dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 430 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 430 ogłoszeń

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na parterze w kamienicy w Świdnicy, opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 38 m2 składa się z: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie! Grunt o powierzchni 1115m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł145,97 m² 2 603,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie znajdujące się w jednej z bocznych uliczek Wałbrzyskiego Rynku przy ulicy Gdańskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 103m2.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

2 572 250 zł4 859 m² 529,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk Ren But sp. z o.o. w Warszawie ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości w Złotoryi (woj. dolnośląskie) po cenie nie niższej niż ceny oszacowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł48,50 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję bardzo czystą oraz zadbaną nieruchomość o powierzchni - 48,50m2 zlokalizowaną w Mieroszowie przy ulicy Mickiewicza Składającą się z: - salonu, - sypialni, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 80m2 z możliwością zakupu dodatkowych 90m2 powierzchni usługowej. Lokal: lokal o powierzchni ok. 80m2 składa się z sali sprzedażowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka | 27 m2 | Taras | Kwidzyńska Numer oferty w biurze: 6750/4186/omw budynek I osiedle - ul. Kwidzyńska | Wille Miejskie 2022 (2022) Piętro 0 z 2, winda, monitoring, teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 90 m , położony w dzielnicy Cieplice Śląskie-Zdrój w Jeleniej Górze. Lokal: lokal posiada duże witryny, które zapewniają bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana z własnym sadem, lasem i stawem kąpielowym działka: na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej okolicy Rudawskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł393,08 m² 7 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż piękną nieruchomość, która stanowi doskonałą okazję inwestycyjną - funkcjonujący budynek apartamentowy parkova Apartamenty - położony przy ul. Parkowej, w najstarszym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w Ciechanowicach o powierzchni 200 m2, w którym tworzy się rodzinne wspomnienia. Nieruchomość: wyobraź sobie poranki przy wspólnym śniadaniu, zapach.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł55,38 m² 5 236,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie na parterze powierzchni użytkowa 55,38 m2 z ogródkiem w Jaworze. W budynku mieszkają dwie rodziny. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 90m2 z możliwością zakupu dodatkowych 80m2 powierzchni usługowej. Lokal: lokal o powierzchni ok. 90m2 składa się z sali sprzedażowej,.

Szczegóły ogłoszenia

629 777 zł53 m² 11 882,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Witam, polecam na sprzedaż wyjątkowo przestronne i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni (ok 53 m2). Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska/piwnica oraz spory.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne, dwupoziomowe, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 46 m w apartamentowcu z 2019 roku z windą na Przedmieściu Oławskim.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł125 m² 1 920 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: jawor, ul. P. Wolności Liczba pokoi: 4 Powierzchnia: 125.05 m2 Piętro II NAJWIĘKSZE ZALETY! Dogodna lokalizacja; Duża powierzchnia Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 000 m² 122,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serafin Nieruchomości prezentuje działkę na sprzedaż w Wojcieszycach o powierzchni 2000 m , z panoramicznym widokiem na pasmo Karkonoszy. To jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 088 m² 133,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 2088 m | nieciszów | 15 min od wrocławia Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2088 m , położona w miejscowości Nieciszów, w gminie Oleśnica.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł115 m² 5 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:922 m²

Na sprzedaż: energooszczędny dom jednorodzinny w centrum Bystrzycy Kłodzkiej wombat nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem ok. 90m2 z możliwością wynajmu dodatkowych 80m2 powierzchni usługowej. Lokal: lokal o powierzchni ok. 90m2 składa się z sali sprzedażowej, pomieszczenia gospodarczego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis Oferuję do wynajęcia bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku. Doskonała lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł3 620 m² 1 160,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż piękna, duża nieruchomość pod inwestycje. Nieruchomość: budynek o powierzchni ok. 3 350m2 położony na przestronnej działce o powierzchni 3 620m2 przy drodze krajowej 30.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - przy Rynku! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 122,16 m² 160,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2026 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę nowe 2-pokojowe mieszkanie (41m2) na parterze z dużym ogródkiem (25m2). Mieszkanie znajduje się na nowo powstałym osiedlu Nowa Leśnica przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł109 m² 11 834,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 109 m , położony w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy ul. Długiej- w bezpośrednim sąsiedztwie rynku. Lokal: lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł71,30 m² 8 821,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie z ogrodem w atrakcyjnej dzielnicy Tarninów, legnica. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71,30 m2, z dużym balkonem znajdujące się na parterze. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo Do sprzedaży dom wolnostojący, jednorodzinny w Bystrzycy Kłodzkiej.wybudowany około 1945 roku, możliwa zamiana na mieszkanie 2 lub 3 pokojowe w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 385 zł43,84 m² 15 884,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,97 m , (identyfikator mieszkania wr2 1/2/6/2a) położone na 2. piętrze nowoczesnego, 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50 m² 13 380 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Nowodworskiej 91 we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na 6. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł76,76 m² 11 711,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym 4-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem gotowym do wprowadznia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,76.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł120 m² 12 491,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! gotowiec inwestycyjny! mieszkanie Z lokatorem! Prezentujemy Państwu ofertę inwestycyjną (mieszkanie z lokatorem) przestronnego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni.