dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w Żernikach Wrocłwaskich w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Powierzchnia użytkowa 121 m2 plus poddasze około 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 783 zł31 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł66 m² 10 935,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania piękne 4 pokojowe, jednopoziomowe, dwustronne mieszkanie, z 2 balkonami, znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym kameralnym bloku mieszkalnym bez windy, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Ratuszowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

(Niestety) sprzedam klimatyczne mieszkanie z małą antresolą w samym sercu Jeleniej Góry Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się przy Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

1 630 000 zł67 m² 24 227,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Apartament z widokiem na Odrę - idealny na kancelarię lub biuro doradcze Na sprzedaż jasny, narożny lokal o powierzchni 67,28 m w prestiżowej inwestycji Księcia Witolda 49 na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 4 piętrze niskiego bloku w spokojniej i dobrze skomunikowanej części Głogowa na Osiedlu Kopernika przy ulicy Orbitalnej. Wnętrze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cooka

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy z balkonem na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. Apartament jest usytuowany na I piętrz budynku z windą. Osiedle z całodobową ochroną i monitoringiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

3 199 zł61 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na 3 piętrze w bloku na bardzo cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Hłaski. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin _______każdy segment to______ - parter z przestronną strefą dzienną: salon, jadalnia, kuchnia, wyjście na ogród - piętro z sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

436 393 zł32 m² 13 805,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł80 m² 11 612,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchn i 79,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Ukryta

Wrocław,dolnośląskie

680 zł9 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Wynajmę pokój w pięknym mieszkaniu na Pl. Grunwaldzkim przy ulicy Ukrytej 12. Nieruchomość: powierzchnia 9 m2. Piętro 3. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

577 192 zł58 m² 9 913,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł42 m² 13 452,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lux | nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 41 M | balkon | nowy budynek 2025 | wrocław leśnica Oferta na wyłączność | Klucze w biurze! mieszkanie nigdy niezamieszkałe | gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

150 000 zł49 m² 3 086,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzierżoniów ul. I. Krasickiego Dwa pokoje, kuchnia, łazienka. 2 piętro, ponad 48 m2 Cena 155 000,00 do negocjacji Do sprzedania mieszkanie znajdujące się tuż przy Rynku w Dzierżoniowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Zdrojowa

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

4 500 000 zł1 650 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:53

 

Powierzchnia działki:3 026 m²

Reprezentacyjna willa - potencjał inwestycyjny - unikat na rynku powierzchnia użytkowa budynku 1650m2 powierzchnia zabudowy 435,5m2 działka 3026 m rok budowy 1904 W najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu Osiedle Olimpia Port przy ul. Vespucciego. Mieszkanie ma zaledwie 2 lata, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

581 418 zł30 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

3 900 zł175 m² 22,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa z możliwością prowadzenia produkcji w Świętej Katarzynie. Lokalizacja zaledwie 12 km od centrum Wrocławia, doskonały dojazd do Obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

616 308 zł61 m² 10 153,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

603 875 zł48 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! nowe mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja oddana do użytku. Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł59 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Psim Polu przy ulicy Kiełczowskiej o powierzchni 59 m2. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

518 000 zł52 m² 10 058,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone przy ul. Nowowiejskiej w zielonej części Śródmieścia, w obrębie Ołbina. Blisko centrum, ale spokojniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

574 552 zł60 m² 9 580,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

665 371 zł60 m² 11 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jawor,dolnośląskie

295 000 zł37 m² 8 005,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia: 36,85 m Mieszkanie składa się z: kuchni (indukcja, piekarnik, zmywarka) - po remoncie Salonu z wejściem na balkon francuski Pokoju Przedpokoju Łazienki z wc, wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

1 490 000 zł130 m² 11 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowoczesny bliźniak w Ślęzie - gotowy do zamieszkania, tuż obok Zamku Topacz Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 2017r. o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Podolany

Podolany,dolnośląskie

145 000 zł45 m² 3 237,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mamy mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w miejscowości Podolany koło Złotoryi, na wysokim parterze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa sie z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł72 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 1. piętrze w budynku na zamkniętym, kameralnym osiedlu na Jagodnie przy ul. Vivaldiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł52 m² 12 288,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

674 395 zł44 m² 15 306,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe z balkonem wychodzącym na kojącą zieleń! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północnej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Góra

Góra,dolnośląskie

189 000 zł1 219 m² 155,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjnie położona duża działka 1219m2 z domem 84,50m2 do remontu lub rozbiórki z zabudowaniami gospodarczymi przy asfaltowej drodze między Szlichtyngową a Górą. Dom 84,50m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ołtaszyńska

Ślęza,dolnośląskie

1 490 000 zł130 m² 11 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowoczesny bliźniak w Ślęzie - gotowy do zamieszkania, tuż obok Zamku Topacz, tylko 3 km do granicy Wrocławia Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

542 799 zł44 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, klasyczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 z ogrodem 20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł5 400 m² 259,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż o powierzchni 5440 m znajduje się w miejskim otoczeniu, co zapewnia dostępność wszystkich mediów: woda, prąd, kanalizacja. Działka jest dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

560 304 zł39 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potockiego

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 47m2, położone na 1 piętrze w domu jednorodzinnym na wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w niezbędny sprzęt agd, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

888 922 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,49m2 + ogród 17,10m2 +taras 22,12m2 + strefa wejściowa o pow. 53,19m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

2 690 zł34 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

3 250 zł55 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w nowym budownictwie, przy ul. Chałupniczej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 55 m2 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 799,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 688 999,90 zł Rozkładowe.