dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 419 ogłoszeń

279 000 zł18 400 m² 15,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Głoska, wioska obok Miękini. Grunt rolny w przeważającej części w klasie III, w pozostałej części klasa IV. Działka leży przy trasie na Brzeg Dolny. Bezpośredni zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

67 476 zł22 492 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu nieruchomości w miejscowości Rogów Sobócki dz. nr 130/1 obr. Rogów Sobócki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 068 750 zł47,50 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Monika Jaworska tel.   Dla ceniących unikatowy styl odrestaurowanego zabytkowego budynku 2-pokojowy apartament. Imponująca wysokość pomieszczeń łączy historyczny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²60 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia niezależny, klimatyzowany lokal biurowy z antresolą o pow. 59,5 mkw składający się z holu, 2 pokoi biurowych, pomieszczenia gospodarczego z możliwością dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł3 783,40 m² 5 286 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

XVIII wieczny pałac W sercu wrocławia na sprzedaż (english descripction below) Z przyjemnością oferujemy nietuzinkową, historyczną nieruchomość położoną w samym sercu wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W pogalewie wielkim (gmina brzeg dolny) tylko U nas! Działka inwestycyjna | Pogalewo Wielkie - na sprzedaż lokalizacja: atrakcyjne miejsce pod inwestycję. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Orłowice - kompleks działek widokowych w Górach Izerskich, szeroki wybór powierzchni działek: od 450m2 do 5100m2 * wydane warunki zabudowy na domy jednorodzinne * dostępne media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

5 487 000 zł177,40 m² 30 930,10 zł/m²

 

Piętro:45/49

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowy apartament 177 m z panoramicznym widokiem 45. piętro Sky Tower [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikalny, luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł105 m² 13 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 206 m²

Prezentujemy Państwu nowy dom parterowy ,położony w górskiej miejscowości Świeradów Zdrój. Jest to miejscowość uzdrowiskowa położona w Sudetach zachodnich. Położona jest na wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł213,47 m² 6 511,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Oferta sprzedana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem. Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować warunki.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł47 m² 9 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 47 m | 2 piętro | loggia | pełne wyposażenie | gotowe do zamieszkania Oława, ul. 1 maja 28 Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł61,44 m² 14 322,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Tęczowa, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 61,44 m , położone w nowoczesnym budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 174 zł77,66 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

Spokojne, nowoczesne Osiedle w otoczeniu drzew blisko Centrum Miasta Lubina 0% prowizji! brak podatku pcc! W Lubinie, w sąsiedztwie zieleni rozkwita nowe osiedle - Zielony Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem w zielonej części Wrocławia al. Poprzeczna Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, dobrą komunikację i wygodę codziennego życia właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł110,26 m² 6 793,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W ofercie sprzedaży segment domu na osiedlu Polne w Lubinie przy ul. Akacjowej na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł101,16 m² 8 293,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio U dewelopera! wszystkie media! Gorąco polecam dom wolno-stojący budowany wedługprojektu Dom w Riveach 11 Na pierwszej kondygnacji znajduje się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 000 000 zł165 m² 12 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji i pcc! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach Wrocławia Oferujemy do sprzedaży przestronny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

257 956 zł34,44 m² 7 490,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni 34,44 m zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji z rynku pierwotnego w Górze. Idealna nieruchomość dla pary, singla.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 656 m² 81,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona we wsi Komorów. Działka o nieregularnym kształcie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Teren nieogrodzony. W drodze znajduje się prąd, woda oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł14 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 m²

Oferta sprzedży dwa sąsiadujące ze sobą garaże w parkingu podziemnym budynku przy ulicy Górniczej w Lubinie usytuowanie zwiększa bezpieczeństwo: podwójna brama garażowa, teren monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w zadbanym budynku parterowym z lat 50-tych , czterolokalowym z indywidualnym wejściem oraz z ogródkiem o pow ok 300 m2. Mieszkanie 2 pokojowe ( pierwotnie był to 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł385,01 m² 4 934,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:438 m²

Nieruchomości Dudek oferują Państwu pensjonat w trakcie rozbudowy w Szklarskiej Porębie. Doskonała lokalizacja, w sąsiedztwie centrum narciarskiego ski arena z wyciągami na.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł33,65 m² 1 604,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 33,65 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Sztygarskiej 6 wraz z udziałem wynoszącym 1082/10.

Szczegóły ogłoszenia

230,77 zł/m²5,20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal lubin - Ustronie - o pow. 5,2 m 2 pod działalność kosmetyczną lub powiązaną branżą beauty. Lokal o wymiarach 3,14m x 1,66m, położony na parterze przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

65,45 zł/m²110 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-biurowy do wynajęcia - centrum miasta Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 110 m , położony w ścisłym centrum miasta. Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

46,23 zł/m²140,60 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu lokal użytkowy na wynajem w centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na parterze w zabytkowej, zadbanej kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł57,42 m² 15 656,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! rezerwacja! Apartament nr 2 położony na parterze , od strony południowo - wschodniej powierzchnia 57 , 42 m2! link do wirtualnego spaceru! W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł150 m² 2 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni ok. 150 m2, położony na działce 10 arów. Parter domu stanowi część dzienną, na którą składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, spiżarka, toaleta dla gości,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 900 zł54,39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 10 mieszkań w stanie deweloperskim o metrażach od 39m2 do 71m2 z ogródkami, tarasami i balkonami, zlokalizowane w Radwanicach, 9km od centrum Wrocławia. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują atrakcyjny dom jednorodzinny położony w Stroniu Śląskim w otoczeniu natury, z dogodnym dostępem do lokalnej infrastruktury oraz licznych atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa okazja! Lokal użytkowy w sercu Wałbrzycha idealny na Twój biznes! Szukasz miejsca, które przyciągnie klientów i zapewni komfort pracy? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 213 m² 107,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o obszarze 1213 m2. położona przy ul. Słonecznej na skraju Kotli. Na chwilę obecną oferowana działka położona jest jako ostatnia w linii zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł176 m² 8 119,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący z garażem w zacisznej uliczce w Kiełczowie. Budynek jednorodzinny o powierzchni około 176 m2 z garażem 25 m2 w bryle budynku usytuowany jest na kształtnej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł62,50 m² 7 120 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 62.50 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł65,80 m² 9 498,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

M.S. Wyjątkowe Mieszkanie 65,8 m Gotowe do Zamieszkania, cisza, przestrzeń i Las w Obornikach Śląskich! Mieszkanie zlokalizowane na obrzeżach malowniczych Obornik Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł200 m² 8 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 200 m , położony na ogrodzonej działce 1000 m (10 arów) w Gałowie przy ul. Lazurowej (gmina Miękinia). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł98,96 m² 9 498,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Sprzedam dom jednorodzinny Radwanice, gmina Polkowice Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny w miejscowości Radwanice (gm. Polkowice). Nieruchomość gotowa do wprowadzenia urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł198 m² 4 338,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący z dużym ogrodem i gwarancją ciszy. Dom znajduje się w Kiełczowie. Na sprzedaż dom w stanie surowym, w zabudowie wolnostojącej z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w sercu miasta. W skład wchodzą: -salon, -drugi pokój (może być jako sypialnia, biuro lub pokój dziecięcy), -oddzielna kuchnia, w pełni umeblowana, -łazienka.