dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 447 ogłoszeń

1 250 000 zł161 m² 7 763,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Na sprzedaż komfortowy szereg środkowy o powierzchni całkowitej 161 m , położony w Leśnicy tuż przy Lesie Mokrzańskim. Dom usytuowany jest na zamkniętym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł53,89 m² 10 484,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna W naszym biurze!/ Na sprzedaż nowe, ładnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 53.89 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem | maciejowa | bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie 50 m W willi Z balkonem D o wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł133 m² 7 962,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący - nove kobierzyce od at inwest Nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 133m , położony na przestronnej działce 473 m w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł180 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom jednopiętrowy o pow. 115 m2 położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 2600 m2 w miejscowości Ławszowa gm.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 400 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka budowlana w gm. Stara Kamienica w m. Rybnica obok Jeleniej Góry Działka o pow. 1400 m2 objęta jest mpzp zabudowa jednorodzinna. Położona blisko drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł27 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Tylko u nas. Mieszkanie blisko gór stołowych w miejscowości Pieszyce o powierzchni 27m2.Idealnie nadające się na odpoczynek po intensywnym wypadzie w góry. Mieszkanie ciepłe jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 162 090 zł96,60 m² 12 029,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

1lokalizacja: inwestycja przy ulicy Konduktorskiej to kameralne osiedle, zaprojektowane z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie zaledwie kwadrans od wypełnionego atrakcjami serca Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na 11 piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Chociebuskiej. Słoneczne wnętrza zostały urządzone w nowoczesnym stylu z dbałością o detale. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Teraz niższa cena cena! przed promocją 658887zł Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie po przeprowadzonym remoncie, położone na parterze zlokalizowane w budynku po przeprowadzonej termomodernizacji. Za budynkiem miejsce parkingowe - wjazd na podwórko. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w sercu Cieplic inwestycja i komfort Szukasz nieruchomości, która łączy wygodę codziennego życia z potencjałem inwestycyjnym? To mieszkanie w uzdrowiskowej części.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł280 m² 2 853,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z potencjałem idealny pod stadninę koni lub agroturystykę! Chromiec niedaleko Szklarskiej Poręby i Świeradowa-Zdroju Powierzchnia budynku: ok. 250 m | Działka: duża,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka w tej części osiedla-polecamy nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Trasa legnica/gniewomirowice Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o pow.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł172 m² 3 488 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Działka z 9 garażami | większość wynajęta | -udziały- współudział w gruncie oraz współwłaściciel posadowionych na gruncie budynków Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł869 m² 115,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 859 m2, położona w miejscowiści Dębina-na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Skowronkowej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł29 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie ul. Sikorskiego - 2 piętro w bloku - Powierzchnia: 29 m Układ: * salon z kuchnia wyposażona w meble * osobna sypialnia (może zostać umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu zakup przepięknej działki budowlanej o powierzchni 2120m2 kameralnie położonej przy malowniczym lasku w Czernikowicach gm. Chojnów. Działka z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 25 o powierzchni blisko 1,1 ha, znajdująca się w Marszowicach, przy ul. Łososiowickiej 4 we Wrocławiu. Nieruchomość Oferowana nieruchomość objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł117,28 m² 11 937,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Klimatyzowany lokal dwupoziomowy Oferujemy 6 pokojowy lokal dwupoziomowy idealny pod biuro, pracownię projektową lub działalność administaracyjną, która potrzebuje komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

3 211 000 zł24 700 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 2,4700 ha (24 700 m ), położona w miejscowości Sady Dolne, w gminie Bolków, powiat jaworski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża działka o pow. 21800 mkw w kw tereny rolnicze, pod inwestycję zabudowy jednorodzinnej, położna w miejscowości Brzezia Łąka , Gmina Długołęka., ok. 9 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł5 432 m² 217,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane nr 649/3, 112/5 i 112/6 o łącznej powierzchni 5432 m2 oraz działka drogowa nr 649/2 o powierzchni 264 m2 położone w Ligocie Pięknej, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

224 900 zł37 m² 6 078,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Niższa cena! Topowa lokalizacja! Na sprzedaż 2 - pokojowe komfortowe mieszkanie położone na 2 piętrze. Na funkcjonalną przestrzeń mieszkania wliczamy: - salon 12m2 - pokój 9m2 - przedpokój 3,30m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

126 100 zł1 300 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka, budowlana, ocice,1400 m2. Wgn nieruchomości Bolesławiec przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną oznaczoną symbolem 108mn o powierzchni 1300 m2 położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z kompleksowo wyposażoną i nowo zabudowaną kuchnią, świeżo wyremontowaną łazienką i toaletą oraz trzema pokojami do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w okolicach Gryfowa Śląskiego - ok. 20 ha terenu ze stawami i ogromnym potencjałem Są miejsca, które od pierwszej chwili uruchamiają wyobraźnię. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością przedstawiam ofertę przytulnego mieszkania 2-pokojowego położonego na 3 piętrze kamienicy w Głogowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną nr. 204/5 o powierzchni 924 m2 umiejscowioną w cichej otulinie Borów Dolnośląskich w malowniczej miejscowości Przejęsław oddalonej od Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Mam do wynajęcia od 1 czerwca pokój dla studentki lub kobiety pracującej w mieszkaniu w 4-piętrowym bloku na zielonym i spokojnym osiedlu Sobieskiego. Wielka szafa Komandor i cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł84,37 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,37 m2 znajdujące się na 6 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul. Gnieźnieńskiej (stare Miasto). Mieszkanie gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł18 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania 7 działek O łącznej powierzchni 1,8 ha. Nr: 638,640,641,642,643,644,645 bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności. Blisko obwodnicy K5! Dojazd do działki z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł83,42 m² 9 566,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3 pokojowe z widokiem na Górę Szybowcową w sercu Jeleniej Góry! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, położone w centrum Jeleniej Góry, a zarazem z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m / 3 pokoje/ 2 piwnice, położone w Świdnicy Osiedle Młodych Układ: sypialnia z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł94,90 m² 6 311,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe w kamienicy - Wrocław, psie Pole Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Chróstniku przy ulicy Jarzębinowej. Działka numer 6 powierzchnia 2, 7175 ha w mpzp oznaczona symbolem R21 przeznaczenie podstawowe: tereny rolnicze przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł840 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wilków, gm Głogów, działka budowlana, sprzedam, cena 50000 zł. Na sprzedaż działka rolno budowlana, w atrakcyjnej lokalizacji z dala od zgiełku i ruchliwej drogi. Na działce stoi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:494 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko w naszym biurze! Zapraszamy Państwa na prezentacje domu wolnostojącego, posadowionego na niewielkiej działce - 494m2, na osiedlu Czarne w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł154,67 m² 6 303,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom parterowy z garażem! Stan deweloperski! Taka oferta to unikat na rynku deweloperskim, a położenie w Witoszowie Dolnym to kolejny atut! Powierzchnia 154,67m2 , w tym garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł79,34 m² 10 335,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 79,34m2 położony na pierwszym piętrze w bliźniaku (dodatkowa powierzchnia około 40m2 w przyziemiu) 1 piętro składa się z: - salon.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij