dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 442 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 442 ogłoszenia

2 190 000 zł334 m² 6 557 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 334 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł717 m² 3 277,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż

Idealne pod inwestycję Na sprzedaż kamienica przy ulicy Okrzei w Legnicy o powierzchni 717 m2 położona na ogrodzonej działce 1100 m2 z prywatnym parkingiem na około 15 samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 715 zł54,79 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty: sldocboiskovam4 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 54,79 m2 ilość pokoi: 3 Piętro: i Balkon miejsce postojowe Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz dla siebie nieruchomości w centrum Szklarskiej Poręby pod bazę wypadową? A idealnie gdyby mieszkanie było w spokojnym miejscu? Mam dla Ciebie świetną ofertę - lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł159,44 m² 9 401,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Home&invest Oddział Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, o powierzchni 159,44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł115,40 m² 8 665,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Dom wolnostojący Z dużą działką osiek Osiek Powierzchnia użytkowa: 115,4 m Powierzchnia działki: 1115 m Cena: 999 000 zł Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł90 m² 11 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas! jeżów sudecki - nowy, wykończony W wysokim standardzie szereg + 2 miejsca postojowe / tel.   vip homes prezentują Państwu do sprzedaży na wyłączność nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 669,19 m² 2 995,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Z akład produkcyjno - magazynowy w Obornikach Śląskich. Obiekt wybudowany w 1975 roku i rozbudowany w latach 2013- 2016. Powierzchnia użytkowa 1669,16m2, pow. zabudowy - 1812 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł39,88 m² 17 502,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament z prywatnym ogródkiem i tarasem w Iwinach. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, prywatności i szybkiego dojazdu do Wrocławia. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł3 000 m² 176,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna w malowniczej miejscowości Kotowice, gmina Siechnice. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Cena: 530 000 zł Powierzchnia: 3 000.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł60,21 m² 13 286,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Drewniana podłoga i ramy okienne to fundament tej wyjątkowej przestrzeni. Naturalne materiały budują aurę skandynawskiego spokoju w każdym z dwóch pokoi. To tutaj miejski zgiełk.

Szczegóły ogłoszenia

262 500 zł1 500 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować malowniczo położoną działkę w Kopańcu, gmina Stara Kamienica. Działka znajduje się dość wysoko bo aż 620 mnpm i rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł46,27 m² 13 507,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ciche rozkładowe, świetnie położone mieszkanie o powierzchni 46,27 m . Znajduje się na wysokim parterze w budynku z 2006 roku z ogrzewaniem miejskim na Krzykach Gaju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł7 326 m² 109,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren przemysłowy W łomnicy! Oferuję Państwu na sprzedaż doskonale położoną działkę produkcyjno-usługową w Łomnicy na Strefie Przemysłowej. Powierzchnia działki 0,7326 ha. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

85,01 zł/m²171 m² 14 536 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 170 m , usytuowany w nowym budynku przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 €1 500 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 214 m²

DO wynajęcia hala logistyczna W bolesławcu funkcjonalna przestrzeń dla twojego biznesu Oferujemy wynajem nowoczesnej hali logistycznej w Bolesławcu, idealnej do działalności produkcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja - promocyjna - miejsce postojowe W cenie! gotowe! | ogródek! bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 967 zł33,35 m² 16 310,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera. Możliwość wykończenia pod klucz Nowe mieszkanie na Starym Mieście nad Odrą z dostępem do natury i bliskością centrum! Bez prowizji, bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł15 m² 10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem I piętro w budynku zlokalizowanego w Jaworze, przy ul. Rzeckiego, w doskonałej lokalizacji - idealnej dla firm - ze względu na bliskość strefy przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 000 zł60 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulny lokal mieszkalny na parterze w nowoczesnym budynku szeregowym w ramach inwestycji Osiedle Lawendowe. Funkcjonalny układ, duże przeszklenia oraz bezpośrednie wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł32,60 m² 8 895,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Klimatyczna kawalerka tuż przy Parku Miejskim - po generalnym remoncie, gotowa do zamieszkania. Lokal posiada 32,6 m2 i usytuowany jest na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy przy ul. Żeglarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł178 m² 8 370,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu dom mieszkalny z dużą, piękną, słoneczną działką położony w Łomnicy, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,50 m² 13 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słyszysz ten szum? To nie wrocławska kranówka, to Park Popowicki szepcze Ci do ucha, że czas na spacer. Wejdź do świata, gdzie dębowy parkiet pamięta lepsze czasy, ale Twoja wizja nada mu królewski.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł298 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom wolnostojący w Kunicach tylko 4 km od Legnicy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu o powierzchni 298 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł105,10 m² 7 602,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105,1 m z prywatnym ogrodem, położony w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł67,12 m² 5 199,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe przestronne mieszkanie, które przeszło gruntowny remont. Idealne dla osób szukających komfortowego miejsca do zamieszkania. Mieszkanie 67,12 m2 Składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł40,10 m² 4 862,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2 położone na parterze bloku po termomodernizacji w Szczytnicy. Mieszkanie do remontu /.

Szczegóły ogłoszenia

25,27 zł/m²85 m² 2 148 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu handlowo-usługowy usytuowanego na parterze budynku dworca kolejowego Kłodzko Główne. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł150,41 m² 6 980,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu Słoneczny Zakątek w zielonej i spokojnej części Kątów Wrocławskich, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł83,36 m² 12 596 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rynek pierwotny - mieszkanie gotowe do wprowadzenia I przeniesienia własności Mieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodziny Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 83,36 m,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gniechowice | Ogrody | Rekreacja | 511m2! Polecam na sprzedaż działkę rolną 511m2 idealna na odpoczynek od zgiełku miasta lub inwestycję! - Lokalizacja: gniechowice | Kąty Wrocławskie | Wrocławski -.