dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 368 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 368 ogłoszeń

90,68 zł/m²121,31 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokal usługowy | wyposażony | wysoki standard | centrum | miejsca postojowe Idealne miejsce pod wszelkie usługi, biuro, szkołę językową itp. Budynek I okolica: lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł355 m² 46,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na wynajem przestronna hala magazynowa o powierzchni 240 m , uzupełniona komfortową powierzchnią biurowo-socjalną o powierzchni 120 m , idealna dla Twojego biznesu. Wnętrze cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

125 440 zł1 568 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, w których od razu czuć spokój. Postolin to właśnie jedna z takich lokalizacji - dużo zieleni, sąsiedztwo lasów, bliskość Arboretum i przestrzeń, która daje oddech od.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł1 500 m² 6,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na wynajem oferujemy przestronny, ogrodzony plac o powierzchni ponad 1500 m , położony w strategicznej części Wrocławia przy ul. Krzywoustego, w otoczeniu hal magazynowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlana położoną w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Czystej objętą planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną! Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 000 zł77 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowe apartamenty W legnicy ul. Lindego Oferujemy apartamenty wysokiej klasy, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Tarninów w Legnicy. Uwaga! W ofercie pozostało już tylko 5.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł56,60 m² 13 197,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania piękne i zadbane mieszkanie przy ul.Wojaczka na Sołtysowicach. Osiedle z 2014 roku wybudowane przez developera cieszącego się bardzo dobrą opinią na rynku- milart. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

554 999 zł35,70 m² 15 546 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Najważniejsze atuty: generalny remont: mieszkanie przeszło gruntowną modernizację. Wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną), co gwarantuje spokój na lata. Standard Pod.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł95 m² 4 410,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! 449 000 zł teraz 419 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Zgorzelca przy ulicy Warszawskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 068 m² 2 059,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc5847 Kategoria: kompleks budynków biurowo-użytkowych z placem Lokalizacja: legnica Powierzchnia użytkowa łącznie: 1068 m2 Powierzchnia działki: 2503 m2 opis Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ten etap budowy już się zakończył Oferowane 4-pokojowe mieszkanie jest oddane do użytku i można zacząć się w nim urządzać :) Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa klasy A, w centrum Wrocławia W przypadku potrzeby prac aranżacyjnych czas przygotowania wynosi ok. 3 4 tygodnie, natomiast większe zmiany 4 10 tygodni. W międzyczasie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: svitlana Luts Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

749 002 zł54,30 m² 13 793,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Mieszkanie K1/1/7/6/3a zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł122,45 m² 4 491,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Kościuszki Powierzchnia: 122,45 m.kw. Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 4 Media: woda, prąd, gaz Czynsz: 242,21 zł Cena: 550 000 zł Opis: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł89,17 m² 8 859,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości perfect przedstawia: uwaga! nowa niższa cena! bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie Z tarasem I możliwością zakupu miejsca W garażu podziemnym Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,40 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Świeżo wyremontowane, komfortowe mieszkanie położone na ostatnim, czwartym piętrze w budynku przy ulicy Paderewskiego. To doskonała propozycja dla młodych osób, par, małżeństw,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł169 m² 7 041,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Na sprzedaż niezwykle klimatyczny dom położony w Czernicy, w spokojnej i zielonej okolicy zaledwie około 25 30 minut jazdy samochodem od centrum Wrocławia. To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

5 499 000 zł3 784 m² 1 453,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Karpacz, działka, grunt, usługowa, budowlana, sprzedaż. Lokalizacja: * bardzo dobra / idealna * ul. Wielkopolska grunt inwestycyjny O pow. 3738 M2 pod zabudowę: * apartamentową * usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

862 500 zł74,75 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   blisko centrum/ doskonała komunikacja/ cisza I spokój oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferuję na sprzedaż w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 075 m² 99,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka budowlana położona we wsi Niedary w gminie Zawonia - 3 km od Zawoni, 13 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 8200 m2 w Marcinkowicach przy ul. Wrocławskiej, media w drodze (woda, gaz, energia elektryczna, kanalizacja miejska). Działkę w mpzp oznaczono symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w pobliżu Pl. Grunwaldzkiego. Lokal położony jest w kamienicy z 1907 roku, na pierwszym piętrze i słada.

Szczegóły ogłoszenia

3 997 000 zł332 m² 12 039,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 236 m²

Dominika Kasprzyk-Tądel Specjalista ds. nieruchomości Tel:   Polecam piękny dom o powierzchni 332m2 z działką 5236m2 z prywatnym kortem tenisowym i basenem. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w centrum miasta. Idealne pod inwestycję na wynajem. Można kupić nieruchomość z lokatorami. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 339 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu niebanalną działkę - tereny kolejowe - idealna pod inwestycję. Działka o imponującej powierzchni 2339m, z nieaktywnymi torami kolejowymi. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

54,86 zł/m²175 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowych przestrzeni biurowych o powierzchni 175 m i 95 m , znajdujących się w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym przy ulicy Rybackiej w Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

3 588 000 zł380 m² 9 442,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Zamieszkaj w kameralnie położonym domu nieopodal Jeleniej Góry z pięknymi widokami na Karkonosze oraz licznymi udogodnieniami. Do sprzedania wyjątkowy dom z dwoma basenami, kortem.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł58,05 m² 10 327,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż! Oferuję Państwu na sprzedaż zadbane, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w miejscowości Wysoka, tuż pod Wrocławiem. To idealna propozycja dla siebie lub pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 001 zł4 608 m² 2 821,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3000 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 4609 m . Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym - stosunkowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka w uzdrowiskowej Polanicy-Zdroju | idealna inwestycja | 22,46 m Szukasz nieruchomości , która może zarabiać na siebie od pierwszego dnia albo stać się Twoją prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wrocław - ulica wyszyńskiego. Mieszkanie dwustronne, 2-pokojowe, w pełni rozkładowe, z dwoma balkonami Budynek z lat 60-tych , zadbany. Centrum Wrocławia. Polecamy Państwa uwadze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł72,07 m² 5 133,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Sprzedaż nr oferty : sldoc9026 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 72,07 m2 ilość pokoi: 3 piętro: 3 Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy. Mieszkanie własnościowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

68 400 zł3 600 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia przestronną halę produkcyjną o powierzchni aż 3600 m (możliwość powiększenia do 5000m2). Główne atuty oferty to: wytrzymała, niepylna posadzka przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 015 000 zł108,92 m² 9 318,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej położony na terenie kameralnej inwestycji w miejscowości Wierzbice, gmina Kobierzyce. Lokal o powierzchni 108,92 mkw usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

490 385 zł17 010 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 17010 m2 położoną w miejscowości Zagajnik w Gm. Nowogrodziec. Szczególy oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

! tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność Obejrzyj film oferowanego mieszkania. Apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł5 100 m² 254,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod dom lub inwestycję wisznia mała, ul. Leśna | 5100 m Wyjątkowa działka o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w rozwijającej się części Wiszni Małej.