dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 377 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa z częścią mieszkalną Po podziale istnieje możliwość zakupu osobno hali produkcyjnej, domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zachełmie

Zachełmie,dolnośląskie

189 154 zł3 206 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o miejscu w którym poranki pachną lasem, a wieczory wypełnione są szumem strumyka ? Biuro północ Jelenia Góra prezentuje 9 działek - 17/1 17/9 - wyjątkowych, przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

622 205 zł61 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (61,16 m2) z balkonem i dwoma miejscami postojowymi, zlokalizowane na pierwszym piętrze inwestycji deweloperaskiej w Siechnicach. Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie na ulicy Strzegomskiej. Mieszkanie w świetnym stanie, odświeżone, część mebli zupełnie nowa. Rozkład mieszkania: 1. przedpokój, 2. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł46 m² 12 152,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Giebułtów

Giebułtów,dolnośląskie

199 000 zł2 060 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej wsi Giebułtów, nieopodal Świeradowa Zdroju. Metraż działek 2060 m2 - 2100 m2 lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Oława,dolnośląskie

367 923 zł39 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena! ul. Jodłowa/nowy budynek/2p./winda/balkon/MP i KL Polecam mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Oławie przy ul. Jodłowej na 2p. nowopowstałego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Wałbrzych,dolnośląskie

269 900 zł54 m² 5 035,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

~ oferta na wyłączność ~ rezerwacja Biuro nieruchomości Nest Home Group prezentuje ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania spółdzielczo-własnościowego położonego na Podzamczu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł55 m² 11 293,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Na sprzedaż jasne 2/3 pokojowe mieszkanie z dużym salonem i potencjałem na wydzielenie dodatkowego pokoju znajdujące się na pierwszym piętrze, niskiego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Możliwość nabycia mieszkania przez obywateli Ukrainy. Cena do negocjacji! Mieszkanie, położone na drugim piętrze w budynku dziesięciopiętrowym, po termomodernizacji. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Palisadowej na Podzamczu. Doskonała lokalizacja, blisko Polo Market, nieopodal znajduję się szkoła, przychodnia zdrowia i sklepy. Sporo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

898 999 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Święta Katarzarzyna 5 pok /pkp/dom /okazja/104m2 Polecamy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Świętej Katarzynie, gotowy do użytku w doskonalej lokalizacji nowej cześci miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Boleścin

Boleścin,dolnośląskie

5 500 000 zł1 160 m² 4 741,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

English description below Serdecznie polecamy zabytkowy Pałac zlokalizowany w Boleścinie, zaledwie 20km od Wrocławia. Zachącam do obejrzenia filmu promującgeo nieruchomość. Lokalizacja: boleścin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Mieszkanie ok 32 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Gazowa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

528 000 zł1 764 m² 299,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Śnieżkę! Kilka minut od centrum Karpacza. Marzysz o domu w górach, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na najwyższy szczyt Karkonoszy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

4 800 zł240 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na wynajem hala magazynowa, usługowa, produkcyjna? Mam dla Ciebie halę w bardzo dobrym stanie od zaraz! Hala z pomieszczeniami socjalnymi, biurami o powierzchni 2 40 m2. Wejście do hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pisarzowice

Pisarzowice,dolnośląskie

115 000 zł1 137 m² 101,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działek W pisarzowicach koło kamiennej góry blisko przełęczy okraj Proponuję Państwu działki budowlane w świetnej lokalizacji w Pisarzowicach, nieopodal Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Różana

Oława,dolnośląskie

55 zł/m²20 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie dworca pkp w Oławie, co czyni go dostępnym dla pacjentów przyjeżdzających z Wrocławia (20 -25 minut) lub z Brzegu (8 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł32 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz - pierwszy najem po niedawno przeprowadzonym remoncie, atrakcyjna kawalerka z wyodrębnioną częścią sypialną oraz balkonem - tuż obok centrum Wrocławia! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka 29 m z widokiem na park | 1. najem | garaż podziemny | klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesna, w pełni nowa kawalerka o powierzchni 29 m , położona na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 700 000 zł109 m² 15 583 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży lokalu biurowego O pow. 109,09 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 109,09 m, zlokalizowana na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

990 000 zł146 m² 6 773,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zamieszkaj kilka minut od Wrocławia! brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Zapraszam na prezentację domu w zabudowie szeregowej, na kameralnym osiedlu w Świętej Katarzynie. Jeżeli cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 2-pokojowego, o powierzchni 46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzyńska

Legnica,dolnośląskie

239 000 zł31 m² 7 684,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

*** rezerwacja*** Przytulne 2 Pokoje w Sercu Legnicy Gotowe do Wprowadzenia! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży kompaktowego, a zarazem niezwykle funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubin

Lubin,dolnośląskie

230 000 zł737 m² 312,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 7,37 ar - Lubin ul. Spacerowa Działka budowlana położona przy drodze gminnej, na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Media: woda i prąd przy działce, gaz w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

766 458 zł65 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 3 - pokojowe mieszkanie | 64,68 m2 | parter z dużym ogrodem | klucze czekają Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł70 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na 3. piętrze w budynku przy ul. Krzywoustego we Wrocławiu. W cenie miejsce na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szczęśliwa

Szczytkowice,dolnośląskie

176 550 zł1 070 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane zaledwie 10 minut od Trzebnicy! Lokalizacja i dojazd: na sprzedaż oferujemy dwie ostatnie działki budowlane o powierzchni 71/28 -zarezerwowana 71/27 1361m2- przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł64 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje,10 piętro | Tarnogaj Opiekun nieruchomości: telefon Numer licencji pośrednika 31049 Zapraszam do zapoznania się z oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,52 m2 w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

55 zł/m²147 m² 8 062 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 146,58 m2, w centrum Wrocławia! Lokal posiada w tym momencie trzy pomieszczenia - mały pokój z dostępem do wody, biuro (39,66 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

499 000 zł89 m² 5 625,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 88,7 m z zagospodarowanym ogrodem. To propozycja dla osób, które cenią spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł47 m² 9 849,79 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż nieruchomość na Gądowie o powierzchni użytkowej 46,6m2 przy ul. Szybowcowa 18 Atuty mieszkania: - lokalizacja - duży balkon od strony podwórka - piękny widok na park Zachodni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 850 000 zł300 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:625 m²

Szukasz nieruchomości, która daje Ci komfort życia i realny dochód z wynajmu? Ta oferta w Karpaczu może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Wyobraź sobie miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

718 998 zł69 m² 10 482,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe Okolica Smolca Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krotoszyńska

Milicz,dolnośląskie

2 400 zł66 m² 36,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** nowe mieszkanie, wykończone W wysokim standardzie ze słonecznym balkonem *** Idealne dla młodej rodziny lub pary Gotowe do zamieszkania Bezpieczne osiedle w centrum Milicza z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł61 m² 13 920,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Top Apartament / 3 pokz/taras/2019/garaż /komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019) Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.