dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 419 ogłoszeń

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż tylko u nas! Lokalizacja: gierałtów gmina Nowogrodziec Powierzchnia domu: 114,5 m2 całkowita 180m2 największe zalety! Dom w zabudowie szeregowej Spokojna lokalizacja Garaż oraz wiata.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu z balkonem w zabytkowej Willi Józefina w Szklarskiej Porębie. Z przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł61,39 m² 11 500,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kontakt:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego, ładnego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - zaledwie 4 km od Wrocławia - w Kiełczowie! Jest to bardzo prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 58 m blisko centrum Jeleniej Góry | 2/3 piętro | 650 zł czynsz Nieruchomości Panorama mają przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł43,50 m² 12 356,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Twoje nowe terytorium to precyzyjnie zaprojektowane dwie strefy wpływów. Mieszkanie przy ul. Trzebnickiej działa jak szwajcarski mechanizm, gdzie każdy metr kwadratowy ma swoje logiczne uzasadnienie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł73 m² 6 506,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkania Legnica Lokalizacja: legnica, piekary C Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 72,90 m 2 Piętro: III piętro największe zalety! Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł206 m² 6 791,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 80-tych, położony na działce o powierzchni 0,09 ha, w spokojnej i zielonej części Strzegomia. Nieruchomość o łącznej powierzchni 206,3.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł40,70 m² 7 616,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Karola Miarki. Lokal o powierzchni mieszkalnej 40,70 m2. w którego skład wchodzą: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

898 500 zł56,16 m² 15 998,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego 3 -pokojowego mieszkania o powierzchni 56,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy 208 m w centrum Jawora idealna lokalizacja narożna przy deptaku Do wynajęcia atrakcyjny, narożny lokal usługowy położony przy głównym deptaku w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł27 260 m² 29,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z lasem Na sprzedaż wyjątkowa działka i nwestycyjno-budowlana o powierzchni 2 ha 7260 m , zlokalizowana w malowniczych Piechowicach, tuż przy rzece Kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokal o powierzchni 36,66 w budynku dworca Wałbrzych Miasto. Budynek dworca jest po modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 542 m²

Polecamy atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Piotrowicach (powiat Jawor). Działka o powierzchni 1542 m objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

76,15 zł/m²130 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję bardzo atrakcyjną powierzchnię usługową o łącznej powierzchni 130.91 m2 Lokal jest usytuowany na parterze o dużych witrynach oraz wejściem od strony głównej drogi. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

923 000 zł67,77 m² 13 619,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1842

Szukasz gotowego mieszkania przy Rynku? Zależy Ci na wielu pokojach i osobnej kuchni? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł51,09 m² 13 094,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w rozkładzie ze sporym balkonem | 51 m | Centrum | Po remoncie Opiekun oferty: daniel Gutowski licencja pfrn nr 31347 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²1 050 m² 57 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy biuro open-space o pow. 1050 mkw. w ścisłym centrum Wrocławia Lokalizacja : okolice Rynku, położone w 6-kondygnacyjnym budynku biurowo-handlowo-apartamentowym Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Obiekt na wynajem długoterminowy lub na sprzedaż oraz zamiana w miejscowości Wziąchowo Wielkie ok.10 km od Milicza i ok.8 km od Sulmierzyc Zamienię na dom lub mieszkanie na terenie całego.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł195 m² 7 174,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Zapraszam Państwa do domu na wrocławskich Maślicach. Położony w cichej okolicy, wśród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł9 900 m² 252,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę o pow. 99arów u podnóża Karpacza oznaczoną symbolem Uz w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

708 676 zł32,58 m² 21 752 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   Wykończone 2 pokoje z dużą, narożną loggią! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,58 m2 znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł123 m² 5 113,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam serdecznie, na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej Gmina Stare Bogaczowice stan surowy zamknięty około 140 m p.c około 123 ma 2 p.u.stan deweloperski z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł37,82 m² 18 377 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Klucze W biurze! Polecam świetnie położone 2 pok. mieszkanie z ogródkiem i tarasem, znajdujące się przy al. gen. Józefa Hallera na prestiżowym osiedlu Ogrody Hallera przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł77,20 m² 6 437,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

ul. Pruszyńskiego - 4-pokojowe z balkonem 2 piętro w bloku 4-piętrowym Osiedle Piekary blisko szpitala Przestronne, wygodne mieszkanie dla rodziny. Powierzchnia mieszkania 77,20 m 2 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł68 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości komfort ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m , usytuowane w jednym z najbardziej atrakcyjnych rejonów.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł150 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 730 m²

***rezerwacja*** Na sprzedaż urokliwy dom na malowniczej działce z panoramą Karkonoszy Wyjątkowa inwestycyjna nieruchomość położona bezpośrednio przy granicy Karkonoskiego Parku Narodowego, na.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 178 m² 195,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, przepięknie położona działka budowlana na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: miejscowość Sady, około 15 km do Świdnicy, 35 km do Wrocławia. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

299 460 zł1 302 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Działka o pow 1302 mkw przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wydane warunki zabudowy. Media: woda, prąd. +.

Szczegóły ogłoszenia

939 779 zł48,08 m² 19 546 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: krzysztof Dudek tel.   pokoje w nowym budownictwie na Kępie Mieszczańskiej Centrum miasta, dobrze skomunikowane. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja Kępa Mieszczańska to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Maciej Pepłowski sdp Nieruchomości tel.   Na sprzedaż działka budowlana Brzezina, gm. Miękinia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2800 m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

6 720 400 zł168,01 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Prezentuję wyjątkowy apartament klasy premium, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł195 m² 17 943,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Przestronny dom na dużej działce 4000 m | Wrocław | 195 m | 6 pokoi | Sauna Opiekun oferty:Natalia Sobczyńska   Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

139 680 zł1 940 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, 1 940 m2, lubin, rudna, mleczno, 139 680,00 zł, sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni około 20 arów zlokalizowana około 5 km od Rudnej i 10 km od Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

779 900 zł65 m² 11 998,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie 65 m | Centrum Wrocławia Z przyjemnością prezentuję komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł91 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Lokalizacja: wrocław, śródmieście, ul. Trzebnicka opis: przedstawiam Państwu super mieszkanie do własnej aranżacji, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 11 arowej działki budowlanej w miejscowości Krzyżowa, na terenie bardzo dynamicznie rozwijającej się gminy Gromadka. Do nieruchomości dojeżdża się utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47,80 m² 6 171,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 z oknami od strony wschodniej. Gdzie się znajduje? Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł28,67 m² 5 545,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczna i niezwykle klimatyczna kawalerka o powierzchni 28,67 m , położona na I piętrze w Boguszowie-Gorcach miejscu, które łączy spokój natury z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł72,65 m² 7 694,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Piękne, komfortowo wykończone mieszkanie w bloku. Lokalizacja : Osiedle budynków wielorodzinnych na zadbanym osiedlu. W pobliżu wiele sklepów, ośrodek zdrowia, szkoła , przedszkole, wiele.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom wolnostojący do remontu, duża działka, kraśnik dolny, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje, na sprzedaż, piętrowy dom do remontu, położony w malowniczej wsi Krasnik Dolny.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł930 m² 127,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja : Wierzbna, wieś na trasie Świdnica- żarów, łatwy i szybki dojazd do miasta. Działka prostokątna; ustawna; idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Dojazd drogą asfaltową.