dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

573 000 zł36 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam ciekawą propozycję wynajmu komfortowego 2-pokojowego mieszkania w Szczawnie-Zdroju. Do wynajęcia bardzo ładne, w pełni umeblowane mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

953 999 zł74 m² 12 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

529 990 zł28 m² 19 119,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Centrum Wrocławia ul. Walońska/ Angel Wings!. Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m , znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz idealnej przestrzeni do życia w centrum Wrocławia, to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Pierwszy najem po remoncie generalnym. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

640 000 zł94 m² 6 844,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Oferujemy Państwu komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 93,50 m2, składające się z 3 pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czernica

Czernica,dolnośląskie

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pierwsze zasiedlenie! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone w Czernicy. Mieszkanie o pow 42 mkw składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczepanów

Szczepanów,dolnośląskie

450 000 zł253 m² 1 778,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 584 m²

Polecam do zakupu duży dom w budowie pod lasem, w miejscowości Szczepanów! Okazja! Sama cena działki o powierzchni 1580 m2 w tej lokalizacji to koszt przynajmniej 240 tys zł, dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł49 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie o metrażu 48,96 m2, położone na 2. piętrze z bardzo dużym balkonem, w kameralnym bloku z windą na osiedlu Zakrzów! Zakrzów to spokojne, zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 539 zł32 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Więzienna

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum, ul. Więzienna (150m od płyty Rynku) Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe (54m2 + balkon 4,06 m2 + dla zmotoryzowanych możliwy parking) położone 100m od Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kobierzycka

Chrzanów,dolnośląskie

499 000 zł1 000 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja! działka budowlana pod wrocławiem chrzanów / gmina kobierzyce! Szukasz idealnego miejsca na Twój wymarzony dom? Połącz spokój podmiejskiej lokalizacji z błyskawicznym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł44 m² 15 505,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie z windą o powierzchni ok. 45 m , usytuowane na prestiżowym, nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie przy ul. Słonimskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

880 000 zł85 m² 10 352,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję lokal wolnostojący o powierzchni 85 mkw. Lokal usytuowany na działce o powierzchni 0,018 ha. W chwili obecnej w lokalu prowadzona jest Piwiarnia , natomiast lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskich Krzykach w otoczeniu terenów zielonych (Park Południowy oraz Park Skowroni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł41 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, plac Grunwaldzki ul. Nowowiejska opis: do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią usytuowane we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

518 999 zł40 m² 12 942,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Apartament 2 pok/2004/stablowice/park 40m2! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 3. piętrze. Mieszkanie jest umeblowane i składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

2 326 941 zł104 m² 22 374,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 4-pokojowy apartament w wyjątkowej inwestycji w ścisłym centrum Wrocławia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brzezia Łąka,dolnośląskie

303 160 zł1 166 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejsce na Twój dom! Piękna działka w Brzeziej Łące - w ciszy i spokoju. Lokalizacja: ul. Łąkowa Wieś: brzezia Łąka Gmina: długołęka Powierzchnia: 1166 m2 Wymiary: ok. 40x29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Słoneczna

Długołęka,dolnośląskie

1 200 000 zł2 332 m² 514,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane pod inwestycję deweloperską. Zgodnie z wytycznymi mpzp istnieje możliwość zabudowy terenu czterema domami dwulokalowymi (łącznie osiem jednostek). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dolna

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 450 000 zł2 065 m² 702,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 425/73, niezabudowanej o łącznej powierzchni 2065 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

2 499 000 zł89 m² 28 221,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku, przy ul. Vespucciego 14 z widokiem na Odrę. Prestiżowa lokalizacja Olimpia Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł41 m² 12 014,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,20 m , położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Komuny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

2 150 zł27 m² 79,63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna kawalerka z loggią | garderoba | centrum | nowe budownictwo Do wynajęcia komfortowa kawalerka zlokalizowana w nowoczesnym budynku, na najwyższym piętrze zaledwie 15 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gostkowice

Gostkowice,dolnośląskie

85 000 zł2 375 m² 35,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka nad rzeczką i przy lesie. Działka z dużym potencjałem ( dom letniskowy, staw, teren dowolnej rekreacji itp.) Malowniczo położona działka o powierzchni 2400m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowa

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł35 m² 14 459,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko W home expert super oferta! Do sprzedania mieszkania 2-pokojowe dwustronne, w pełni rozkładowe w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Starym Mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Prusice

Prusice,dolnośląskie

156 000 zł1 500 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Prusice budowlana 1500m2 kanalizacja pełne media Polecamy na sprzedaż działkę 1500m2 Miejscowy plan Pełne media oraz kanalizacja Zabudowa jednorodzinna Zapraszam serdecznie Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł70 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Sprzedam przestronne mieszkanie na wrocławskim Wojnowie o powierzchni 70,08 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, dwustronne, w pełnym rozkładzie z dużym tarasem (ok 27m2w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

689 322 zł53 m² 13 117,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,55 m , zlokalizowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Rudawskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł43 m² 13 488 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jasne, wystawa okien na stronę Północny-wschód. Ogrzewanie miejskie. Możliwość zamontowania klimatyzacji. Lokalizacja: idealna lokalizacja pod kątem komunikacji miejskiej. 10m do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł103 m² 8 647,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: mieszkanie 4-pokojowe 102,81m2 idealne zarówno pod kancelarie ( wynajmowane było przez ostatnie 10 lat), pod podział inwestycyjny, jak i dla siebie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł60 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

61,63 zł/m²97 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel: ***lokal dostępny od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu w budynku mieszkalnym o powierzchni 97,35 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Tarnopolska

Wierzbice,dolnośląskie

291 700 zł885 m² 329,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 885 m2 , położoną w urokliwej miejscowości Wierzbice, w bliskim sąsiedztwie Kobierzyc i Wrocławia. To świetna propozycja inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

1 197 204 zł81 m² 14 771,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja NIŻSZA CENA! CENA PRZED OBNIŻKĄ 1 260 215 zł Przestronne, narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hercena

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładnie i funkcjonalnie wykończone mieszkanie w centrum miasta tuż przy ul Kniaziewicza. Znakomita lokalizacja 10 min piechotą do Dworca pkp i Galerii Dominikańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

899 159 zł51 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jestem również dostępny w weekendy i wieczorami - zadzwoń już dziś *0% prowizji **0% podatku pcc ***kupując od dewelopera oszczędzasz pieniądze na starcie Inwestycja ta to kompleks trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

62 800 zł14 m² 4 485,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż garaż o powierzchni 14,00 m2, znajdujący się przy ul.Jaracza Najważniejsze informacje: - garaż murowany - miejsce w hali garażowej Niedostateczne środki? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

731 000 zł40 m² 18 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Janowice Wielkie,dolnośląskie

150 000 zł79 m² 1 896,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie ulokowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku wielorodzinnego w Janowicach Wielkich. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 79,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

479 000 zł63 m² 7 555,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe i zadbane 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze przy ul. Waleriana Łukasińskiego w Świdnicy - w pobliżu Placu Świętej Małgorzaty. Na powierzchnię 63,40.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij