dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

542 296 zł47 m² 11 467,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł42 m² 13 012 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

42 M , 2 pokoje, balkon , osobna kuchnia, piwnica ,wyposażone, ok. Legnickiej Wolne od zaraz! Idealna oferta także pod najem. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Stawowa

Wioska,dolnośląskie

250 000 zł1 502 m² 166,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane - Wioska Oferujemy na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Wioska, będącej praktycznie dzielnicą Sycowa. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

697 000 zł55 m² 12 672,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dwustronny funkcjonalny rozkładowy 3 pokojowy lokal mieszkalny mieszkalny idealny dla studentów, rodzin z dziećmi na Gaju- licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja. W Szczytnicy znajduję się zjazdy z autostrady A4 i A18. W miejscowości tej jest bardzo dobrze rozwinięta strefa ekonomiczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł59 m² 12 651,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zamieszkaj na Jagodnie, przy ul. Buforowej, gdzie czeka na Ciebie funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie. Nie martw się korkami, ponieważ to osiedle jest blisko ul. Bardzkiej - tu dojedziesz szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 000 zł37 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na poziomie przyziemia w wolnostojącym domu. Mimo niższego położenia lokal jest jasny i dobrze doświetlony - w pomieszczeniu znajdują się okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł58 m² 12 135,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jest 3-pokojowe mieszkanie na parterze w zabudowie bliźniaczej, na kameralnym osiedlu Kiełczowa, z ogródkiem i miejscem parkingowym w cenie. - z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe, ekskluzywne i bardzo nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, zlokalizowane na VI piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urządzona, przytulna kawalerka, znajdująca się na drugim piętrze w kamienicy na Starym Zdtoju. Mieszkanie wyposażone i umeblowane, składa się z pokoju, otwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Siedlęcin

Siedlęcin,dolnośląskie

179 900 zł6 614 m² 27,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do zaoferowania działka rolna w Siedlęcinie gm. Jeżów Sudecki Działka jest ustawna. Dojazd z drogi gminnej asfaltowej. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Mpzp - R - rola, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje na wynajem komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane przy ul. Komorowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 157 333 zł109 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Prusice,dolnośląskie

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Przestronny dom 250 m | duża działka 800 m | garaż | ogród | spokojna okolica | szybki dojazd do Wrocławia Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł54 m² 12 807,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Wrocław,dolnośląskie

2 698 000 zł360 m² 7 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rodzinny dom premium/partynice Ołtaszyn/360 m Na sprzedaż przestronny dom narożny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 360 m , położony na działce 600 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł57 m² 12 789,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 57 m2 na Gądowie. W cenie będzie nowa kuchnia i sprzęt agd! Powinna być gotowa 20.04 Mieszkanie po remoncie: Nowe panele, płytki, meble, wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł55 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam do sprzedaży komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,44 m , położone na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

678 000 zł95 m² 7 136,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Kątach Wrocławskich, przy ul.Sikorskiego. Znajduje się w nowym budynku z 2016 roku, tuż przy samym Rynku, co jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

469 000 zł64 m² 7 328,12 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 64 m2 usytuowanego na Vp. w Legnicy. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeźnicza

Żmigród,dolnośląskie

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 63 m2 na ul. Rzeźniczej w Żmigrodzie. Mieszkanie po remoncie: nowe panele, częściowo nowe płytki, meble, wymienione drzwi wejściowe oraz wewnętrzne. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł55 m² 10 822 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,35 m , położone przy ul. Stalowej we Wrocław. Cena: 599 000 zł Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze, o powierzchni 60,5 m . Znajduje się na 8/10 piętrze, w budynku z nową windą z monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

998 000 zł87 m² 11 471,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 5 pokoi, 87mkw po podłodze 100m znajduje się na 3/4 piętrze w budynku po termoizolacji. Mieszkanie z układem wschód-zachód zlokalizowane jest przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Łagiewniki Średzkie

Łagiewniki Średzkie,dolnośląskie

9 954 zł4 977 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu o pow. 4977 m2, położonego w miejscowości Łagiewniki Średzkie. Działka nr 198, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 674 zł36 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

462 098 zł25 m² 18 483,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie & Nowa Stawowa Twój zielony azyl w ścisłym centrum Wrocławia! Oferowany apartament o powierzchni 25,71 m idealna jako pierwsze M. Najważniejsze cechy apartamentu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł53 m² 12 811,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 7/10 piętrze w budynku z 1980 roku przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu naprzeciwko Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

640 000 zł52 m² 12 199,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

2 420 zł50 m² 48,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, pow. 50 m2. Niski budynek na gaju blisko tramwaj, autobusy, spokojna zielona okolica Charakterystyka mieszkania: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł36 m² 19 438,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Wrocław,dolnośląskie

919 000 zł80 m² 11 546,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Najważniejsze atuty: 4 pokoje: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Himalajska

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł54 m² 53,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/gaj Ilość pokoi: 2 Metraż: 53,75 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 2 Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie przy ul. Himalajskiej.na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł59 m² 4 526,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w Głogowie, przy ulicy Długosza, na pierwszym piętrze w niskim bloku. Lokal o powierzchni 59,43 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

979 000 zł67 m² 14 611,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam lux nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Z 3 balkonami na jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lux przestronnego mieszkania o powierzchni 65,24 m2, piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blankowa

Wałbrzych,dolnośląskie

1 900 zł37 m² 51,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko z naszym biurem! Oferują do Wynajmu przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,5 m , zlokalizowane w Wałbrzychu na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonego Dębu

Trzebnica,dolnośląskie

689 000 zł90 m² 7 655,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie zarezerwowane do 5 maja funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,74 m2 (pow. całkowita ok. 90 m2) na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Wrocław,dolnośląskie

661 000 zł48 m² 13 705,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,23 m , położone na wysokim parterze w budynku z lat 70. przy ul. Zielonogórskiej. Lokal dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rościsławice

Rościsławice,dolnośląskie

135 135 zł1 287 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem - Rościsławice, gm. Oborniki Śląskie Na sprzedaż słoneczna działka budowlana o powierzchni 1287 m , położona na malowniczym wzniesieniu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Filmowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

9 500 zł150 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom Błękitne Aleje Bielany Wrocławskie Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny dom w prestiżowej inwestycji Błękitne Aleje w Bielanach Wrocławskich. Nieruchomość.