 m² 4 441,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

DO sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 155 m2 położony obrzeża Głogowa. Powierzchnia całkowita wynosi 224 m2, składa się z 5 pokoi, 2 łazienek, salonu z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł80 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Tylkou nas Złóż swoją ofertę. Dom z potencjałem, pięknym ogrodem Piaskowa Góra! lokalizacja: wałbrzych, piaskowa Góra (topowa lokalizacja) typ: dom w zabudowie szeregowej + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy lub handlowo-usługowy w ścisłym centrum miasta na pl. Wyszyńskiego, obok Banki, restaurację, sklepy, galeria handlowa Nowy rynek, parkingi, ulicy Podwale, sobieskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 774 m² 84,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Złotowie, gmina Zawonia, powiat trzebnicki Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę domu lub inwestycję, ta oferta może Cię zainteresować! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł4 472,58 m² 122,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna 4500 m sosnówka k. Karpacza | widok na karkonosze | idealna pod domy wakacyjne / pensjonat Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4500 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 370 zł50,19 m² 12 539,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z dużym balkonem | gotowe do odbioru | idealne dla młodej rodziny Szukasz pierwszego mieszkania dla swojej rodziny lub komfortowej przestrzeni na start ? Ta oferta łączy funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

68,63 zł/m²80 m² 5 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia elegancki lokal biurowy 80 m przy ul. Św. Antoniego - topowa lokalizacja w sercu Wrocławia! Poszukujesz biura, które zrobi wrażenie na Twoich klientach i podkreśli prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł28 200 m² 1,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości tj. terenu wraz z zabudowaniami o pow. 2.82 ha. Działka zabudowana jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

hit / 3 pok / muchobór / balkon!. na sprzedaż dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 72m zlokalizowane na Muchoborze Wielkim przy ul. Tyrmanda w sąsiedztwie Parku Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal Handlowo -usługowy /pod sklep odzieżowy/ na Starym Mieście do wynajęcia branża modowa - fashion topowych marek topowa lokalizacja na działalność twojej firmy. Polecamy do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł117,49 m² 6 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Na sprzedaż 3 domy w zabudowie szeregowej w standardzie deweloperskim premium, zgorzelec, ul. Wrzosowa, bez prowizji i podatku pcc Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 5-pokojowego o powierzchni 78,39 m2, położonego przy ul. Jedności Narodowej we.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł4 663 m² 211,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna | Borowa | 4 700 m | Doskonała Lokalizacja przy Trasie Wrocław Warszawa Lokalizacja: borowa, trasa Wrocław Warszawa Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł600 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 007 m²

Lubań, powiat Lubań, obiekt komercyjny, produkcyjno-biurowy, powierzchnia działki 5000 m2, sprzedaż, 3 500 000 zł. Nieruchomość stanowi idealne rozwiązanie pod bazę transportową,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 €3 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Polecamy nową halę magazynową o powierzchni 3000mkw w Bolesławcu w pobliżu zjazdu na A4. Hala będzie gotowa do użytku od 1 lipca 24. Minimalny moduł do wynajęcia 750mkw Wysokość hali.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51 m² 12 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta skierowana do klienta gotówkowego, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu - ul. Cynamonowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł109,33 m² 7 308,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Rezerwacja Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu nowoczesny dom pasywny położony w Jeżowie Sudeckim. Środkowy segment nowoczesnej inwestycji w zabudowie bliźniaczej (4 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł510 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:10 068 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek przedstawia wyjątkową okazję posiadania nieruchomości z historią. Prezentujemy Państwu dom i rezydencję o charakterystycznym uroku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł164 m² 3 353,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 712 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż - 164 m , działka 1712 m - stan surowy otwarty, kotowice k. Wrocławia Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni 164 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Foxhouse oferuje na sprzedaż, przytulną kawalerkę, na III piętrze, zlokalizowaną w budynku czteropiętrowym w Bolesławcu w bardzo dobrej lokacji, przy ulicy Karola Miarki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł53,47 m² 2 711,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,47 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Podgórze w Wałbrzychu. Lokal mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł12 804 m² 171,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość zlokalizowana w południowej części Zgorzelca przy ul. Łużyckiej. Powierzchnia działki wynosi 12 804 m2. Szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

4 842 880 zł15 134 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie w mk Prestige Nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 15 134 mkw Możliwość zabudowy pod hale/magazyny/biura ok 7000 tyś m2. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł200 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 418 m²

Duża obniżka ceny: teraz tylko 898 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość położona w Łagowie przy ul. Górnej - zaledwie 3 km od centrum Zgorzelca.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł55,89 m² 21 291,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia - ul. Michalczyka - 10 minut od Rynku. Nieruchomość została wybudowana w 2024 roku w ramach projektu "apartamenty nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 000 zł45,82 m² 12 483,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nr 9 w budynku W-2 położony na drugim p iętrze , od strony północno - wschodniej powierzchnia 4 5,82 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

674 300 zł6 130 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt położony wzdłuż drogi krajowej numer 94, z dostępnymi mediami ( woda, prąd). Teren podlegający mpzp, wykonane badania gruntu oraz warunki przyłączeniowe na przedmiotowym terenie. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

11,21 zł/m²116 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 116,00 m2 położonego na I piętrze budynku dworca pkp w Głogowie,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona w Domasławiu, w gminie Kobierzyce. Działka w kształcie prostokąta. Zakup z udziałem w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

61,03 zł/m²1 228,90 m² 75 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą rezydencji położonej nieopodal Parku Szczytnickiego. Nieruchomość ta jest Idealna dla inwestora planującego otworzyć restaurację, hotel lub dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł780 m² 2 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 548 m²

Na sprzedaż pięknie położona willa w najstarszym uzdrowisku na dolnym śląsku jakim jest Lądek Zdrój. Willa znajduje się przy ulicy Górzystej z której kilka kroków dzieli ją od parku.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł26 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Umowa przedwstępna! Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! - Centrum miasta - Ogrzewanie miejskie - po remoncie - druga linia zabudowy Oferuję na sprzedaż słoneczną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

130 096 zł1 384 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 1384 m2 położoną w Żeliszowie koło Bolesławca. Nieruchomość o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,26 m² 5 877,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży oferujemy ciepłe, ustawne i w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnym, położonym na atrakcyjnym osiedlu w Jaworze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - Krobica | 4,5 km od Świeradowa Zdroju Biuro nieruchomości myhome poleca na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł41,80 m² 4 258,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe 41,8 m Pęcław (gm. Pęcław) Po generalnym remoncie | Bezczynszowe | Spokojna, gminna miejscowość Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,8.