dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 431 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 431 ogłoszeń

1 000 000 zł80,80 m² 12 376 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Legnicka koło Magnolii. Mieszkanie pierwotnie 3 pokojowe aktualnie przedzielone na 2 szt. jedno to kawalerka z aneksem kuchennym , łazienką i osobne wejście plus hol. Drugie to dwa pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł175 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom z dużą działką i świetnym układem, działka 1600 m2 - na działce znajduje się także szopa około 200 m2. (Na tym samym terenie jest druga działka 1200m2) - moliwość zakupu całości.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Jelenia Góra, okolice Osiedla Robotniczego ***spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez osoby spoza ue bez zgody ministerstwa***.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m2 położona w miejscowości Nowy Śleszów , gmina Żórawina, powiat wrocławski. Media w odległości ok. 45m od działki: prąd, woda. Na.

Szczegóły ogłoszenia

5 499 000 zł1 243 m² 4 423,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 954 m²

Lubin, obiekt, lokal usługowy, sprzedaż. NA sprzedaż obiekt komercyjny W lubinie. Skomercjalizowany. Długoletnie umowyt najmu. Wysoki standard wykończenia. Szczegółowe informacje po kontakcie.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł52,87 m² 13 410 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3 pokoje z tarasem Jagodno Wrocław | 52,87 m | klimatyzacja | garażna sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na Jagodnie we Wrocławiu o powierzchni 52,87 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł405 m² 1 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferuję do sprzedaży nietuzinkowy dom o szerokich możliwościach aranżacyjnych, położony w Mieroszowie. Dom w bardzo dobrym stanie. Powierzchnia działki z domem wynosi 750 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w sercu Rudawskiego Parku Krajobrazowego Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wolnostojącego domu w Karpnikach - urokliwej miejscowości położonej u stóp Gór Sokolich.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł13 m² 13 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompaktowy lokal mieszkalny o powierzchni 13 m , położony w ścisłym centrum Legnicy. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny lokal jest aktualnie wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł73,91 m² 9 742 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne mieszkania z ogrodem w Krzeptowie. Oferta bezczynszowa, również dla Obcokrajowców - zakup nie wymaga zezwolenia na nabycie gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł56,79 m² 12 942,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,8 m z przynależną piwnicą, położone na parterze zadbanej kamienicy w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,78 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Narożne 3-pokojowe mieszkanie z największym ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej na Brochowie. Opiekun oferty: justyna Adamiak Nr licencji pfron 28305 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł33,15 m² 12 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wykończony apartament w kompleksie z basenami Są miejsca, które od pierwszej chwili pozwalają zwolnić tempo i poczuć, że wszystko jest dokładnie tam, gdzie powinno być. Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 989 zł48 m² 12 645,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

254 900 zł39,80 m² 6 404,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,8 m , położone na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Bieszczadzkiej. Lokal stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 962 zł72,58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 72,58 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 163 m , zlokalizowany w ramach II etapu inwestycji zielony.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł40 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament w sercu Szklarskiej Poręby - idealny do zamieszkania i inwestycji Na sprzedaż wyjątkowy apartament w inwestycji Żeromskiego 15 , położonej w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł50,60 m² 4 841,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój , ul. Słoneczna Powierzchnia: 50,60 m.kw. Liczba pokoi: 4 Piętro: 1 z 1 Media: woda, prąd Czynsz: 0 zł Cena: 245 000 zł Opis: przedstawiamy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł41 m² 7 804,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem- 41m2. Ta oferta dotyczy mieszkania o pow. 41m2 składającego się z: salonu z aneksem, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł210 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Witam serdecznie Do sprzedania dom z olbrzymim potencjałami przestrzennym może tworzyć 4 poziomy mieszkaniow około 210 m powierzchni użytkowej mieszkalnej powierzchni całkowitej ok. 340m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł61,41 m² 53,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pok | Nieumeblowane | al. J. Hallera Numer oferty w biurze: 7349/4186/omw budynek I osiedle - al. gen. Józefa Hallera | Ogrody Grabiszyńskie (2023) - Nowoczesne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

948 828 zł64,11 m² 14 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Dzień dobry Przedstawiam gotowy lokal usługowy na nowoczesnym osiedlu przy Bulwarze Dedala. Lokal znajduje się w budynku z 2015 r. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane - komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

218 640 zł2 733 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Są miejsca, w których od razu czuć spokój. Postolin to właśnie jedna z takich lokalizacji - dużo zieleni, sąsiedztwo lasów, bliskość Arboretum i przestrzeń, która daje oddech od.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł91,15 m² 10 916,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie - 91,15 m Wrocław, muchobór Wielki ul. Trawowa - Osiedle Morelowe Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 91,15.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł94,26 m² 5 251,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zamiana lub sprzedaż. Mieszkanie trzypokojowe mieszczące się na parterze w kamienicy zlokalizowanej przy głównej ulicy w Bielawie, o powierzchni 94,26 m2, do sprzedaży lub zamiany na.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł117 m² 57,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Opiekun oferty: maciej Suwała Nr Licencji pfrn 28424 tel.   Słoneczny bliźniak z czterema pokojami i dużym ogrodem w budynku z 2022 roku! Garaż w bryle budynku 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł450 m² 4 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy wyjątkową nieruchomość w Karpaczu - przestronny, czterokondygnacyjny dom o powierzchni 450 m , położony na dużej działce liczącej 1308.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł82,15 m² 8 143,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! Chcesz zamieszkać w Oławie? Właśnie czytasz ofertę mieszkania dla siebie! Osiedle Sobieskiego, to jedno z najchętniej wybieranych miejsc do zamieszkania w Oławie. Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł12 856 m² 24,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Duża i widokowa działka rolna położona w Czarniewie Zdrój. Powierzchnia 1,2856 ha, klasoużytki łv. W planie zagospodarowania przestrzennego symbol R - tereny rolne. Wokół luźna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Trzypokojowa nieruchomość na klimatycznym Ostrowie Tumskim, przy placu Katedralnym. Po generalnym remoncie, dostępna od zaraz. Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn   .

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 172 m² 366,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka rekreacyjna o pow. 1172 m2 nad jeziorem, z własną linią brzegową w miejscowości Spalona (gmina Kunice, legnica). Atuty działki: -Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł70,80 m² 9 461,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1872

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się we Wrocławiu przy ul. Gwarnej - tuż obok wrocławskiego Dworca Głównego! Z uwagi na lokalizację, to idealna propozycja dla siebie, na start lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł200 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Dom wolnostojący w Kaczorowie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w urokliwym Kaczorowie, położonego w malowniczej okolicy Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł62 m² 14 983,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Kuźniczej, zaledwie 100 metrów od Rynku. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w budynku z windą. Lokalizacja oraz układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł600 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Agrestowej. Oferta obejmuje kilka działek o pow. od 600kmw do 900mkw Media w ul. Agrestowej: wodociąg, kanalizacja sanitarna, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł2 183 m² 167,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 183 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką Sobkowice, gm. Kostomłoty Wyjątkowa oferta dla osób szukających przestrzeni, klimatu wsi i potencjału do stworzenia unikalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł69,15 m² 7 360,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Tylko W naszym biurze! kolejny etap już W sprzedaży! 14 nowych lokali z terminem odbioru początek 2027r! bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł65 m² 167,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 65 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 80 m , położony przy prestiżowej ulicy Kiełbaśniczej, w samym sercu wrocławskiej dzielnicy biznesowej. Lokalizacja: biuro.

Szczegóły ogłoszenia

2 470 000 zł273,40 m² 9 034 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 772 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż wolnostojący i nowoczesny dom, z dwustanowiskowym garażem w bryle - usytuowany na dużej działce z ogrodem. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł260 m² 6 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:998 m²

Sprzedaż dom Lubin Osiek wykończony wolnostojący dom w osieku pod lubinem o pow. użytkowej 162m 2 + garaż 44m2 + pomieszczenia piwniczne ok 60m2 posadowiony na 10 arowej pięknie położonej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij