dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Mietków

Mietków,dolnośląskie

469 000 zł58 m² 8 086,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mietków - dzikowa, zaledwie 1,5 kw od zalewu działka O powierzchni 1500 M2, zabudowana drewnianym domkiem parterowym 58 M2 Przedstawiam Państwu uroczą działkę zagrodową o pow. 1532 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

644 464 zł42 m² 15 414,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Świetnie rozstawne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem o powierzchni 41.81 m i ogródkiem 15.32 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Krótka

Godzikowice,dolnośląskie

142 725 zł865 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana mieszkaniowo-usługowa z mpzp położona w miejscowości Godzikowice, gmina Oława. Nieruchomość Oferowana działka nr 449/15 o powierzchni 865 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Złotoryja,dolnośląskie

456 000 zł71 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż mieszkanie w sercu Złotoryi! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w centrum Złotoryi. Nieruchomość jest po generalnym remoncie, w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Daszyńskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 zł16 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Daszyńskiego 9 w Wałbrzychu, w spokojnej okolicy z dostępem do terenów zielonych i podstawowej infrastruktury. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giżycka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, 36,5 m2 w budynku z 2004 r. na Placu Kromera. Wnętrze wykonane z materiałów wysokiej jakości, według projektu architekta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bierzyce,dolnośląskie

1 590 000 zł130 m² 12 230,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny - 130 m | działka 1114 m | blisko S8 (węzeł Łozina) Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Oława,dolnośląskie

414 240 zł43 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zielona daglezja - I etap komfortowej, rozchwytywanej inwestycji na Nowym Otoku w Oławie. (D1) Nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji - idealne dla rodzin lub inwestorów! Parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł29 m² 3 278,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży urządzoną kawalerkę, typu studio w jednej z bocznych uliczek Starego Zdroju. Miejsce świetnie skomunikowane przede wszystkim ze Śródmieściem. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kamieniecka

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł98 m² 13 265,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) położony we Wrocławiu przy ul. Kamienieckiej, budynek budowany z pustaka, docieplony styropianem. Dach pokryty dachówką. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł45 m² 14 581 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie na wrocławskim Muchoborze Wielkim przy ul. Granicznej, położone w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum miasta. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

#sobótka, armii Krajowej, apartamentowiec, luksusowe > Nowoczesne wykończenie > 3 pokoje > taras z ogrodem 150m2 (!) > garaż podziemny > genialna lokalizacja > winda Na wynajem mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

1 400 000 zł122 m² 11 505,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:766 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom o powierzchni całkowitej 121,68m2. Wolnostojący budynek został posadowiony w spokojnej okolicy Jedlinie Zdrój na działce o powierzchni 766m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł62 m² 9 079,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,68 m , położone na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, niedaleko ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł69 m² 11 234,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Teraz promocyjna cena! Idealne dla Rodziny mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

310 000 zł61 m² 5 081,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na niedużym, dobrze zurbanizowanym osiedlu w Głuszycy. ( sklepy, punkty usługowe, basen kryty itp.) 3 pokoje kuchnia w zabudowie łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

604 422 zł49 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Komfortowe dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie i powierzchni 49,18 m + balkon, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

810 000 zł72 m² 11 322 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jest trzypokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na Muchoborze Wielkim przy ul. Trawowej, którego niezaprzeczalnym atutem jest olbrzymi taras. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miękinia,dolnośląskie

749 000 zł128 m² 5 855,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Oferta na wyłączność, bez prowizji (0 zł) i podatku pcc (0 zł) * kontakt: tel. Wyobraźcie sobie poniedziałkowy poranek bez walki o miejsce przy stole. Każde z Was wchodzi do swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

414 998 zł1 273 m² 326 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mnichowice / gmina żórawina / wrocław / działka budowlana nr 261/7 pow. 1273 M2 i nr 261/4 pow. 989 M2 Działki położone wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, na obrzeżach miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szlifierska

Wałbrzych,dolnośląskie

339 000 zł58 m² 5 814,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż polecamy mieszkanie w starej części Piaskowej Góry. Lokal znajduje się na 2 piętrze w kamienicy przy ulicy Szlifierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

639 000 zł3 353 m² 190,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania działka budowlana w świetnej lokalizacji w górnej części Jagniątkowa. Działka o pow. 3353 m2 objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna - mieszkaniowa, usługi turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

290 000 zł59 m² 4 915,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 59 m po generalnym remoncie | Śródmieście | Parter w klimatycznej kamienicy Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 549 990 zł184 m² 8 671,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Lokalizacja: cesarzowice, gmina Kąty Wrocławskie, metraż: 184,40 m (powierzchnia użytkowa), w tym: parter 112,29 m , poddasze użytkowe 44,92 m , Zabudowa: jednorodzinna wolnostojąca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

879 280 zł75 m² 11 725,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

133,33 zł/m²12 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinety 20 m2 , 16 m2 i 12 m2 -części wspólne 30 m2, parter, lokal usługowy po remoncie , klimatyzacja, ołtaszyn, dostępny od zaraz! Oferta bez prowizji dla najemcy! Cena do negocjacji. Gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okulickiego

Trzebnica,dolnośląskie

365 000 zł966 m² 377,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana Trzebnica, ul. Okulickiego Na sprzedaż ładna i ustawna działka budowlana nr 1403, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trzebnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 279 000 zł79 m² 16 189,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: -Opuchlik Licencja pfrn 23867 Wyjątkowe mieszkanie w nietuzinkowej kamienicy przy Placu Grunwaldzkim! Najważniejsze informacje: - lokalizacja w pobliżu Pl. Grunwaldzkiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - przy Rynku! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Porębska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 000 zł235 m² 9 787,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż dochodowa nieruchomość inwestycyjna Wrocław, ul. Porębska. Istnieje możliwość przywrócenia funkcjonalności domu jednorodzinnego. Oferta obejmuje w pełni operacyjny obiekt typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

729 900 zł53 m² 13 771,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel: na sprzedaż świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane na wrocławskich Popowicach! Otoczenie nieruchomości: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

110 000 zł1 354 m² 81,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane na sprzedaż 7 km od Bolesławca - została już tylko jedna Biuro Metrohouse oferuje na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane, zlokalizowane zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

799 900 zł58 m² 13 791,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 58 m z narożnym balkonem Wrocław, krzyki! Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlakowice

Siedlakowice,dolnośląskie

400 000 zł45 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mieszkanie willowe, ogródek, garaż - okolice Sobótki Do sprzedania mieszkanie willowe o powierzchni ok.45m2. Pokój dzienny, pokój z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczkowice

Wilczkowice,dolnośląskie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Wilczkowice - cicha i spokojna wieś między Jordanowem a Sobótką, zamieszkała przez 230 osób. Szybki dojazd do Wrocławia zwłaszcza z możliwością powstającej nowej drogi S-8 Wrocław-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oleśnica,dolnośląskie

299 000 zł41 m² 7 328,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w ścisłym centrum Oleśnicy, 200m od Rynku - pełen dostęp do kultury, rozrywki i wygody codziennego życia dla przyszłego właściciela! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podgórki

Podgórki,dolnośląskie

124 900 zł1 674 m² 74,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana