dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

11 999 zł345 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:800 m²

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu Tel: serdecznie polecam do wynajęcia dom przystosowany dla pracowników, zlokalizowany w miejscowości Sadowice, 7 minut autem od Kątów Wrocławskich oraz 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

2 990 zł58 m² 51,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tel.: ***wolne od 08.04.2026*** Do wynajęcia nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie położone w Dzielnicy Krzyki, osiedle Jagodno. Okolica: południowa strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

195 000 zł100 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu do remontu, który znajduje się w miejscowości Tyniec Legnicki. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł35 m² 15 839 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ul. Krynickiej to lokalizacja, w której wszystko masz pod ręką. Osiedle jest kompletnie zagospodarowane sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²130 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***lokal dostępny od 15.05*** Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł53 m² 48,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie | 53 m | ul. Sienkiewicza Układ pomieszczeń: -salon z aneksem kuchennym, -2 oddzielne sypialnie, -łazienka z wc, -przedpokój, -balkon, mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

461 000 zł30 m² 15 366,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bałtycka

Wrocław,dolnośląskie

7 500 000 zł824 m² 9 101,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Gotowy lokal dla dystrybutora lub importera samochodów - topowa lokalizacja przy głównej trasie wjazdowej do Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni przystosowany obiekt komercyjny działający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Mieszkanie ok 32 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Gazowa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł83 m² 11 870,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 83,4 m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w siedmiopiętrowym bloku , dwustronne, z osobną kuchnią oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gogołowice

Gogołowice,dolnośląskie

189 000 zł2 847 m² 66,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną o powierzchni 2847m2 położoną w miejscowości Gogołowice gm. Milicz. Działka położona jest w parku krajobrazowym Doliny Baryczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

815 000 zł54 m² 15 188,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i balkonem, o łącznej powierzchni 53,66 m2 w budynku z 2021 roku na Hubach. Dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł63 m² 11 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na Gaju przy ulicy Radkowskiej o powierzchni 62,80 m2. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienka, przedpokój. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.