dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 377 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

450 900 zł37 m² 12 033,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

359 217 zł26 m² 13 832 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Po odliczeniu vatu mieszkanie za 292.046 zł Porównaj ze mną tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu! To nic Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pogodna

Miłoszyce,dolnośląskie

282 260 zł1 283 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

597 000 zł49 m² 12 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jest mieszkanie z dużym potecjałem, 2-pokojowe o powierzchni 49 m2 na Krzykach. Układ mieszkania pozwala na wydzielenie trzeciego pokoju. Mieszkanie jest narożne i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 574 556 zł92 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 5 pokojowe mieszkanie o pow. 91,91m2 + narożny balkon o pow. 13,01m2. Apartament znajduje się 7 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Świdnica,dolnośląskie

390 000 zł72 m² 5 427,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 3 położonego na I piętrze budynku przy ul. Kilińskiego 57 w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł63 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na Gaju przy ulicy Radkowskiej o powierzchni 62,80 m2. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienka, przedpokój. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

535 780 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

445 000 zł48 m² 9 175,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oleśnica/rynek/2pok./komórka/2xpiwnice/top/centrum Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone bezpośrednio w Rynku - ścisłe centrum miasta. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niezapominajek

Legnica,dolnośląskie

750 000 zł124 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

* nowa inwestycja W sercu zielonego przedmieścia- to miejsce gdzie przeszłość spotyka przyszłość! * Legnica, ul. Niezapominajek Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

385 056 zł28 m² 13 786,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Po odliczeniu vat 292.046 zł Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% PCC - WYKOŃCZENIE Apartamentu W CENIE. Lokalizacja: autobus odległość :150 m (m.in. 142, 106, 107, 119) Tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

528 197 zł27 m² 19 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Głogów,dolnośląskie

250 zł/m²1 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia miejsca pod postawienie automatu vendingowego w holu modernizowanego dworca pkp w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie przestronne mieszkanie w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze dwupiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

518 000 zł60 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 35m2 usytuowany w centrum Wałbrzycha. Lokal składa się z sali sprzedażowej, zaplecza oraz wc. Pod działalność handlowa, usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 200 000 zł215 m² 5 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Dom o pow całkowitej 215,02 mkw (użytkowej 174,41 mkw) Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

799 000 zł66 m² 12 198,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne mieszkanie w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 65,5 m2, położone na parterze, dwustronne, w pełnym rozkładzie z dwoma ogródkami (przód 17.15m2, tył.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gaworzyce

Gaworzyce,dolnośląskie

199 000 zł120 m² 1 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w Gaworzycach, idealny dla osób szukających komfortowej przestrzeni z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Szczegóły oferty: * Powierzchnia domu: 120 m * Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lubin,dolnośląskie

1 185 000 zł131 m² 9 045,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lubin, osiedle Małomickie ,dom 131m2, 4 pokoje, działka 300m2, sprzedaż, 1185 000 zł cena podlega negocjacji* Wymarzony dom w "stylu włoskim" dla osób ceniących jakość oraz spokój, relaks we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

368 000 zł46 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie inwestycyjne podzielone na dwa lokale | Jelenia Góra, ul. Wolności 179a Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę - mieszkanie o łącznej powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 850 000 zł236 m² 7 850,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego parterowy dom jednorodzinny, położony na zachodnich przedmieściach wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

684 000 zł65 m² 10 576,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z 2002r., na cichym spokojnym osiedlu Skarbowców, z balkonem, w nowszym budownictwie z z 2002r. Lokal dwupoziomowy: - 1 poziom ok. 32 m2, - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 440 zł33 m² 14 238,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

2 522 502 zł183 m² 13 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

TO biuro to idealny wybór na siedzibę twojej firmy! Na sprzedaż przestronny lokal biurowy - 182,79m , Krzyki Na sprzedaż unikatowy lokal biurowy o powierzchni 182,79m , obejmujący całe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Sukielicka

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajmu dom wolnostojący na Kuźnikach z piwnicą - magazynem. Dom parterowy, podpiwniczony z ogrodem. Składa się z powierzchni mieszkalnej ok. 70m2, 4 pokoi o pow. 16, 14 , 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

417 000 zł36 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera | 0 pcc - Szukasz mieszkania, które łączy spokój, nowoczesność i świetną komunikację z centrum Wrocławia? To miejsce stworzone do komfortowego życia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

1 276 000 zł87 m² 14 717,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Kleciny. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulne, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach, o powierzchni 40 m . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Gomółki

Głogów,dolnośląskie

1 899 900 zł421 m² 4 512,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Działająca gastronomia | gotowy biznes | pełne wyposażenie | restauracja | dom weselny | możliwość rozwoju | wysokie dochody Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

64,87 zł/m²154 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kozanów | 154m2 | Biuro |usługi!| Gastronomia! Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie. Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karkonoska

Karpacz,dolnośląskie

1 499 999 zł172 m² 8 733,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferta tylko u Nas! Na sprzedaż dom inwestycyjny w Górnym Karpaczu - ul. Karkonoska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Karpaczu, idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łagów

Łagów,dolnośląskie

697 000 zł177 m² 3 937,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Dom mieszkalno -użytkowy oddany do użytkowania w grudniu 2003 roku. Wykonany w technologii tradycyjnej - murowanej. Posiada prostą bryłę z jednym wykuszem przykrytym balkonem. Sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rolna

Dobrzykowice,dolnośląskie

935 000 zł94 m² 9 946,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowy, parterowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 94 m , położony na działce o powierzchni 450 m w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Lubin,dolnośląskie

419 000 zł64 m² 6 577,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Lubinie, oś. Polne, ul. Modrzewiowa na 1 piętrze w budynku 8 piętrowym z windą. Mieszkanie o powierzchni 63,7m2 + balkon + piwnica. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dąbrówki

Legnica,dolnośląskie

2 900 000 zł180 m² 16 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż działka budowlana w samym sercu Legnicy przy ulicy Dąbrówki. Działka wraz z domem oraz zabudowaniami gospodarczymi o łącznej powierzchni 27 arów. Cena 2 900 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Prusice

Prusice,dolnośląskie

209 000 zł2 900 m² 72,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Świerzów w powiecie Trzebnickim. 3 działki na sprzedaż: -2900m2 -1500m2 - sprzedana -1300m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubin,dolnośląskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa Najmu Okazjonalnego Oferta dostępna od zaraz Przytulne mieszkanie wykończone z dbałością o detale w duchu nowoczesnej elegancji i funkcjonalnego designu w ciepłym wydaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

403 000 zł45 m² 9 041,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego lokalu mieszkalnego nr 6 usytuowanego na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bazyliowa

Wrocław,dolnośląskie

899 900 zł79 m² 11 342,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 79,34m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2014r, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

136 000 zł900 m² 151 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki budowlane o powierzchni 900 m2, zlokalizowane w miejscowości Brzeźnik, zaledwie 6 km od Bolesławca Położone w spokojnej okolicy, w otoczeniu domów.