dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 385 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 385 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

502 110 zł38 m² 13 350,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 320 000 zł130 m² 10 498,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Do sprzedania piękny nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Leśnicy. Gotowe do odbioru Osiedle wyrasta w malowniczym otoczeniu Lasu Mokrzańskiego we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę 4 - pokojowego mieszkania znajdującego się na IX piętrze, na wrocławskim Manhattanie. Lokal w stałym najmie, idealny na inwestycję. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szmaragdowa

Kotowice,dolnośląskie

239 000 zł1 000 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1000 m2 położoną w malowniczej okolicy Kotowic. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego domu w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wilka

Wilka,dolnośląskie

3 800 000 zł22 000 m² 172,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Gotowy projekt osiedla domków rekreacyjnych | Z dziennikami budowy 24 działki z pnb | 2,2 ha z drogą wewnętrzną | mpzp | Pełna dokumentacja Na sprzedaż kompleks inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 700 000 zł9 080 m² 407,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - wrocław Polecamy Państwu niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 9080 m2 , zlokalizowaną w północnej części Wrocławia, w obrębie Poświętne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

565 302 zł28 m² 20 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 000 zł320 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo- produkcyjna o całkowitej powierzchni 320 m2, w tym część socjalno-biurowa 100 m2. Wysokość hali od 5,5 do 7,5 m. Posadzka bezpyłowa, nagrzewnice gazowe. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Lubin,dolnośląskie

890 000 zł461 m² 1 929,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:515 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze- wyłączność! Posiadamy na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny w samym Centrum Lubina - bardzo wysoka rozpoznawalność lokalizacji! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, komfortowe dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Piaskowej Górze, przy ul. Malczewskiego 10. Nieruchomość: powierzchnia 29 m2. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Lubin,dolnośląskie

31,89 zł/m²125 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy/handlowy/biurowy o pow. użykowej 125,43 m2 w doskonałej lokalizacji - Centrum Lubina - naprzeciwko starostwa powiatowego i Przychodni "femina". Od kilku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł65 m² 10 125,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - Szukasz mieszkania, które łączy spokój, nowoczesność i świetną komunikację z centrum Wrocławia? To miejsce stworzone do komfortowego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Chabrowa

Długołęka,dolnośląskie

500 000 zł1 197 m² 417,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Walim,dolnośląskie

150 000 zł39 m² 3 874,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie 38,m2 piwnica 9m2 komórka 4,5m2 dwustronne woda: opomiarowana okna: 1.duży pokój plastikowe 2. kuchnia i mały pokój stare drewniane Ogrzewanie: gazowe (piec dwufuncyjny) Parking:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Szukasz komfortowego mieszkania? Oferuję kawalerkę na sprzedaż, mieszkanie o powierzchni 32 m . Posiada samodzielną kuchnię, przestronny salon Mieszkanie jest po remoncie i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

1 940 960 zł121 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokal usługowy | wyposażony | wysoki standard | centrum | miejsca postojowe Idealne miejsce pod gabinet lekarski, szkołę językową, sklep oraz wiele innych usług. Budynek I okolica: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł40 m² 17 805,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz możliwe rabaty Mieszkanie na start W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie ulokowane na wysokim parterze zadbanego bloku. Mieszkanie klimatyzowane, w pełni wyposażone. Doskonała lokalizacja w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

549 999 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe w atrakcyjnej części Wrocławia idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

436 404 zł35 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Największe atuty dla rodziny: salon z aneksem kuchennym daje wygodną, otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

528 303 zł41 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z tarasem Wrocław, ul. Rędzińska | wysoki standard | oddanie X 2026 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,67 m , położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 3 Maja

Oleśnica,dolnośląskie

175 000 zł22 m² 8 101,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem w centrum Oleśnicy | idealna pod inwestycję Lokalizacja: oleśnica, ul. 3 maja 22 (róg Wałów Jagiellońskich) Czynsz: 150 zł Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł97 m² 10 248,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

ani podatku pcc! To kameralne osiedle jest cudownym miejscem z nowoczesną architekturą i ekologicznymi rozwiązaniami, 15 minut od centrum Wrocławia. Przestrzenie plenerowe, balkony, tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

517 500 zł45 m² 11 551,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 45 m | 1 piętro | lokalizacja Wrocław ok. Sky Tower Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem do zamieszkania lub pod inwestycję ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grecka

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia mieszkania 34 m2 , mieszczącego się przy ul. Greckiej , w cichej , zielonej okolicy. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym budynku z cegły - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinica

Glinica,dolnośląskie

549 000 zł115 m² 4 773,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego z dużą działką - ogromny potencjał inwestycyjny. Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł30 m² 14 867,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. Licencja pfrn nr 31726 Kawalerka z dużym balkonem w świetnej lokalizacji Otoczenie nieruchomości: - inwestycja z całodobową ochroną, monitoringiem, cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 15.05*** Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

209 000 zł40 m² 5 168,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność! Mieszkanie w Centrum Piaskowej Góry przy ulicy Miłosza, do kapitalnego remontu! Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju,.