dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 431 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 431 ogłoszeń

52 zł/m²108,64 m² 5 649 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biura premium w sercu Wałbrzycha ul. Długa 60 Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Opis inwestycji Długa 60 jest pierwszą przestrzenią biurową w Wałbrzychu, łączącą prestiż,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie własnościowe / górski apartament z sauną. Mieszkanie zlokalizowane jest centrum miejscowości na zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł300 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam kamienicę do remontu w miejscowości 56-320 Krośnice. W kamienicy istnieje możliwość organizacji 6 lokali, do każdego z lokali przyporządkowana jest piwnica (o wys 220/230).

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł101 m² 4 653,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie położone na 1 piętrze zadbanej kamienicy. To słoneczne, rozkładowe mieszkanie o pow. 101,48 m2, posiada 4 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł550 m² 3 090,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prezentuję Państwu na sprzedaż gotową inwestycję , wspaniale prosperujący pensjonat/ośrodek agroturystyczny , znajdujący się na wsi Nowy Gierałtów.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł99,53 m² 10 037,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Dom szeregowy narożny na sprzedaż Wilkszyn, gm. Miękinia Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment narożny) położony w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Wilkszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł99,53 m² 10 037,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Szczegóły ogłoszenia

124 900 zł3 169 m² 39,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Węgrzce, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co zapewnia wygodny i bezproblemowy.

Szczegóły ogłoszenia

360 900 zł2 093 m² 172,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk Masy Upadłości Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju, krs 0000306031, nip   , zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Właściciel oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 133,4m2, znajdujący się na parterze budynku dwukondygnacyjnego przy ulicy Góralskiej we Wrocławiu. W załączeniu przedstawiono.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Właściciel oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 70m2, znajdujący się na parterze budynku dwukondygnacyjnego przy ulicy Góralskiej we Wrocławiu. W załączeniu przedstawiono rzut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak pcc. Vat do odbioru. [ cena tymczasowo obniżona do 950.000 brutto] - mieszkanie 8%, wyposażenie 23% Oferta sprzedaży apartamentu z pięknym tarasem. Apartament oddany w 2022 roku. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł260 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Na sprzedaż urokliwy dom w sercu Gór Sowich, jugów, ul. Główna 58 Klimatyczny dom wielorodzinny położony w malowniczej miejscowości Jugów (gm. Nowa Ruda), przy ul. Głównej 58.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 999 zł52 892 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana z własnym lasem w pobliżu licznych szlaków turystycznych i wielu innych atrakcji tego rejonu. Wygodna asfaltowa droga dojazdowa. Działka posiada swój las.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 999 zł1 000 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Pensjonat Hotel Restauracja na sprzedaż. Budynek około 1000 m2 z wszystkimi mediami na działce 18 000 m2 w centrum turystycznego Walimia. Lokalizacja: środkowe Sudety, u podnóża Gór.

Szczegóły ogłoszenia

86 900 zł2 700 m² 32,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Pławna. Działka położona w spokojnej okolicy, wśród zadrzewionego terenu, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, wyjątkowa działka w miejscowości Snowidza. Na sprzedaż atrakcyjna działka położona zaledwie 5 km od autostrady A4, co zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł5 500 m² 10,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta prywatna zakup bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż piękna, duża działka rolna z możliwością zabudowy, położona w malowniczej miejscowości Gliniany. To wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł235 m² 8 425,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:974 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz wyjątkowego miejsca do życia wśród zieleni, ciszy i natury, a jednocześnie w wysokim standardzie? Ta nieruchomość jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²16 m² 1 312 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Właściciel oferuje wynajem lokalu biurowego bez pośredników, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Wrocławia, na II piętrze w budynku biurowym przy u. Robotniczej 72ed,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal magazynowo-usługowy o powierzchni 288m2 wymiary: długość 24m, szerokość 12m, wysokość 6,35-10,49 m ogrzewanie: promienniki gazowe, oświetlenie: światło dzienne świetliki, lampy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal magazynowo-usługowy o powierzchni 210m2 wymiary: długość 17,5m, szerokość 12m, wysokość 6,35-10,49 m ogrzewanie: promienniki gazowe, oświetlenie: światło dzienne świetliki, lampy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 488 m² 100,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 49/7 w Kowarach przy ul. Sanatoryjnej, o powierzchni 3488 m2. Działka płaska, z widokiem na karkonosze. Działka w planie oznaczona mu - Zabudowanie mieszkaniowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Właściciel oferuje do wynajmu bez pośredników klimatyzowany lokal biurowy, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Wrocławia, na piętrze budynku biurowego, przy zbiegu ulic Robotniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Właściciel oferuje do wynajmu klimatyzowany lokal biurowy bez pośredników, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Wrocławia, na I piętrze budynku biurowego przy ul. Robotniczej 72ed,.

Szczegóły ogłoszenia

1 675 000 zł103 m² 16 262,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:929 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom w sercu Karkonoszy Twoja oaza spokoju i przygody! Marzysz o własnym kącie w malowniczych Karkonoszach? Oferujemy na sprzedaż urokliwy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Armii Krajowej, obok Parku Młodzieżowego, blisko dworca pkp i centrum przesiadkowego. Mieszkanie o metrażu 54,37m2,.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²43,28 m² 8 656 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*Wszystkie ceny podane są w kwotach netto. Należy doliczyć 23% vat. Oferujemy do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone, nowoczesne biura serwisowane, w samym centrum Łodzi ,.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²33,48 m² 6 696 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²13,95 m² 2 790 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł167,35 m² 5 318,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 483 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dom jednorodzinny położony w miejscowości Kraśnik Dolny (woj. dolnośląskie). |Nieruchomość| - Dom w zabudowie wolnostojącej, parterowy, z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

375 603 zł82 m² 4 580,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60,43 m² 12 411,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe położone we Wrocławiu, przy ul. Canaletta (bartoszewice, śródmieście). |Nieruchomość| - Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 070 m² 140,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio działkę budowlaną w miejscowości Sobin koło Polkowic. Działka numer 303/20 powierzchni 1070 m2. |Nieruchomość| - Teren działki o zadowalających.

Szczegóły ogłoszenia

328 300 zł75 m² 4 377,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w malowniczej okolicy, tuż pod Wrocławiem, w urokliwej miejscowości Mrozów. Ta przestronna działka o powierzchni 1510 m jest doskonale usytuowana,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 407 m² 112,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka budowlana 2400 m | media | asfalt | 5 km od Zgorzelca Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2400 m w miejscowości Koźlice (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

565 500 zł377 m² 1 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam lokal użytkowy w Domu Towarowym w Śródmieściu Wałbrzycha; ul. Słowackiego 7. IV piętro z windą, 377 m kw.; lokal przeznaczony na.